Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gothcharlotte1

Spora yeniden yüksek testosteronla başlamak

Önerilen İletiler

21 yaşındayım sporu bıraktım , iş hayatımı düzene koydum şuan iyi kazanıyorum tekrar spora başlayacam , test oldum 2 - 8 testo aralığında 6,8 testom çıktı , spora başlarken testoyada başlayıp hayat boyu kullanmayı düşünüyorum hayat kalitemi arttırmak için aburaihan testo 250mg vurmayı düşünüyorum , vurmaya başlamadan önce hangi testleri yapmam gerekiyor?

Böyle bir şey yaparken hoca ile çalışmama gerek var mı? daha önce kür yapmadım sporu bırakmadan önce eczaneden proviron alıp 1 ay kullanmıştım kaslarım sertleşmişti , libidom vs artmıştı baya iyi hissediyordum başkada ilaç kullanmadım haftaya motor alacam , motor aldıktan sonra spora yazılacam 1 hafta kadar düşünmek için vaktim var , hamlık ağrısı çekmemek için şuan evde antreman yapmaya başladım , 2 kutu protein tozu , bcaa , kreatin , glutamin , a'dan z'ye bütün vitaminleri tek tek sipariş ettim , yanlarına multivitamin ve balık yağı , ashwagandha , çoban çökerten , ginseng aldım şimdiden hepsini kullanmaya başladım günde 2 avuç hap yutuyorum çişim çok renklendi ve kokmaya başladı . Evden kendi işimi yapıyorum , gün içinde kendime ayıracak vaktim olduğu için kendimi her konuda ileri atmaya çalışıyorum , önerilerinizi bekliyorum 

boyum 1.75 , kilom 69-70 , yağ oranımın 15-16 olduğunu düşünüyorum üstten 2 karın kasım belli oluyor sıkınca , sporu bıraktığım için kaslarımın çoğu eridi hiç memnun değilim ama 1-2 ayda çok hızlı şekilde kaslanıyorum normalde doğal şekilde , bu sefer testo ile başlayacağım çok heyecanlıyım , sonuçları çok merak ediyorum , lütfen tecrübeli abilerim , hocalarım samimi fikirlerini ve nasihatlerini benimle paylaşsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Çişinin renklenmesi ve kokmaya başlaması böbreklerin zorlandığı için. Kim veriyor aga size böyle rastgele bilgileri? Vücudu koruyayım derken organlarınıza zarar vereceksiniz. Yerinde olsam o kadar küre ve diğer şeylere para dökeceğime bu işi öğrenmek ve sağlık parametrelerinin dışına çıkmamak için Koç tutardım. Böbrekler 1 kere hasar gördüğü zaman yıllar sonra bile öyle kalabilir bunu da unutma 

Kreatin mesela ben olsam kullanmam, kullanınca harika bırakınca fıs. Bu kadar ilacın üzerine yükten başka bişey değil protein tozu almasaydın öncesinde de Almanı tavsiye etmezdim çünkü tek ölçek 24 gram protein var 4 5 yumurta haşlayıp yersen de aynı hatta belkş daha kalitelisi. O paraya da koçluk için bütçe ayırabilirdin veya gh de alabilirdin Multivitamin de her zaman alınacak  bir şey değil haftada 1 yeterli olabiliyor, zaten yaptığımız iş çok mantıklı değil sağlığımıza  zarar veriyoruz bir de neden bu kadar yükleniyorsunuz yazık lütfen çok iyi araştırın kimsenin gazına da gelmeyin 🙏

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 32 dakika önce yazdı:

Kreatin mesela ben olsam kullanmam, kullanınca harika bırakınca fıs. Bu kadar ilacın üzerine yükten başka bişey değil protein tozu almasaydın öncesinde de Almanı tavsiye etmezdim çünkü tek ölçek 24 gram protein var 4 5 yumurta haşlayıp yersen de aynı hatta belkş daha kalitelisi. O paraya da koçluk için bütçe ayırabilirdin veya gh de alabilirdin Multivitamin de her zaman alınacak  bir şey değil haftada 1 yeterli olabiliyor, zaten yaptığımız iş çok mantıklı değil sağlığımıza  zarar veriyoruz bir de neden bu kadar yükleniyorsunuz yazık lütfen çok iyi araştırın kimsenin gazına da gelmeyin 🙏

ailemde kanser geçmişi olanlar var o yüzden gh kullanmayı düşünmüyorum , çişim kendine gelene kadar vitamin kullanmayı kesip bol bol su içeyim , bütün vitaminlere sahibim şuan da ne şekilde kullanmamı önerirsiniz hangileri her gün kullanayım? ashwagandha , çoban çökerten , ginseng , balık yağı ve çinko , magneziyum ve d vitaminini her gün kullanıp diğerlerini keseyim mi? çişim b vitamini gibi kokuyor şuan , multivitamini haftada 1 alabilirim dediğiniz gibi . ve aburaihan testo internette 700tl diyor ama çok ucuz olduğu için güvenmiyorum kimden alabilirim sağlam testoyu? bide speman forte diye bişey sipariş ettim üzerinde rusça yazılar yazıyor , içinde kırmızı haplar var , fsh , lh'ları uyarıp testo seviyesini arttırır falan diyordu bunu da aldım nasıl kullanacağımı bilmiyorum 2li atıyorum 4-5 gündür ,  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39

Hocam naçizane tavsiyem antrenman ve beslenme rutinini oturt bir süre devam et sonra ilaç olayına gir gireceksen.Çok daha mantıklı olur 

Vitamin konusuna gelecek olursak kan testi verip eksik vitaminleri tamamlama yoluna git.Normal aralıkta olanları tek başına alma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
gothcharlotte1, 20 dakika önce yazdı:

ailemde kanser geçmişi olanlar var o yüzden gh kullanmayı düşünmüyorum , çişim kendine gelene kadar vitamin kullanmayı kesip bol bol su içeyim , bütün vitaminlere sahibim şuan da ne şekilde kullanmamı önerirsiniz hangileri her gün kullanayım? ashwagandha , çoban çökerten , ginseng , balık yağı ve çinko , magneziyum ve d vitaminini her gün kullanıp diğerlerini keseyim mi? çişim b vitamini gibi kokuyor şuan , multivitamini haftada 1 alabilirim dediğiniz gibi . ve aburaihan testo internette 700tl diyor ama çok ucuz olduğu için güvenmiyorum kimden alabilirim sağlam testoyu? bide speman forte diye bişey sipariş ettim üzerinde rusça yazılar yazıyor , içinde kırmızı haplar var , fsh , lh'ları uyarıp testo seviyesini arttırır falan diyordu bunu da aldım nasıl kullanacağımı bilmiyorum 2li atıyorum 4-5 gündür ,  

iran testonun sahtesi imkansıza yakın, o dedigin internet sitelerindekilerde orjinal ilaç ister ordan alabilirsin istersen sol alttaki whatsapp butonundan da alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
gothcharlotte1, 32 dakika önce yazdı:

Bence Koç tut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
gothcharlotte1, 7/22/2023 - 17:52 yazdı:

EOS & MONO degerlerine baktir hemogram adi altinda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Çişinin renklenmesi ve kokması b vitaminleriyle de alakalı olabilir eğer varsa vitaminlerinde ki vardır bu aşırı koku ve renk yapıyor mesela ben solgar vm75 kullanıyorum çişim sarımtırak oluyor kokuyor b kompleksten dolayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar 😀
      Yüksek doz testesteron kullanımında bağlanması için masteron veya proviron kullanırız peki bunun dozu nasıl olmalı ?
      Örnek ; 1000 mg testesteron'a şu kadar proviron gibi...
    • Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.