Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cikotala

Piston kontrolü

Önerilen İletiler

Sahineffect    34

Evet gerekli yapman lazım. Pistonu çekmeden vurmaya kalkışınca ölüm korkusu geliyor insana

tarihinde Sahineffect tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
Sahineffect, 3 dakika önce yazdı:

Evet gerekli yapman lazım. Pistonu çekmeden vurmaya kalkışınca ölüm korkusu geliyor insana

Nasıl yapıcam tek elle

pistonun oradan tutup baş parmakla mı çekicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18

Pistonu nasıl kolayına geliyorsa öyle çek ve her vuruşta kesinlikle yap  kontrolü. Bi keresinde üșendim bacağa girerken tam vuracaktım dedim ne olur ne olmaz ben yine kontrol edeyim. Iyi ki de etmişim damara girmiştim.

tarihinde Biped tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Cikotala, 3 saat önce yazdı:

Nasıl yapıcam tek elle

pistonun oradan tutup baş parmakla mı çekicem 

Omuzdan vuruyorsan baş parmağının dış kısmı ile pistonu iterek kan kontrolü yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Cikotala, 4 saat önce yazdı:

Merhaba testo p kullanacağım, omuza insülin iğnesi ile yaparken piston kontrolü gerekli mi iğne oynasın istemiyorum 

Omuzdan insulin iğnesi ile yapılabilir mi testo

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

@turhanoğlu brom ben hep insülin iğnesile omuzdan yapıyorum tren testo boldenon gibi hiç bi sıkıntı olmuyor çokta rahat 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Cikotala, 4 saat önce yazdı:

Merhaba testo p kullanacağım, omuza insülin iğnesi ile yaparken piston kontrolü gerekli mi iğne oynasın istemiyorum 

Gerekli her zaman önce kontrol sonra enjeksiyon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
ozbe", 37 dakika önce yazdı:

@turhanoğlu brom ben hep insülin iğnesile omuzdan yapıyorum tren testo boldenon gibi hiç bi sıkıntı olmuyor çokta rahat 

Max kaç ml kaldırıyor bir omuz ve insülin iğnesinin tamamını soktuğunda yetiyor mu çok kısa geldi bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
turhanoğlu, 32 dakika önce yazdı:

Max kaç ml kaldırıyor bir omuz ve insülin iğnesinin tamamını soktuğunda yetiyor mu çok kısa geldi bana 

kalça 3,4 ml rahat alıyor omuz daha aşağı haliyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
SPECTRE, 29 dakika önce yazdı:

kalça 3,4 ml rahat alıyor omuz daha aşağı haliyle.

İnsilün iğnesi ile kalçadan da yapılıyor mu 

Böyle soruyorum valla bilmediğimden çok büyük kolaylık benim için bunu öğrenmek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

Yetmez insülin iğnesi kalçaya  yeşil veya siyah uç

tetanoz.jpg

yeterli dostum çoğu sporcunun insülin diye tabir ettiği iğne bu zaten bununla kalça omuz bacak her yer olur.

baby insulin dese evet doğru deri altı o sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
ozbe", 1 saat önce yazdı:

Kahverengi uçlamı yapıyorsun dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Omuzdan vuruyorsan baş parmağının dış kısmı ile pistonu iterek kan kontrolü yapabilirsin.

omuzdan aşı yerinin ortasına vursak olur mu hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
turhanoğlu, 2 saat önce yazdı:

Omuzdan insulin iğnesi ile yapılabilir mi testo

Yapılır ama zor oluyor biraz ya. Arkadaşıma omuzdan tekte 2ml iran testo vuruyorum ve cidden son yarim mle dogru cok zorluyor. Bence 1mlden fazlasina kendin girme. Burda yapa yapa alişanlar vardir ama ben sadece vuran kişi olmama ragmen parmaklarim aciyor basmaktan. Bu arada ilaca göre de degisiyor cunku kendisine zphc tren e. vuruyorum ayni zamanda fakat dorun yaratmiyor o. Bulundugunuz sicaklik, urunun yagi vs. Etkiliyor durumu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
SPECTRE, 50 dakika önce yazdı:

tetanoz.jpg

yeterli dostum çoğu sporcunun insülin diye tabir ettiği iğne bu zaten bununla kalça omuz bacak her yer olur.

baby insulin dese evet doğru deri altı o sadece.

Omuzdan da bu uçla yapılıyorsa bence değişen çok bişey yok ben daha küçük uç ile omuzdan yapılıyor sandım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18

Bu arada en rahat yer bacak defter gibi önünde serili. Omuz vs hiç uğraşmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Biped, 3 dakika önce yazdı:

Bu arada en rahat yer bacak defter gibi önünde serili. Omuz vs hiç uğraşmayın.

Bacak harbi rahat bu arada kendine vurmaya da çok musait fakat ben vururken yeşille vuruyordum ve tam sokuyordum. 1-2 defa sinir yanindan geçince korku oluştu omuzdan devam ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Valhallaxd, 5 saat önce yazdı:

omuzdan aşı yerinin ortasına vursak olur mu hocam ?

genellikle o bölge etrafında vursan oluyor fakat aşı yerin şuan omzuna göre nasıl gelişim gösterdiğini bilmediğimden belki omzun çok aşağısına yada yukarısına kaymış olabiliceğinden bir şey demem riskli olur. youtube'da bunu anlatann çok fazla video var dostum.

turhanoğlu, 5 saat önce yazdı:

Omuzdan da bu uçla yapılıyorsa bence değişen çok bişey yok ben daha küçük uç ile omuzdan yapılıyor sandım 

insülin enjektörü ile yapabilirsin dostum eğer aşırı yağlı bir omzun varsa turuncu uç öneririm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
otopsicikedi, 13 saat önce yazdı:

genellikle o bölge etrafında vursan oluyor fakat aşı yerin şuan omzuna göre nasıl gelişim gösterdiğini bilmediğimden belki omzun çok aşağısına yada yukarısına kaymış olabiliceğinden bir şey demem riskli olur. youtube'da bunu anlatann çok fazla video var dostum.

insülin enjektörü ile yapabilirsin dostum eğer aşırı yağlı bir omzun varsa turuncu uç öneririm.

teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.