Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Hangi doktora gitmeli ve ne olabilir

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Merhaba sizlere birşey sormak istiyorum bi ilaçtan veya spordan bağımsızlık olarak.

penisim biraz üst ve sağında bacağımla birleştiğim noktada derinin altında küçük bir sertlik var(internetten bulduğum bir görselde yerini kırmızı ile işaretleyeceğim)

herhangi bir acı vs birşey yok acaba bi damar kanal vs bişeymi tıkandı diye korkuyorum ve bunun hiç hangi doktora gitmeliyim. @Rdm @otopsicikedi @metinav

humanbodu.thumb.png.b962b7302acd995f2a06d597d2284360.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.754
ulquiorra_z, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba sizlere birşey sormak istiyorum bi ilaçtan veya spordan bağımsızlık olarak.

penisim biraz üst ve sağında bacağımla birleştiğim noktada derinin altında küçük bir sertlik var(internetten bulduğum bir görselde yerini kırmızı ile işaretleyeceğim)

herhangi bir acı vs birşey yok acaba bi damar kanal vs bişeymi tıkandı diye korkuyorum ve bunun hiç hangi doktora gitmeliyim. @Rdm @otopsicikedi @metinav

Kasık fıtığı olabilir, damar tıkanması olsa alt organlara kan akışı azaldığı için ereksiyondan tut, yürüme sıkıntısı ve deride iyileşmeyen yaralar ve kıllarda dökülme vb. ortaya çıkar zamanla..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    75

Bende de vardı böyle nohuttan biraz daha küçüktü ilk çıktığında acıyordu sonra acısı geçti sonra komple geçti ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok

tarihinde trznd tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Aynısı vardı fıtık şüphesiyle gitmiştim lenf bezi demişti doktor zaten gitmişti 3-5 güne. Vücudunun sağ tarafında özellikle ayağında, tırnaklarında bir yaralanma , enfeksiyon olduysa vücut koruma mekanizması olarak atıyormuş bunu olağan birşey bağışıklığının iyi olsuğunu gösteriyor tabi lenf beziyse

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

Aynısı vardı fıtık şüphesiyle gitmiştim lenf bezi demişti doktor zaten gitmişti 3-5 güne. Vücudunun sağ tarafında özellikle ayağında, tırnaklarında bir yaralanma , enfeksiyon olduysa vücut koruma mekanizması olarak atıyormuş bunu olağan birşey bağışıklığının iyi olsuğunu gösteriyor tabi lenf beziyse

hocam hiçbir yara vs yok lenf bezi olduğunu anlamamın bi yolu varmı, küçük taş gibi sert bişey değince acımıyo, hafif oynuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Nohuttan küçük içerde yumru gibi böyle bastırdığında acır ve şişlik ödem gibi gözükmez üstten yinede ürolojiye git garanti olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.