Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dekzer0

Trenbolon yan etkileri

Önerilen İletiler

Dekzer0    1

Tren enant kullanıyorum 4-5. Günümdeyim boğazımda yanma , hafif zor yutkunma , birde burnumdan nefes alışverişim birazdaha hızlı oluyo , trendenmi yoksa hasta mı oldum 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.581
Dekzer0, 14 dakika önce yazdı:

Tren enant kullanıyorum 4-5. Günümdeyim boğazımda yanma , hafif zor yutkunma , birde burnumdan nefes alışverişim birazdaha hızlı oluyo , trendenmi yoksa hasta mı oldum 😅

Grip kaynaklı olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
Dekzer0, 47 dakika önce yazdı:

4 .5 gunde birsey hisetmezsinde emin ol bu etikelerin fazlasini goreceksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
Brknmek10, 8 dakika önce yazdı:

4 .5 gunde birsey hisetmezsinde emin ol bu etikelerin fazlasini goreceksin

İlaç çalışırsa hahahs inşallah çalışırda görürüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Dekzer0, 21 dakika önce yazdı:

hangi marka ne kadara aldın bi tahmin de bulunalım bari :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Dekzer0, 4 saat önce yazdı:

Yahu nasıl tren enanth giriyorsunuz anlamıyorum neye göre, nasıl bir formun var da tren giriyorsun dostum anlam veremiyorum ben hiç sizi en rahatı npp yap geç ya tren gerçekten çekilcek ilaç değil ayriyetten adalen yıllanmadıkça kullanılması çok boş ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
janbertozen, 13 saat önce yazdı:

50  euro ankarada yarışmacı hazırlayan bir hocadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
Sahineffect, 10 saat önce yazdı:

Yahu nasıl tren enanth giriyorsunuz anlamıyorum neye göre, nasıl bir formun var da tren giriyorsun dostum anlam veremiyorum ben hiç sizi en rahatı npp yap geç ya tren gerçekten çekilcek ilaç değil ayriyetten adalen yıllanmadıkça kullanılması çok boş ilaç.

Yahu planıma göre giriyorum nppde kullandım zamanında paramda var istediğimi giriyorum ciğerim çürüse gider insan kaçırtır yenisini alırcak kadar param var merak etme Dalgana bak kanks

janbertozen, 15 saat önce yazdı:

Pharma group

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
trznd, 1 saat önce yazdı:

Sp almalıydın

bulamadım satıcı 

trznd, 1 saat önce yazdı:

Sp almalıydın

şuanlık sorun yok 3 ılacı bacaktan enjekte ediyorum yağ gibi akıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Dekzer0, 49 dakika önce yazdı:

50  euro ankarada yarışmacı hazırlayan bir hocadan

Umarım verim alırsın dostum tren e kullanan yarışmacı bir arkadaşım  çok az yan etkiyle 6-7kg falan kas koydu 3 ayda 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

Umarım verim alırsın dostum tren e kullanan yarışmacı bir arkadaşım  çok az yan etkiyle 6-7kg falan kas koydu 3 ayda 

Nasıl bir kür yaptı ve kaçıncı kürüydü 6-7kg çok fazla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Dekzer0, 1 saat önce yazdı:

bulamadım satıcı 

şuanlık sorun yok 3 ılacı bacaktan enjekte ediyorum yağ gibi akıyor

kıbrısta yaşıyorsun sanırım dostum. sp için türkiyeye gidip gelinir :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
swager, Bir saat önce yazdı:

Nasıl bir kür yaptı ve kaçıncı kürüydü 6-7kg çok fazla 

4 veya 5 olması lazım  önceden deca da kullanmıştı birtürlü sulanmadığından verim alamadı trenle uçtu bildiğin 600 test 400 tren e idi kürü

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
janbertozen, 5 saat önce yazdı:

4 veya 5 olması lazım  önceden deca da kullanmıştı birtürlü sulanmadığından verim alamadı trenle uçtu bildiğin 600 test 400 tren e idi kürü

Aynı ben kanka 

janbertozen, 6 saat önce yazdı:

Kanka genel olarak bende hiçbir ilaç yan etki yapmıyor bu 3.kürüm verim alıyorum ama hiçbir yan etki yaşamıyorum, normal antibiyotik flnda kullanırken aynı doktor diyor miden bulanır uykun gelir bana bişey olmuyor anlamadım 

Valhallaxd, 5 saat önce yazdı:

kıbrısta yaşıyorsun sanırım dostum. sp için türkiyeye gidip gelinir :D 

Burak hocadan almak lazıms

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Dekzer0, 6 saat önce yazdı:

Yahu planıma göre giriyorum nppde kullandım zamanında paramda var istediğimi giriyorum ciğerim çürüse gider insan kaçırtır yenisini alırcak kadar param var merak etme Dalgana bak kanks

Pharma group

Üzülerek söylüyorum ki boşuna tren, npp kullanmışsın dostum trensiz nppsiz kolum senden daha büyüktü çünkü 🥲

• ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

bendede pump harici ve asiri sertlikten baska yan etki yok oda en sevdiğim etki hepsinide burak hocadan tdrk ettim tren benim aşkım vazgecilmez :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Sahineffect, Bir saat önce yazdı:

Üzülerek söylüyorum ki boşuna tren, npp kullanmışsın dostum trensiz nppsiz kolum senden daha büyüktü çünkü 🥲

Adamı demoralize etme be bro😂 bırak kullanan kullansın ona bakılırsa tek kürde şampiyonluk alanda var fitness model olanda var bence kıyaslama yapmak doğru değil

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Doofy    2
Sahineffect, 2 saat önce yazdı:

kişilerin adını ve profilini kullanarak oymuş gibi gösterip milleti aşşağılamak nasıl bir rezillik

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Sahineffect, 4 saat önce yazdı:

bi form at brom forumu bu harika fizikten marum bırakma 

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
Sahineffect, 8 saat önce yazdı:

Banane hahahahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.