Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hakandemir53

Testo E 250 mg - GHRP 6 ilk kür.

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar uzun zamanlı bir spor hayatım var. Lakin vücudum her zaman yağsız ve çok kütleli olmadı. Kilom 62 boyum 1.78 artık ilk kürüme girmek istiyorum. Vücudu bir tarafa bıraktım kürün bende kilo bırakmasına bile razıyım :) en az zararla girebileceğim bir kür düşündüm ve Testo enanthe 250 ile sustanon arasında kararsızım ve yanında da ghrp 6 almak ıstıyorum bana verecegı etkılerı ve olası yan etkılerı hakkında bılgı verır mısınız. Kür boyunca ve kür sonrası pct iiçinde tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hedefim 72 kilo civarı tabiri caize çok kütleli olmamak yanı tabiri caiz plaj vücudu. Bu arada yaşım 21. 3 senelik bir geçmiş var sadece vücut geliştirme değil yalnız çoğu alanda. judo boks rafting kano gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Oncelikle karbonhidrat alımının cok dusuk oldugunu düşünüyorum, yoksa bu kdar dusuk kiloda olmanın sanırım baska acıklaması yok, beslenmen duzelmedigi surece 250 mg testo degil 1500 mg testoyu 20 hafta kullansan yine de hicbir sonuc alamazsın. Kesinlikle beslenme duzenini oturt, ondan sonra da 250 mg olan testoyu 500 mg a cıkar, 250 de alacagın hasarla 500 de alacagın arasında bi fark yok ama alacagın verim arasında cok fark var. 250 mg buyuk ihtimalle sana kalıcı hicbir sey katmayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Yagsiz degilsin ve bu kilodasin kusura bakma ama spor yaptigina emin misin gunde 2 defa tavuk doner yiyip spor yapanlardan misin yoksa ?

Dogal olarak gelemedigin senin boyuna gore ideal kilon 78 80 e gelmeden yapacagin herhengi bir kur sana yarar saglamayacaktir biseyleri oturtmadan kure girmenin manasi yok oyuncak degil sonucta bu isler saglik ile alakali.

Ghrp6 ne kadar dozaj ne kadar sure istahini acar kutle ekler de sonrasinda sen gene ayni suanki gibi beslenmeye devam edersen ki degismiyor oturtmadan gene ineceksin belki 1 2 kilo almis olursun. Peptidlerden tam verim alabilmek icin 4000 5000 kalori almak gerekli bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilgi alakan için teşekkürler. yaptığım her sporda biliinçli davrandım senelerce spor yapıp hergün tavuk doner yıyen tıplemelerden degılım. spor yaparken yıyınce tabıkı kılo alıyorum veya formu yakalıyorum ama ıstedıgım hedefe veya vücut ıcın yeterlı kutleye ulasamadıgım ıcın zaten kür düşünüyorum. Bu arada hiç bir şey yapmayıp sadece kure gırmek ısteyen tıplerle de karıstırmanı ıstemem. Yine de teşekkürler yazdıgım kür için yorumlar alırsam memnun kalırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

250 mg testo yanina ghrp6 yapma bence

Once dedigim gibi makrolarini duzgun saydigindan emin olmalisin

12-16 hafta arasi 500 mg testo enanthante

12-16 hafta 400 mg boldenon

50-100 gun arasinda gunde 2 veya 3 defa 100 mcg topalmda 200-300 mcg ghrp6

Butcen sorun degil ise gunde 100 mcg den follistatin de ekleyebulirsin ghrp6 ile kombin olusundan yararlanirsin

Dedigim gibi onemli olan beslenmeni oturtman suandaki gibi beslenirsen hayal kirikligi yasarsin cok eksik besleniyosun ki 63 kilosun

Ornek olarak gunde minimum 3 defa mix et urunu 200 gr dan toplam gunde 600 gr

Her ogunde 400 gram kadar pirinc gibi karbonhidrat urunu sabah kahvaltisinde minimum 5 6 tam yumurta 100 gram yulaf gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anladım teşekkür ederim. Yurtdışında yaşıyorum kür ve şuanlık et tavuk sorunum yok. Testo yanına primobolan düşünüyordum ama ilk kür için düşünmedim eklemeyi. o yüzden testo ve günlük 300mcg falan ghrp6 düşündüm katkısı olur sanırım ama haklısın beslenme altın kural. bu küre pct için nasıl bir oluşum yeterli olur. bilgilendirirsen memnun kalırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264
anladım teşekkür ederim. Yurtdışında yaşıyorum kür ve şuanlık et tavuk sorunum yok. Testo yanına primobolan düşünüyordum ama ilk kür için düşünmedim eklemeyi. o yüzden testo ve günlük 300mcg falan ghrp6 düşündüm katkısı olur sanırım ama haklısın beslenme altın kural. bu küre pct için nasıl bir oluşum yeterli olur. bilgilendirirsen memnun kalırım

@hakandemir53 Selamlar ortalama 10 dk önce bize facebook grubundan ulaşıp sorunuz olduğunu beyan ettiniz bizde size soruları buradan değil foruma konu açarak alabileceğinizi söyledik sizde oradan buraya yönlendirildiğinizi ve konuda tatmin edici cevaplar alamadığınızı beyan etmişsiniz ama ben bu konuda facebook gurubuna yönlendirme göremedim ikincisi konudaki cevaplar piyasada parayla satılan cevaplar daha ne tür bir cevap gereksinimi duyduğunuzu öğrenebilir miyim ? Soruduğunuz tüm soruları en naif şekilde cevap almışsınız.

250 mg testo yanina ghrp6 yapma bence

Once dedigim gibi makrolarini duzgun saydigindan emin olmalisin

12-16 hafta arasi 500 mg testo enanthante

12-16 hafta 400 mg boldenon

50-100 gun arasinda gunde 2 veya 3 defa 100 mcg topalmda 200-300 mcg ghrp6

Butcen sorun degil ise gunde 100 mcg den follistatin de ekleyebulirsin ghrp6 ile kombin olusundan yararlanirsin

Dedigim gibi onemli olan beslenmeni oturtman suandaki gibi beslenirsen hayal kirikligi yasarsin cok eksik besleniyosun ki 63 kilosun

Ornek olarak gunde minimum 3 defa mix et urunu 200 gr dan toplam gunde 600 gr

Her ogunde 400 gram kadar pirinc gibi karbonhidrat urunu sabah kahvaltisinde minimum 5 6 tam yumurta 100 gram yulaf gibi

Burada kitaplarda bulamayacağınız şekilde detaylı anlatım yapmış yönetim hususi olarak size ve hiç bir ticari bağımız olmamasına karşın ki ticari bağ olsada olmasada herkese aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Lütfen arkadaşlar rica edeceğim facebook veya özel mesaj yolu ile soru sormayınız bunun sebebi burada bir diktatörlük var ve sizin dediğiniz değil bizim dediğimiz olur diyenlerden değiliz hiçte olmadık şu aşamada . Tek isteğimiz şu konu açın ve cevap gelemsini bekleyin herkes istiyor ki binlerce mesaj konusuna hemen gelsin .. Ama malesef öyle olmuyor işi bilen bilmeyen vakti geldiğinde bir şekilde dahil oluyor konunuza.

Siz özel mesaj yada bireysel destek istediğinizde tek bilgilenen kişi siz oluyorsunuz ama sizin gibi bu sorundan muzdarip olacak binlerce kişi olacak ilerde biz herkezi tek tek mi bilgilendirmeliyiz ? yoksa konu altında bu problemleri ortadan kaldırıp kişinin google'dan yada forum arama sekmesinden merak ettiği konuyu aratıp sorularına cevap bulması mı daha mantıklı ?

Yani bu bir değil iki değil rica ediyoruz ısrarla lütfen forumda konu açarak sorunlarınıza cevap arayın.

Keyifli forumlar. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizi anlayabiliyorum. Kendinizce haklısınız her tarafta genel olarak ve herkesin bildiği alıntılarla bilgi verildiği için ben sadece kür deayı ve pct konusunda verimli bir cevap beklemiştim. Ücret karşırlığı hizmetiniz oldugunu bilmiyordum. Admin arkadaş yardımcı oldu sagolsun ama söyleseydi öğrenmek istediğiniz şeyler için destek paketlerimiz var falan bunu anlayabilirdim veya satın alırdım. çünkü ben de ilk kez küre gireceğim cahilce bir işe kalkışmak istemiyorum. varsa sorun özür dilerim saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Ezberden pct yazmak gereksiz olacagindan onu kurden sonundan son enjeksiyondan 14 gun sonra bir kan testinde ostrojen prolaktin total testo lh ve fsh degerlerinize baktirarak mg dozaji ve ilac secimi yapilir pregnyl gerekmeyecektir ama buyuk ihtimalle klomen ve novaldex ile halledilir

Bu arada ticari bir pakedimiz yok yetistigim kadar yaziyorum her dakika burada olamayabilirim sirayla herkese cevap vermeye calisiyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.