Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

CHECK OLAYINA GÜVENMEYİN !!

Önerilen İletiler

labslabs    77

beyler 3 kere yazdım sildim hiç uzatmıcam anlatıom, genesis boldenon aldım 3 ay önce check kodunu girdim ilk defa girilmiştir dedi bende not ettim 3 ay içinde toplam 16 kere check ettim hepsinde benim girdiğimden hariç girilmemiş benimde içim rahat orjinal genesis felan, ulan kullanıom boldenonu çalışıyor ama bi bokluk var etkisi güzel değil haftalık 5 ml çıkardım 1.250 mg vuruom eh işte daha önce bolde kullandım etkisini biliyorum bildiğin çalışmıyor yani birine denk geldim anlattım durumu oda dediki genesis kadıköyde üretiliyor dedim olamaz check kodu var :)) genesise bok atma bende çalışmıyor bende sorun var felan :))) meğerse bu hackerlar steroid sitesine hackliyorlar kodları alıyorlar alibabadan ordan burdan satıyorlar toplu alıncada çok ucuza denk geliyormuş o yüzden check koduna güvenmeyin şuan balkan testo E. var elimde check ettim sıkıntı yok bide kullanıp testesteron değerlerine bakmak lazım

not: Konuştuğum kişi steroid satmıyor yani markaya bok atsa bi kazancı olmucak 25-30 yıldırda steroid kullanıyor kendisi gidip bulgaristandan ve irandan alıp getiriyormuş banada öyle yap dedi burda satılan hiç bir markaya güven olmaz hepsinin sahtesi var dedi üzerinde 250 yazıosa içine 120 koyuyorlar anlamıyorsun dedi, sende orjiinal ürün kullandım sanıosun dedi.

bu arada iran testesteron çok ucuz sahtesi olmaz diyip kullanan kişiler var üzgünüm onunda sahtesi var arkadaşıma denk geldi haberiniz olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pusalik    161

Hocam hepsi böyle sadece genesiss degil.Özellikle suan piyasada Balkanın cok sahtesi dolasıyor.Adamlar 35 dolara 1000 tane kod alıyor.Yanlız etki alamadıgınızı nasıl anladınız 5 haftada onu biraz acar mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Evet boldenon 6. Haftadan sonra etki gösteren bir steroid ama Şöyle açıklayayım Ben alpha boldenon kullandığım zaman ilk haftalar bile deli gibi acıkıyordum yemek yiyiyorum doyuyorum masadan kalkcam elimi yıkıcam yine açıkıyorum öyle böyle değil günde 7-8 bin kalori alıyordum ve gece yatarken sol kulağımda çınlama sesi felan geliyordu boldenon kullanan bilir kırmızı kan hücrelerini artırır boldenon ve rahatsız olursun boldenon kullanmadan önce kan vermek gerekir verirsen rahat edersin 12 haftadan fazla kullanırsanda 12 haftadan sonra kan vermek gerekir tabi kişiye göre değişir ben alpha markasını haftada 400-500 ml vurdum bu şekilde etkiler aldım güzel kütlede koydum ama haftada genesisten 1250 mg vuruoz tık yok diyebilirim üzerinde 250 yazıyor ama bence içinde 30-50 mg var.Bak ama şu çok tehlikeli mesela balkanı örnek verdin çok haklısın orjinal balkan yok denicek kadar az sen haftada 40-50 mg testeron üretiyorsundur bu çakma balkanın içinde 30mg vardır sen vurursun kendine vücudun dışardan alıon die ürerimi keser haftalık 50 mg üretirken 30 mg dışardan alırsın zarar edersin 20 mg :) Benim tavsiye edebilceğim tek ürün ALPHA BOLDENON bulursanız kesinlikle alın tabi orjinalini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    161

Anladım hocam.Bende şuan kötü marka seçimi sonrası kafam karısıkta etki alıyor muyum acaba diye kıyaslamak için sordum.Orjinal ürün bulmak Türkiyede gerçekten zor bütün markaların çakmasını üretiyorlar.Zaten fiyatlarda ele veriyor kendini Amerikada bir adam gibi testo 70 dolar en az.İçerikleri dolu tabii.Mesela birde sunu sorayım bende testo boldenon dianabol kürnün 25.günündeyim bu zamana kadar hissetmem gereken birsey olurmuydu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

hangi markaları kullanıyorsun ? kaç ml vuruosun ?

şöyle söyleyim boldenon 6. haftadan sonra etki görürsün dianabol hemen etki verir etkisi çabuk geçer testo için test yaptırıp bakabilirsin testesteron seviyene şunuda unutma hiç bir ilacı kullanmadan çalışır mı çalışmaz mı bilemezsin bidaki küründe burda başlık açıp markayı tartışabiliriz öyle karar verirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Bende genesis testosteron cypionat kullanıyorum bende ve kodu ilk kontrol ettiğimde ilkkez kontrol edildiğini söyledi.

Daha sonra 2. ve 3. kez kontrol ettiğimde de 2. kez ve 3. kez kontrol edildiğini söyledi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    161

Optimum Pharma Test 400 kullanıyorum boldenonda Optimum Pharma 400 mg.Haftada 2ml olucak sekilde vuruyorum icindeki dozajları az koyduklarından dolayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

doğru yapıyorsun 2ml 2ml vurmakla şansına artık çalışır mı çalışmaz mı çünkü optimum sıkıntılı ben denedim çalışmıştı ama çalışmayanıda var şans meselesi bundan sonraki kürlere güzel markalar kullanıp girersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Bende genesis testosteron cypionat kullanıyorum bende ve kodu ilk kontrol ettiğimde ilkkez kontrol edildiğini söyledi.

evet orjinali öyle olmak zorunda benimde öyle oldu ben 3ay için 16 kere kontrol ettim not ettim benden başka kontrol eden olmamış ama sorun o değil sen anlmadın galiba HACKER gidiyor genesis'in sitesini hackliyor kodları alıyor veya başka şekilde kodlara ulaşıyorlar sonra çok ucuza alibabadan ordan burdan satıyorlar o yüzden check kodlarına güvenmeyin diyorum ama bu değil ki orjinal olmazsa çalışmıcak çakmasını üreten kişide içine hammadde koyuyor ama üzerinde 250 yazıyorsa 100-150 tahminim :D benim boldenon 30-40 :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Balkan,alpha,sp labs gibi markaların check sistemine bakın.Birde check kodu var denilen gep,genesis, bvs o bu..Örneğin bvs nin check kodunun olmasının bir anlamı yok.İlk saydığım markaların check sitemine benzer sistemler güvenilir sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Hocam balkanların kodları 10.000 adetten satılıyor onada güven yok alpha'nın boldenonu efsane diğer ürünlerini kullanmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.