Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RPood

Kür içi tedavi için test sonuçlarım

Önerilen İletiler

RPood    7

Merhabalar. Bir ay önce testo enant boldenon ve dianabol kürüne başladım. Test sonuçlarım aşağıda. Testo işere yaramış jinekomasti için ilaç kullanmama şuan gerek var mı acaba. Yada sizin başka bi konuda öneriniz. Free ve total testo sonucu gün içinde cıkacak onuda ekleyeceğim. @galicik @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi

IMG_8652.png IMG_8653.png IMG_8654.png IMG_8655.png IMG_8656.png IMG_7736.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.399

Bence şuan cinsel sorunlar yaşamıyorsan o e2 ye dokunmanı önermem.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Bence şuan cinsel sorunlar yaşamıyorsan o e2 ye dokunmanı önermem.

Cinsel olarak problemim yok sabahları ereksiyonla uyanıyorum. Korkum Jinekomasti başlaması

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
RPood, 1 dakika önce yazdı:

Cinsel olarak problemim yok sabahları ereksiyonla uyanıyorum. Korkum Jinekomasti başlaması

O değerde herhangi bir jinokomasti yaşayacağını düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, 17 dakika önce yazdı:

O değerde herhangi bir jinokomasti yaşayacağını düşünmüyorum. 

Hangi değerde riskli olur peki hocam

Peki test sonuçlarına göre kullanmam gereken bi ilaç yada takviye var mı sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
RPood, 16 dakika önce yazdı:

Hangi değerde riskli olur peki hocam

Bu kişiden kişiye değişir kesin birşey demek zor olur fakat yan etki yaşadığında gerekli dozaj değişimi yada blokaj kullanılmazsa tabikide jino olursun, şuan senin değerinde sende yaşayabilirsin fakat bana göre çok düşük bir ihtimal. jinokomasti sandığın kadar kolay oluşan birşey değil sonuçta orda bir doku oluşuyor.

RPood, 14 dakika önce yazdı:

Peki test sonuçlarına göre kullanmam gereken bi ilaç yada takviye var mı sizce

karaciğer böbrek kolestrol değerlerini vitamin değerlerini vs görmek gerek bunun için

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Bu kişiden kişiye değişir kesin birşey demek zor olur fakat yan etki yaşadığında gerekli dozaj değişimi yada blokaj kullanılmazsa tabikide jino olursun, şuan senin değerinde sende yaşayabilirsin fakat bana göre çok düşük bir ihtimal. jinokomasti sandığın kadar kolay oluşan birşey değil sonuçta orda bir doku oluşuyor.

Evet şuan için hissiyat yada bi doku yok. Bunlar oluşmaya başladığında ne kullanmamı önerirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
RPood, Şimdi yazdı:

Evet şuan için hissiyat yada bi doku yok. Bunlar oluşmaya başladığında ne kullanmamı önerirsiniz. 

tamoxifen ve arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, 11 dakika önce yazdı:

karaciğer böbrek kolestrol değerlerini vitamin değerlerini vs görmek gerek bunun için

Buyrun hocam

IMG_8660.png IMG_8661.png IMG_8662.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

koruyucu olarak ne kullanıyorsun.(ne miktarda) yağ kaynakların neler?

Milk thistle günde 1, D vitamini, B komplex, günde 1, Omega 3 günde 3, L arginine günde 3

Kullandıklarımın hepsi burda hocam. Sadece şuan gainer kullanmayı bıraktım

IMG_8663.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
RPood, 8 dakika önce yazdı:

Milk thistle günde 1, D vitamini, B komplex, günde 1, Omega 3 günde 3, L arginine günde 3

Kullandıklarımın hepsi burda hocam. Sadece şuan gainer kullanmayı bıraktım

IMG_8663.png

yağ kaynağının bir kısmını ceviz olarak almanı öneririm iyi kolestroluna iyi geleceğini düşünüyorum. Başka ekstra kullanman gereken birşey yok gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, 23 dakika önce yazdı:

yağ kaynağının bir kısmını ceviz olarak almanı öneririm iyi kolestroluna iyi geleceğini düşünüyorum. Başka ekstra kullanman gereken birşey yok gibi. 

Tamamdır hocam bahçede kocaman ceviz ağacı var yıl boyu yetiyo yüzüne bakmıyorum. Değerlendirme vakti geldi sanırım 😂

Özetle sizin görüşünüze göre hissiyat ve doku olmasa bile arimidex kullanmamalıyım. Ama yinede e2 yükselmemesi için haftada 2 tablet falan kullansam sorun yaratır mı.Gördüğünüz gibi kullandığım kür ilaçları orjinal değil. Bu hafta burak hocadan aldığım orjinal ürünlerle devam edicem. O yüzden daha çok artmasından korkuyorum.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
RPood, Şimdi yazdı:

Özetle sizin görüşünüze göre hissiyat ve doku olmasa bile arimidex kullanmamalıyım. Ama yinede e2 yükselmemesi için haftada 2 tablet falan kullansam sorun yaratır mı.

bence haftada 2 kullanırsan sıfırlarsın e2yi ve buda kürden alacağın verimi dolaylı yoldan azaltır çünkü su kaybedersin eklemlerin zayıflar ve ağırlık arttırmakta zorlancaksın. Düşük e2de cinsel sorunlar çıkaracaktır. şuan ben olsam asla kullanmam. benimde 70 civarı şuan bende dokunmuyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

bence haftada 2 kullanırsan sıfırlarsın e2yi ve buda kürden alacağın verimi dolaylı yoldan azaltır çünkü su kaybedersin eklemlerin zayıflar ve ağırlık arttırmakta zorlancaksın. Düşük e2de cinsel sorunlar çıkaracaktır. şuan ben olsam asla kullanmam. benimde 70 civarı şuan bende dokunmuyorum.

Tamam hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 😌

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

@otopsicikedi gereken her şeyi belirtmiş.

Gayet iyi değerlerin hatta olması istenilen düzeyde. E2 çok yükseldiğinde senin de korktuğun gibi jinekomasti başta olmak üzere bir sürü yan etki yaşatıyor. Ayrıca e2 yükseldikçe vücut daha çok su tutarken aynı zamanda besinleri yağa dönüştürme eğilimi artıyor ki kürde bu isteyeceğimi son şey :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: azizcato
      Herkese selamlar 23 yaşında uzun yıllardır spor yapan biriyim ilk kürümde14 Mart tarihinde ilk iğneyi vurduğum haftalık 250 mg only testo kürümde son 2 3 haftadır göğüs uçlarımda ağrı yanma kaşıntı gibi sorunlar yaşıyorum kürün öncesinde ve kür sırasında bütün değerlerime baktırdım şuanda göğüs uçlarımdaki bu sorun için arimidex mi kullanmam gerekiyor yada türevi başka bir ilaç yardımlarını fikirlerinizi bekliyorum kür öncesi ve kürdeyken olan kan tahlillerimi paylaşıyorum sizlerle.

• Yazan: `Tesron
      Esselamun aleykum, hayırlı forumlar.
      Daha 18,19 yaşlarda tuzağa düşüp steroid kullandım ve son kürümün içinde Tren Acetat da vardı ama Tren Acetatı yarısına kadar kullandım.Tam 1 yıl kadar oldu steroidi bırakalı fakat meme ucu hassasiyeti ve dokunuca batma hissi bi türlü BİTMEDİ ? Bende forumda dolaştım ve klomen kullanma kararı aldım anladığım kadarıyla. 1 hafta boyunca günde 1 klomen aldım ve şuanda çok minik kaldı hassasiyet ve batma hissi. Fakat bu sefer de zaten steroidden beri cinsel sorun yaşarken şuan hemen hemen hiç bi etki, verim alamıyorum desem hakkıdır !   Yakında dahiliye ve iç hastalıklarından randevu alıp kan testi yapacağım.
      Bilen abi kardeşler hangi testi yapmam gerektiğini söyleyebilir mi ? Ve bu yaşadığım sorunu yaşamış olan veya bilen biri ilaç ismi verebilir mi kan testime bakmadan ? Öyle bir imkan var mı ? Teşekkür Ederim.
      21 / 1.78  / 68 
      @rastlantisal @Bay-T @SERKO @SPECTRE
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili dostlar pazartesi ilk kürüm için start vermeyi düşünüyorum.
      Pazartesi
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Perşembe 
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Aynı şırıngaya çekip kullanmayı düşünüyorum ilk kürüm olduğu için enjeksiyonu bir sağlık kabininde yaptıracağım.
      Hangi enjektörü kullanmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.