Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

mcanmeco    314
Darkdefender, 1 saat önce yazdı:

Marttan beri kürdeyim şuan tren acenin 5ci haftasındayım müdahale gerektiricek bir değer varmı hdl düşük 

Kanka demir ilacı yada takviyesi olarak ne kullanıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
mcanmeco, 37 dakika önce yazdı:

Kanka demir ilacı yada takviyesi olarak ne kullanıyorsun 

Demir için ekstra bişey kullanmıyorum multivitamin harici 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

İyi kolesterolü yükseltmek için beslenme planında revize yapın, yada ek destek ürünleri ekleyin.Aynı şekilde karaciğer için de destekleyici faktörleri kullanın...Böbrekler için detox etkili bitkiler ve bol su kullanılmalı...Aşırı antrenman yapılmamalı ki kas yıkımı armasın, ilaçların ne oranda dolu olduğu belli değilken...

Demir kullanımının artması kan yapımından kaynaklanıyor olabilir, şu aşamada bir sorun yaratmaz...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 23 saat önce yazdı:

İyi kolesterolü yükseltmek için beslenme planında revize yapın, yada ek destek ürünleri ekleyin.Aynı şekilde karaciğer için de destekleyici faktörleri kullanın...Böbrekler için detox etkili bitkiler ve bol su kullanılmalı...Aşırı antrenman yapılmamalı ki kas yıkımı armasın, ilaçların ne oranda dolu olduğu belli değilken...

Demir kullanımının artması kan yapımından kaynaklanıyor olabilir, şu aşamada bir sorun yaratmaz...

Tren ace masteron test prop kullanıyorum aynı ürünlerle yarışmaya hazırlanan arkadaşlar var ilaçlar sonuç veriyor ama ne kadar dolu bilemem hocam b3 niacin kullanıyorum hdl için 3tam yumurta 30gram kadarda zeytin yağı tüketiyorum  yağımı arttırayım urstactive kullanıyorum karaciğer içinde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
Darkdefender, 31 dakika önce yazdı:

Tren ace masteron test prop kullanıyorum aynı ürünlerle yarışmaya hazırlanan arkadaşlar var ilaçlar sonuç veriyor ama ne kadar dolu bilemem hocam b3 niacin kullanıyorum hdl için 3tam yumurta 30gram kadarda zeytin yağı tüketiyorum  yağımı arttırayım urstactive kullanıyorum karaciğer içinde

B3 no flush versiyon olanı kı birde yumurta kokestrole faydalı mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Darkdefender, 11 saat önce yazdı:

Ursactivei tam olarak ne için kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 30.07.2023 - 21:15 yazdı:

Kolesterol yönünden yüksek besinler alıp sonra kolesterolü azaltıcı yada hdl yi arttırıcı etkileri olduğu varsayılan destekler almak çelişkili olur...Kolesterolü beslenme noktasında dengelemek gerekli...Ursoktif gibi ilaçlar safrayla ilgili sorunlara daha uygun, karaciğer için ben enginar suyu yada standardize ekstreleri tavsiye ederim...Zeytin yağı yerine omega 3 veya keten tohum yağı veya ceviz gibi besinler daha iyi olur...Yağı abartmamak lazım, gıdaların çoğunda doğal olarak yağ bulunuyor.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, Bir saat önce yazdı:

Kolesterol yönünden yüksek besinler alıp sonra kolesterolü azaltıcı yada hdl yi arttırıcı etkileri olduğu varsayılan destekler almak çelişkili olur...Kolesterolü beslenme noktasında dengelemek gerekli...Ursoktif gibi ilaçlar safrayla ilgili sorunlara daha uygun, karaciğer için ben enginar suyu yada standardize ekstreleri tavsiye ederim...Zeytin yağı yerine omega 3 veya keten tohum yağı veya ceviz gibi besinler daha iyi olur...Yağı abartmamak lazım, gıdaların çoğunda doğal olarak yağ bulunuyor.

Orzax ın 1200lük balık yağından 2adet alıyorum hocam keten tohumu nu günlük kaç gr yemek gerekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 01.08.2023 - 15:17 yazdı:

Orzax ın 1200lük balık yağından 2adet alıyorum hocam keten tohumu nu günlük kaç gr yemek gerekli 

Balık yağı alıyorsan extradan keten tohumu yağına gerek yok...Buradaki amaç ldl kolesterolü düşürmek ...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 2.08.2023 - 16:07 yazdı:

Balık yağı alıyorsan extradan keten tohumu yağına gerek yok...Buradaki amaç ldl kolesterolü düşürmek ...

Ldl kaç olması lazım hocam ref dışı olmadığı için onu umursamıyordum hdl 18e düşmüş tren küründe normal heralde hdl için balık yağı2tablet  20gram zeytin yağı 3yumurta sarısı var birde fazlamı yağ alıyorum kafamı karıştırıyor bu yağ olayı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 2 saat önce yazdı:

Ldl kaç olması lazım hocam ref dışı olmadığı için onu umursamıyordum hdl 18e düşmüş tren küründe normal heralde hdl için balık yağı2tablet  20gram zeytin yağı 3yumurta sarısı var birde fazlamı yağ alıyorum kafamı karıştırıyor bu yağ olayı 

Tren küründe fazla yağ almamak iyidir.Aldığımız besinlerde yeterince omaga 6 yağ var.Omega 6 yağlar ldl seviyesini arttırıyor.Ldl damarlarda plak ve birikme yaparak daralmasına, tıkanmaya kadar giden yolda baş etken.Hdl, bu ldl'nin olumsuz özelliklerini dengelediği için, en azından standartlar içinde olmalı.Trenbolon gibi anabolikler vucuttaki hdl seviyesini aşağı çekiyorlar.O nedenle en iyi hdl artışı yapabilen kaynaklardan, yağların kalorilerini göz önüne alarak kullanmak gerekli...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.388

Aldığın OMEGA 3 ün dozunu arttırıp yanına krill oil eklemenizi öneririm. Birde yağ kaynağı olarak bir kısmını cevizden alabilirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.