Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emirkaan2955

Tren küründe tiromel kullanımı

Önerilen İletiler

Emirkaan2955    36

Merhabalar şuan 3.kürüm 300 prop 300 masteron 225mg tren kullanıyorum hatlarım git gide açılıyor ama daha derine inip kurumak ıstiyorum tiromel temin ettim eczaneden salonda kullanan 3-5 kişi var iyi kurudular 2.günüm günlük 1 tablet yani 25mcg alıyorum nasıl kullanmalıyım amacım 3-4 hafta kullanıp daha da derine inmek ne kadar karb kıssamda kilo veremediğimi fark ettim günlük 45 dk kardio 700-750 gram tavuk alıyorum sabah 5 yumurta 1 tane sayısıyla tecrübe edip kullanan varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler @metinav @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536
Emirkaan2955, 29 dakika önce yazdı:

Merhabalar şuan 3.kürüm 300 prop 300 masteron 225mg tren kullanıyorum hatlarım git gide açılıyor ama daha derine inip kurumak ıstiyorum tiromel temin ettim eczaneden salonda kullanan 3-5 kişi var iyi kurudular 2.günüm günlük 1 tablet yani 25mcg alıyorum nasıl kullanmalıyım amacım 3-4 hafta kullanıp daha da derine inmek ne kadar karb kıssamda kilo veremediğimi fark ettim günlük 45 dk kardio 700-750 gram tavuk alıyorum sabah 5 yumurta 1 tane sayısıyla tecrübe edip kullanan varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler @metinav @Rdm

Tren zaten tiroid hormonunu aşırı kullanıyor ve hipofiz biten troidi üretmek için t4 üretmesi için uğraşırken nedense prolaktin üretip prolaktini arttırıyor :)

Kısacası tren kullanırken tiromel kullanımı aslında önemli bir mevzu. Her hafta 1 tablet arttırarak 4 haftayı tamamlayabilirsin. Bırakırken eşşekten düşmüşe dönmek istemiyorsan 5. hafta gün aşırı 1'er tablet 6. hafta 4 gün arayla son iki tablet daha içerek bırakabilirsin.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Rdm, 38 dakika önce yazdı:

Tren zaten tiroid hormonunu aşırı kullanıyor ve hipofiz biten troidi üretmek için t4 üretmesi için uğraşırken nedense prolaktin üretip prolaktini arttırıyor :)

Kısacası tren kullanırken tiromel kullanımı aslında önemli bir mevzu. Her hafta 1 tablet arttırarak 4 haftayı tamamlayabilirsin. Bırakırken eşşekten düşmüşe dönmek istemiyorsan 5. hafta gün aşırı 1'er tablet 6. hafta 4 gün arayla son iki tablet daha içerek bırakabilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam 6.hafta 4 gün arayla 1er tane daha içeceğim dimi doğru anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Larues, Bir saat önce yazdı:

Tiromele ben olsam bulaşmazdım en azından şu anlık 

Biraz kırdım kafayı fragmentte kullanacağım kullanmayan görmedim şuana kadar ama nasıl kullanacağım onu bilmiyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Ben bitiron kullandım pramit şeklinde yağ yakım döneminde çok faydasını gördüm ama dikkat edilmesi lazım troidler şakaya gelmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
forbit, 6 dakika önce yazdı:

Ben bitiron kullandım pramit şeklinde yağ yakım döneminde çok faydasını gördüm ama dikkat edilmesi lazım troidler şakaya gelmez.

3-4 hafta kullanıp keseceğim glifor da kullanıyorum 500mg yarım tablet iştahımı güzel kesiyor 3 gün 0 karb 1 gün 200 gram pirinç yüklemeyi düşünüyorum bu şekilde ilerleyeceğim

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Troidlere dikkat bir kere bozarsanız ya çok zor kg alır veya çok zor kg verirsiniz haberiniz olsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Bay-T, 36 dakika önce yazdı:

Troidlere dikkat bir kere bozarsanız ya çok zor kg alır veya çok zor kg verirsiniz haberiniz olsun.

Dikkat edilmesi gerek diyoruz hocamda neye dikkat edelim tam olarak bunu anlatırmısınız bilinçli kullanayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Aslında tren troidleri direk etkiliyor bilinenin aksine tren kullanırken özellikle uzun süreli kullanımlarda hatta kimilerinde kısa süre dahi olsa kullanıldığında bazen dışarıdan tiroid almak durumunda kalınabiliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Rdm, 21 dakika önce yazdı:

Aslında tren troidleri direk etkiliyor bilinenin aksine tren kullanırken özellikle uzun süreli kullanımlarda hatta kimilerinde kısa süre dahi olsa kullanıldığında bazen dışarıdan tiroid almak durumunda kalınabiliyor. 

Genelde t4 etkileniyor diyorlar hocam levitron kullanıyorlar ama bana dokundu kaşıntı yaptı ben de tiromel aldım sizin dediğiniz gibi kullanacam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Emirkaan2955, 1 saat önce yazdı:

Biraz kırdım kafayı fragmentte kullanacağım kullanmayan görmedim şuana kadar ama nasıl kullanacağım onu bilmiyordum

Vücudunu diri diri yakma da :) çocuk oyuncağı değil valla bu işler tekrar uyarımı yapayım bu kadar baskıya vücudun kaldırmayabilir kendini düşünmüyorsan aileni düşün değmez. Hele hele tiromeldrn bahsediyoruz 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Larues, 5 dakika önce yazdı:

Vücudunu diri diri yakma da :) çocuk oyuncağı değil valla bu işler tekrar uyarımı yapayım bu kadar baskıya vücudun kaldırmayabilir kendini düşünmüyorsan aileni düşün değmez. Hele hele tiromeldrn bahsediyoruz 

Hangi durumda bozulur hocam onu anlatın ben de haftalık test vereyim kontrol altında tutalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Emirkaan2955, 45 dakika önce yazdı:

Hangi durumda bozulur hocam onu anlatın ben de haftalık test vereyim kontrol altında tutalım

İlla kafaya koydun öyle mi? 😂 bunları siz pek bilmezsiniz duymazsınız ama örnek vermem gerekirse Türkiye’de yaşayan bir PROFESYONEL sporcu öğrencisine tiromel kullandırıyor yarışa daha sert girsin diye, her şey kontrol altında olduğu halde yarışa az süre kala tiromel ters tepki veriyor ve çocuk 4-5 aydır anca toparlandı poliklinik poliklinik gezdi. Şimdi soruyorum sana, bu kadar ince ve profesyonel bi ayarı varken benim veya bi başkasının demesiyle kontrol altına alabileceğini mi sanıyorsun. Yapmayın lütfen bu öyle bildiğiniz anaboliklere benzemez sürünürsünüz 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Larues, 36 dakika önce yazdı:

İlla kafaya koydun öyle mi? 😂 bunları siz pek bilmezsiniz duymazsınız ama örnek vermem gerekirse Türkiye’de yaşayan bir PROFESYONEL sporcu öğrencisine tiromel kullandırıyor yarışa daha sert girsin diye, her şey kontrol altında olduğu halde yarışa az süre kala tiromel ters tepki veriyor ve çocuk 4-5 aydır anca toparlandı poliklinik poliklinik gezdi. Şimdi soruyorum sana, bu kadar ince ve profesyonel bi ayarı varken benim veya bi başkasının demesiyle kontrol altına alabileceğini mi sanıyorsun. Yapmayın lütfen bu öyle bildiğiniz anaboliklere benzemez sürünürsünüz 

Anladım hocam tren var diye kullanayım dedim kesiyorum o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Emirkaan2955, 6 saat önce yazdı:

Bilinçsiz kullanmadıktan sonra ve kaslarını koruyabilecek güçte anabolikler alıyorsan tiroid dozunu arttırabilirsin definasyon amaçlı...Çoğumuzun metabolizması farklı bazısı doğal olarak hızlı çalışıyorken diğeri yavaş çalışıyor.Bu a-z ye herşeyimizi etkiliyor.Buna psikoloji dahil...Yıllarca aynı metabolizmayla yaşadığımız için bu durum bizim rutinimiz standardımız gibi oluyor...Kişiye göre duruma ve yaşam tarzına göre doz ayarlanmalı.Mesela tiromelden günde 3-4 tablet alan bir kişi şizofren ve paronayak kişiliğe bile girebilir psikolojik olarak...Hiper aktivite semptomları gösterir, fazla doz alındığının en bariz belirtisi bogaza yapışık tiroid bezinin yutkunurken acıması rahatsızlık hissi oluşturmasıdır...Diğer yıkıcı etkilerini geçtim...Bulk kürlerinde tiroidler yavaşlar, fazla yağlanma hımbıllaşma yorgunluk uyku hali vb. oluyorsa alınmalı kullanılmalı.Herkesin dozu aynı değil onun için kişiye göre ihtiyaç belirlenmeli...

Uzun süre kullanılmadığı sürece hiç bir kalıcı zararı yok normal insanlarda...Bozulması için 2-3 ay sürekli yüksek dozlarda alınmalı.Günlük tiroid t3 ihtiyacı için tek tablet yeterli.Fazlası metabolizmayı ciddi derecede hızlandırır.Tek tablet ikame dozudur ve yıllarca kullanılabilir tembellik varsa...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 2 saat önce yazdı:

Bilinçsiz kullanmadıktan sonra ve kaslarını koruyabilecek güçte anabolikler alıyorsan tiroid dozunu arttırabilirsin definasyon amaçlı...Çoğumuzun metabolizması farklı bazısı doğal olarak hızlı çalışıyorken diğeri yavaş çalışıyor.Bu a-z ye herşeyimizi etkiliyor.Buna psikoloji dahil...Yıllarca aynı metabolizmayla yaşadığımız için bu durum bizim rutinimiz standardımız gibi oluyor...Kişiye göre duruma ve yaşam tarzına göre doz ayarlanmalı.Mesela tiromelden günde 3-4 tablet alan bir kişi şizofren ve paronayak kişiliğe bile girebilir psikolojik olarak...Hiper aktivite semptomları gösterir, fazla doz alındığının en bariz belirtisi bogaza yapışık tiroid bezinin yutkunurken acıması rahatsızlık hissi oluşturmasıdır...Diğer yıkıcı etkilerini geçtim...Bulk kürlerinde tiroidler yavaşlar, fazla yağlanma hımbıllaşma yorgunluk uyku hali vb. oluyorsa alınmalı kullanılmalı.Herkesin dozu aynı değil onun için kişiye göre ihtiyaç belirlenmeli...

Uzun süre kullanılmadığı sürece hiç bir kalıcı zararı yok normal insanlarda...Bozulması için 2-3 ay sürekli yüksek dozlarda alınmalı.Günlük tiroid t3 ihtiyacı için tek tablet yeterli.Fazlası metabolizmayı ciddi derecede hızlandırır.Tek tablet ikame dozudur ve yıllarca kullanılabilir tembellik varsa...

Hocam detaylı anlattığınız için teşekkür ederim en fazla çıkacağım doz 2 tablet olacaktır o da duruma göre zaten 3 yada en fazla 4 hafta kullanacağım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Emirkaan2955, 7 saat önce yazdı:

Hocam detaylı anlattığınız için teşekkür ederim en fazla çıkacağım doz 2 tablet olacaktır o da duruma göre zaten 3 yada en fazla 4 hafta kullanacağım teşekkür ederim 

Eğer 4 hafta kullanacaksan 2 tablet bir süre sonra etki etmemeye başlayabilir ve  doz arttırman gerekebilir.  Zaten tren küründe tiroid hormonun azalıyor yukarıda da bahsettiğim gibi.

Metin Hoca bir anda yüksek doz (3-4) tablet alarak tiromele başlamaktan bahsediyor. O yüzden düşük doz başlayıp duruma göre doz arttırmak gerekir. Genel kullanımı bahsettiğimiz gibi her hafta 1 tablet arttırarak devam etmek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Rdm, 56 dakika önce yazdı:

Eğer 4 hafta kullanacaksan 2 tablet bir süre sonra etki etmemeye başlayabilir ve  doz arttırman gerekebilir.  Zaten tren küründe tiroid hormonun azalıyor yukarıda da bahsettiğim gibi.

Metin Hoca bir anda yüksek doz (3-4) tablet alarak tiromele başlamaktan bahsediyor. O yüzden düşük doz başlayıp duruma göre doz arttırmak gerekir. Genel kullanımı bahsettiğimiz gibi her hafta 1 tablet arttırarak devam etmek.

Tamamdır hocam teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 11 saat önce yazdı:

Tren küründen sonra yağlanmayı önlemek için kullansak günde 1tablet 2ay kadar mantıklımı hocam günde 1tablet kullanmayı bırakırken nasıl bi yol izliyoruz azaltarak mı direk mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Rdm, 10 saat önce yazdı:

Piramit şeklinde kullanılması gerekiyor sevgili @Rdm 4 tabletin kişiyi ciddi derecede zorladığını örnek vermek için açıklamayı yazdım :) Senin dediğin gibi olmalı süreç...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 8 saat önce yazdı:

Tren küründen sonra yağlanmayı önlemek için kullansak günde 1tablet 2ay kadar mantıklımı hocam günde 1tablet kullanmayı bırakırken nasıl bi yol izliyoruz azaltarak mı direk mi

Azaltarak...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Rdm, 17.08.2023 - 08:35 yazdı:

Hocam ben sabah kalkınca 1 adet içiyorum dozu arttırdığımda sabah 2 tane mi içeyim haftaya mesela veya sabah 1 öğleden sonra 1 tane gibi mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 17.08.2023 - 19:31 yazdı:

Azaltarak...

Hocam 10.gündeyim 2 tablet içiyorum yani 50mcg ama boğazımda şişti gibi hissediyorum ne yapmam gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
metinav, 17.08.2023 - 00:07 yazdı:

metin hocam hangi troid hapıdan bahsettiniz burada acaba isim olarak bende only testo gidiyorum bazen 0 karb yapıyorum ama sıfır kilo verme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.