Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trznd

Kullanıp verim aldığınız trenbolone en. marka tavsiyesi?

Önerilen İletiler

trznd    71

Selamlar kullanıp memnun kaldığınız tren en markaları neler? kaç mg ile ne kadar süre gittiniz? tatmin edici sonuç aldınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753
trznd, 27.07.2023 - 11:23 yazdı:

Selamlar kullanıp memnun kaldığınız tren en markaları neler? kaç mg ile ne kadar süre gittiniz? tatmin edici sonuç aldınız mı

Balkan parabolan veya noxy tren en al acile kaldırıl :D @Diver deneyimledi en son galiba  bilir :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Balkan parabolan veya noxy tren en al acile kaldırıl :D @Diver deneyimledi en son galiba  bilir :D

Noxy Tren adı gibi fena çarpıyor 🤣 Gerçekten her  kuruşunu hakeden bir ürün👌🏻

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30

Arenis medico, illallah ettim her gece 4-5 defa uyanıp üstümü değişiyorum tişört yastık sırılsıklam oluyor sinir ani parlama desen hat safada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

bodytech ve dragon ikisini de kullandım ikisi de ciddi çarptı güncel dragondayım 3. haftada hissettirmeye başladı kendini. fakat noxy çok merak ediyorum birdahaki tren kürünü noxy ile yapıcağım olumsuz feedback görmedim daha noxy den

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

bodytech ve dragon ikisini de kullandım ikisi de ciddi çarptı güncel dragondayım 3. haftada hissettirmeye başladı kendini. fakat noxy çok merak ediyorum birdahaki tren kürünü noxy ile yapıcağım olumsuz feedback görmedim daha noxy den

body tech bazı serileri boş olduğu söyleniyor hocam şahsen dragon npp kullandım muazzamdı yakınım bodytech tren girdi diğer kullandığı markalar arasında kötü olduğunı söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Emir32, 23 saat önce yazdı:

body tech bazı serileri boş olduğu söyleniyor hocam şahsen dragon npp kullandım muazzamdı yakınım bodytech tren girdi diğer kullandığı markalar arasında kötü olduğunı söyledi

Bende duydum boş denk geldiğini. Keza satıcı kendisi bizzat hikayesinde açıklamıştı bazı partilerin boş olduğunu. Ha bana denk gelmedi hatta her zaman derim Bodytech den daha çok verim aldım treninden buna keza dragon da çok iyi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)
crosfredy, 4 dakika önce yazdı:

Bende duydum boş denk geldiğini. Keza satıcı kendisi bizzat hikayesinde açıklamıştı bazı partilerin boş olduğunu. Ha bana denk gelmedi hatta her zaman derim Bodytech den daha çok verim aldım treninden buna keza dragon da çok iyi. 

https://btauthenticity.net/be-aware-counterfeit.html marka kendi sitesinde yayınladı bu ürünlerin hepsi sahte diye büyük cesaret tebrik ederim buna da bi cevabı var mı o arkadaşın. hatta koca marka buradaki konuyu referans almış burada konu açanda onun müşterisi haliyle site o kişiyi ve ürünleri yalanlıyor enteresan işler.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

https://btauthenticity.net/be-aware-counterfeit.html marka kendi sitesinde yayınladı bu ürünlerin hepsi sahte diye büyük cesaret tebrik ederim buna da bi cevabı var mı o arkadaşın. hatta koca marka buradaki konuyu referans almış burada konu açanda onun müşterisi haliyle site o kişiyi ve ürünleri yalanlıyor enteresan işler.

Bodytech hakkında forumdaki tüm konulara hakimim. Hepsini tek tek okudum. daha önce de söylemiştim neyin nesidir bilemem o konular bayağı karıştı bunla ilgili de bi açıklama yapmıştı hatta hatırlamıyorum. Ben müşteriyim kullanırım memnun kalırsam devam ederim başka tedarikçide daha iyi marka bulur ona geçerim sonuç olarak parasıyla ben bir meblağ ödüyorum. 1 Bodytech 1 dragon ile toplam 2 cycle yaptım ve beni gerçekten çok düşük dozajlarda inanılmaz formlara getirdi opsiyonel yorumum testler dahilinde gerçekten çalışıyor ve sağlam ürünler memnunum bir sorun çıkmaz umarım fakat çıkana kadar devam edeceğim. En son ki deca konumda son fotoğrafı paylaştım haftalık 300 mg ile tuttuğum form cidden inanılmaz derece de en azından benim için öyle. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
crosfredy, 27 dakika önce yazdı:

Bodytech hakkında forumdaki tüm konulara hakimim. Hepsini tek tek okudum. daha önce de söylemiştim neyin nesidir bilemem o konular bayağı karıştı bunla ilgili de bi açıklama yapmıştı hatta hatırlamıyorum. Ben müşteriyim kullanırım memnun kalırsam devam ederim başka tedarikçide daha iyi marka bulur ona geçerim sonuç olarak parasıyla ben bir meblağ ödüyorum. 1 Bodytech 1 dragon ile toplam 2 cycle yaptım ve beni gerçekten çok düşük dozajlarda inanılmaz formlara getirdi opsiyonel yorumum testler dahilinde gerçekten çalışıyor ve sağlam ürünler memnunum bir sorun çıkmaz umarım fakat çıkana kadar devam edeceğim. En son ki deca konumda son fotoğrafı paylaştım haftalık 300 mg ile tuttuğum form cidden inanılmaz derece de en azından benim için öyle. 

Balkan kendi sitesinde birini yayınlasa acaba kim balkan alır kim ne gözle bakardı merak ettim cidden adamı markanın sitesi yalanlıyor koca marka kullanıcı cevabı buysa bence kimseye kızmayalım forumda şu marka böyle bu marka böyle diye :) Bu arada lafım sana neden kullanıyorsun değil o kişide umurumda değil sadece bu kafayı anlamaya çalıştım bro enteresan cidden. Emeğine sağlık vücut ilaçların çok ötesinde bir enerjiyle büyür gelişir zaman ve emek gerisi teferruat.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
SPECTRE, 18 saat önce yazdı:

Balkan kendi sitesinde birini yayınlasa acaba kim balkan alır kim ne gözle bakardı merak ettim cidden adamı markanın sitesi yalanlıyor koca marka kullanıcı cevabı buysa bence kimseye kızmayalım forumda şu marka böyle bu marka böyle diye :) Bu arada lafım sana neden kullanıyorsun değil o kişide umurumda değil sadece bu kafayı anlamaya çalıştım bro enteresan cidden. Emeğine sağlık vücut ilaçların çok ötesinde bir enerjiyle büyür gelişir zaman ve emek gerisi teferruat.

çünkü cevabı çok basit, bozuk değilse tamir etme :D mesela ben bio-line dan aldığım verimi başka hiçbir markadan almadım, bio-line da %100 yerli ürün. Yine aynı şekilde bile bile sahte andro medicals'in turinabolunu kullandım oda mükemmel çalışıyordu. aslında yapılması gereken doğru satıcıyı bulmak.

• Olumsuz 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar,
      Tren kürü yapıp pct sonrası tecrübelerinizi meral ediyorum...
      Döngü eski haline döndü mü? Şanzıman ve libido eski haline geldi mi? Güç düşüşü oldu mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Şahinbey
      Merhaba dostlar,
      Tren acetat ilk enjeksiyonumu vurdum bugün:
      haftalık 150 mg ile başlayıp 150 mg ile bitireceğim süreci Arttırmayacağım fakat kendim her şeyi terazide tartsam da içimde korku var bu kürden en az zararla nasıl çıkabilirim 8-10 hafta düşünüyorum.
      Multi vitamin c vitamini OMEGA 3 magnezyum milk thistle saw Palmetto nac 600 Günlük kullanıyorum fakat yine de içimde bir kuşku var sizin tecrübelerinize dayanarak trende kesinlikle su olması lazım dediğiniz bir koruyucu yada kesinlikle bu olmaz dediğiniz bir uyarıcı vb var mı.?
      Teşekürler şimdiden

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.