Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TrickyMove

Testesteron suspansion kullanım

Önerilen İletiler

TrickyMove    0

Merhaba.Sporcu oldugum ve avrupa arenasında yarıştıgım için en hızlı kandan çıkan ve en garanti testesteron olan süspansiyon kullanmak istiyorum.

Günlük 100 mg alarak 2 aylık bir kullanım tavsiye ettiler 2. ayın sonunda hedef yarışım var fakat kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmek istemediğim için sizlere bir danışayım dedim.

Yanında gene doping kontrülün çıkmayak genetropin kullanılabilir oldugunu gördüm ama fiyat olarak bana çok pahalı geldiği için adım atamadım.Suspansion yanında kullanılabilecek müsabık kişilerin kullanacagı kandan hızlı atılan herhangi bir peptit kullanılabilir mi ?

Bir diğer sorumda sadece testesteron Suspansion kullanarak ne kadar bir güç artışı yansır sizce ? Daha çok toparlanmaya mı etki eder yoksa direk güce etki edebilecek bir ilaç mıdır?

Bilmediğim için soruyorum sorularım ilginç geldiyse tek sebebim öğrenmek istemem saygılar. @otopsicikedi @metinav @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

samet9098    29
TrickyMove, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba.Sporcu oldugum ve avrupa arenasında yarıştıgım için en hızlı kandan çıkan ve en garanti testesteron olan süspansiyon kullanmak istiyorum.

Günlük 100 mg alarak 2 aylık bir kullanım tavsiye ettiler 2. ayın sonunda hedef yarışım var fakat kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmek istemediğim için sizlere bir danışayım dedim.

Yanında gene doping kontrülün çıkmayak genetropin kullanılabilir oldugunu gördüm ama fiyat olarak bana çok pahalı geldiği için adım atamadım.Suspansion yanında kullanılabilecek müsabık kişilerin kullanacagı kandan hızlı atılan herhangi bir peptit kullanılabilir mi ?

Bir diğer sorumda sadece testesteron Suspansion kullanarak ne kadar bir güç artışı yansır sizce ? Daha çok toparlanmaya mı etki eder yoksa direk güce etki edebilecek bir ilaç mıdır?

Bilmediğim için soruyorum sorularım ilginç geldiyse tek sebebim öğrenmek istemem saygılar. @otopsicikedi @metinav @Rdm

Danabol gibi kısa ömürlü oral steroidlere bakmanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

Doping testine girenler propionat alıp 3 hafta kala bırakıyor hadi 0 risk için 1 ay kala bırak ve güç kaybı vs çok az oluyor doğru antreman ve beslenmeyle.

hiç süspansiyon kullanan görmedim duymadım açıkcası belki ben bilmiyorumdur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
TrickyMove, 1 saat önce yazdı:

Merhaba,

Bahsettiğiniz süspansiyon formu çok kuvvetli bir içerik olup esterlenmemiş testosterondur. Hiçbir estere bağlı olmadığı için de yağda çözünmez, bilakis sulu bir süspansiyondur. Winstrol-stanazolol'un enjekte edilebilir formuna benzer yapısı (akışkanlık yüksek). 

Ben de lisanslı güreşçiyim, araştırmıştım. 

Ama şunu söyleyim sana, esterlenmiş testosteron türevlerine göre etkileri de yan etkileri de çok kuvvetli ve güçlüdür.

Mesela genetik yatkınlık varsa çok çabuk kel kalırsınız, çok çabuk sesiniz kalınlaşır ve anormal vücut kıllanması ortaya çıkar.

Naçizane tavsiyem, testo kullanacaksan 2 kere düşünmen gerekirse, süspansiyon formunu kullanacaksan 10 kere düşünmen gerekir.

Selamlar, Saygılar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrickyMove    0
ErayB, 40 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Bahsettiğiniz süspansiyon formu çok kuvvetli bir içerik olup esterlenmemiş testosterondur. Hiçbir estere bağlı olmadığı için de yağda çözünmez, bilakis sulu bir süspansiyondur. Winstrol-stanazolol'un enjekte edilebilir formuna benzer yapısı (akışkanlık yüksek). 

Ben de lisanslı güreşçiyim, araştırmıştım. 

Ama şunu söyleyim sana, esterlenmiş testosteron türevlerine göre etkileri de yan etkileri de çok kuvvetli ve güçlüdür.

Mesela genetik yatkınlık varsa çok çabuk kel kalırsınız, çok çabuk sesiniz kalınlaşır ve anormal vücut kıllanması ortaya çıkar.

Naçizane tavsiyem, testo kullanacaksan 2 kere düşünmen gerekirse, süspansiyon formunu kullanacaksan 10 kere düşünmen gerekir.

Selamlar, Saygılar...

Yorumunuz için teşekkürler.

Performans artımı ile ilgili herhangi bir bilginiz var mı acaba ?

Aylık olarak kimileri testerona başladıktan sonra yüzde 30 gibi güç kazandıgını söylemekte sizce bu rakamlar dogru mu ?

Örneğin 180 kg squat yapan bireyler 240 kg kadar testesteron sayesinde çıkabilmekteymiş bana hiç inandırıcı gelmiyor kafam almıyor yani nasıl bu kadar güç verebiliyor dercesine.

tarihinde TrickyMove tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
TrickyMove, 7 dakika önce yazdı:

Aylık olarak kimileri testerona başladıktan sonra yüzde 30 gibi güç kazandıgını söylemekte sizce bu rakamlar dogru mu ?

Örneğin 180 kg squat yapan bireyler 240 kg kadar testesteron sayesinde çıkabilmekteymiş bana hiç inandırıcı gelmiyor kafam almıyor yani nasıl bu kadar güç verebiliyor dercesine.

Rica ederim kardeşim.

Güç artışı konusunda bir oran vermem mümkün değil ama 3 ay gibi bir sürede 80 - 85 kg benchpress limitleri 120 kg'a kadar vurduran tipler oldugunu duymuştum. Senin hesabına göre bakarsak da %50 gibi bir oran ortaya çıkıyor mesela :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
TrickyMove, 19 dakika önce yazdı:

ben şuan only test(500mg) gidiyorum maalesef öyle bi güç sözkonusu değil pr bile denemiyom şuan anaboliksiz mümkün değil.

tabi ben genetik fakiriyimdir belki ama 10ar 20şer kilo koyabildim liftlere 2 ayda

bench 150>160

dead 210>230

squat sargıdan dizliğe geçtiğim için net birşey söyleyemicem

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TrickyMove    0
ulquiorra_z, 8 dakika önce yazdı:

ben şuan only test(500mg) gidiyorum maalesef öyle bi güç sözkonusu değil pr bile denemiyom şuan anaboliksiz mümkün değil.

tabi ben genetik fakiriyimdir belki ama 10ar 20şer kilo koyabildim liftlere 2 ayda

bench 150>160

dead 210>230

squat sargıdan dizliğe geçtiğim için net birşey söyleyemicem

Anladım anabolikten kastın tren deca gibi ilaçlar mıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
TrickyMove, 5 saat önce yazdı:

Süspansiyon da olur propionat da...Yanına anavar, efedrin, clenbuterol, growht, igf1, cardarin vb. eklentiler yapabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
TrickyMove, 7 saat önce yazdı:

Avrupa ve Dünya şampiyonalarında Aktif Müsabakada bulunan biri olarak en risksiz yöntem Test Süspansiyon ve Turinaboldur. Enjeksiyon bölgesi bı ayrı ağrır etkileri çok hızlı güç ve öfke sinir katsayini gerçekten arttırır. Rekabetçi bir sporla uğraşıyorsan + avantaj Cardarine growth ibutromen efedrin vb maddeler Wada tarafından kolayca tespit edilebilir lütfen dünya ve Avrupada boy göstermemiş hayatında Avrupa standartlarında doping testine girmemis hoca dahil olsa kimseyi dinlemeyin cezalar arttı 2 ile 8 senenize mâl olabilir.Basarilar dilerim

tarihinde MuscleBoxer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.