Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Optimum yarışmacı serisi için kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var?

Önerilen İletiler

quacky    93

Yarışmacılara özel olan baskısız overdose optimum pharma temin ettim. Bu seri sadece referansla alınıyor ve çalıştığını biliyorum fakat ödem durumu nasıl kullanan, tecrübe eden var mı? Denemeyen marka hakkında merdiven altı çöp vs yazmasın lütfen merdiven altı olduğunu ben de biliyorum merak ettiğim çok fazla ödem yapıyor mu ?

@Askabar  hocam sanırım sizin de tecrübeniz vardı bilgi verebilir misniiz

f162f2ee-7c55-4be2-88f7-4d0ccac48a67.jpg 4144721b-8002-40d7-8c21-b219cd0f805b.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    1.091
quacky, 15 dakika önce yazdı:

Yarışmacılara özel olan baskısız overdose optimum pharma temin ettim. Bu seri sadece referansla alınıyor ve çalıştığını biliyorum fakat ödem durumu nasıl kullanan, tecrübe eden var mı? Denemeyen marka hakkında merdiven altı çöp vs yazmasın lütfen merdiven altı olduğunu ben de biliyorum merak ettiğim çok fazla ödem yapıyor mu ?

@Askabar  hocam sanırım sizin de tecrübeniz vardı bilgi verebilir misniiz

0 ödem 0 ağrı dostum. Mükemmel ürünler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Askabar, 1 saat önce yazdı:

0 ödem 0 ağrı dostum. Mükemmel ürünler. 

Sizin ürünlerde böyle miydi hocam görünüş olarak bende de aynı ürün var flakonlar aynı bendekilerde çünkü 

tarihinde janbertozen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
janbertozen, 12.08.2023 - 23:07 yazdı:

Sizin ürünlerde böyle miydi hocam görünüş olarak bende de aynı ürün var flakonlar aynı bendekilerde çünkü 

Aynen aynen aynı ürünler. Sadece ara sıra seri değiştikçe kapak rengi değişiyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky, 12.08.2023 - 21:13 yazdı:

@Askabar  hocam sanırım sizin de tecrübeniz vardı bilgi verebilir misiniz?

Hocam bu ürünlerden bende var fakat üstüne mg yapmamışlar bolde mg'ı 400 mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Muscularnurse, 1 saat önce yazdı:

Hocam bu ürünlerden bende var fakat üstüne mg yapmamışlar bolde mg'ı 400 mu

Benim kullandığımda içerikler şu şekildeydi; 

• testolar 250
  • deca 200 
  • bolde 400

Fiyat olarak güncel listede aşağıdaki gibi. ( bu 1. Elden fiyatlar )

IMG_0045.jpeg

• Tamam 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Benim kullandığımda içerikler şu şekildeydi; 

• testolar 250
  • deca 200 
  • bolde 400

Fiyat olarak güncel listede aşağıdaki gibi. ( bu 1. Elden fiyatlar )

Forumda çok dalgası dönüyor ben dahil ama gerçekten çok sağlam ilaç bunlar tr üretim müretim falan hikaye tek sıkıntısı steril değil

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
EmreGundi, 8 saat önce yazdı:

Forumda çok dalgası dönüyor ben dahil ama gerçekten çok sağlam ilaç bunlar tr üretim müretim falan hikaye tek sıkıntısı steril değil

X pharma y pharma yazınca da ilaç steril olmuyor ki :) bence tr malı ilaçları arasında ki tek sağlam ilaç 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Engin    18
ogulcanozer34, 47 dakika önce yazdı:

Bu fiyatlar biraz fazla ucuz degil mi yaa o kadar doluysa 

Bedava peynir sadece fare kapanında oluyor, testo hammaddesi anabolizanlara göre daha ucuz olduğundan adamlar boldenin trenin içine testo koyup geçiyor arkadaşlar kullanıp 3 üründen de testo alıyorlar libido tavan yüksek testodan dolayı da gelişim oluyor diyorlar ilaç çalışıyor :)

Ucuz diye bilmediğiniz ürünlere bulaşmayın ilerde o ağır metallerin sıkıntısını çekersiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
Furkan Engin, Bir saat önce yazdı:

Bedava peynir sadece fare kapanında oluyor, testo hammaddesi anabolizanlara göre daha ucuz olduğundan adamlar boldenin trenin içine testo koyup geçiyor arkadaşlar kullanıp 3 üründen de testo alıyorlar libido tavan yüksek testodan dolayı da gelişim oluyor diyorlar ilaç çalışıyor :)

Ucuz diye bilmediğiniz ürünlere bulaşmayın ilerde o ağır metallerin sıkıntısını çekersiniz.

Ne yaptın kardeşim içine mi baktın lab'a mi yolladın? bu kadar kesin konuşmanın olayı ne herkes dedektif olmuş maşallah :D tamam yerli ilaç daha iyileri varda sen öldürdün komple, boldesinin içinde testo v.s yok direkt boldenon acıktırması olsun sırt sivilceleri olsun dolu ilaç sterilliği malum ama senin söylediğin kadar saçma birşeyde yok şuana kadar ilaçla ilgili duyduğum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Hakansteo
      Selamlar,
      Bu markanın bolde ve treni kullanmam için tavsiye aldım. İlaç ile bilgisi veya tecrübesi olan varmı arkadaşlar?
      teşekkürler…
    • Yazan: Vezuchiy
      Bir salon satıcısının sözde "Overdose" diye sattığı yerli markalara laf atmasına rağmen gönderdiği ilaçların (o.p) çıkması
      Ve benim bu steril olmayan sözde overdose ürünleri omzuma vurmamdan dolayı ciddi derecede iltihap kaptım.
      Omuzlarım şişik ve içinde bir kütle tarzı birşey vardı ödemdir diye pek takmadım.
      Enjeksiyon yaparken kardeşim şırıngayı kan kontrölü içi geri çekti ve içinden kan değil irin şeklinde sarı iltihap çıktı. 
      Aylardır bu iltihapın yan etkilerini fark etmedim yorgunluk aşşşırı fazla terleme baş ağrısı güçten düşmem ve kürde (tren testo) olmasına rağmen kütle koyacağıma kas kaybettim.
      ne iştahım kaldı nede enerjim spor isteğim bile yok. ilk kür ki halimden bile çok gerilere gittim aynı antreman ve beslenmeye rağmen.
      şuan ne yapacağımı bilmiyorum ilaçlarında dolu olduğunu zannetmiyorum basit bir anavarın bile etkisini aynı gün hissedebilirken kendimi hiç ama hiç ilaçlı hissetmiyorum daha yeni kürün 2. ayı olmasına rağmen.
      Ki salaklık da bende ki güvenip 900-800 tl bandına testestoron ve trenbolone alabileceğime inanmış olmam.
      Not: Bu satıcı durmadan optimum şöyle bok gibi swiss şöyle boş önüne gelen her ilaca bi bok bulup kötülüyordu
      ama son gönderdiği flakonlardan "OP" yazısını silmeyi unutmuş olmalı ki gönderdiği ürünlerde bok attığı aynı firmadan op'da üretiliyormuş.

• Yazan: unuvarr4
      Optimum pharma fragment kullanan arkadaşlar var mı varsa deneyimlerini yazabilir mi?
      Bir de orjinal fragment vurduktan sonra nasıl bir etki gösterir kendini nasıl belli eder bilen var mıdır?
    • Yazan: Inevitable
      Arkadaşlar overdose markasını kullanan var mı?
      Nasıl bir ilaç tecrübelerinizi merak ediyorum...
    • Yazan: damdeok
      Haftalık 500 mg only testo (iran) kulanıyordum ancak çalışmadığını düşündüğüm için bu hafta overdose marka testo enantat aldım. sonra yeni ilaca geçmeden bi kan testi vereyim dedim sizce iran testo enantat çalışmış mı?
      Bu arada en son vurumu 2.5 hafta yapmıştım ilacın kanda kalma süresini falan bilmedigim icin buraya soruyorum geç test verdiğim için anlaşılır mı bilmiyorum.ve son olarak testimi yorumlarsanız sevinirim bu kırmızı olanların bi zararı var mı vb.
      İyi forumlar arkadaslar simdiden tesekkur ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.