Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Biped

Sağlık ocağı

Önerilen İletiler

Biped    18

Tahlilleri yaptırdım ettim fakat hastanede saçma bi sistem var bu tahlillere bakıp ilâç yazmaları için tekrar randevu alınması gerekiyor bu hastaned. Randevu da yok maalesef. Sağlık ocağına gitsem oradaki doktor bu değerlerden anlayıp ilâç vs verir mi yoksa hastaneye mi yönlendirir tekrardan. Sağlık ocağına gidip işini halledenler oldu mu bu şekilde? 

IMG_0173.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235
Biped, 30 dakika önce yazdı:

Tahlilleri yaptırdım ettim fakat hastanede saçma bi sistem var bu tahlillere bakıp ilâç yazmaları için tekrar randevu alınması gerekiyor bu hastaned. Randevu da yok maalesef. Sağlık ocağına gitsem oradaki doktor bu değerlerden anlayıp ilâç vs verir mi yoksa hastaneye mi yönlendirir tekrardan. Sağlık ocağına gidip işini halledenler oldu mu bu şekilde? 

IMG_0173.jpeg

Hastaneye tekrar gitmen lazım diye biliyorum, bu arada ne kullandın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Hastaneye tekrar gitmen lazım diye biliyorum, bu arada ne kullandın?

14 hafta 250 300 İran enantat ve 200 rimobolan. Kür sürecinde böbrek değerlerim hiç sıkıntılı değildi ama. Bittikten bir kaç hafta sonra sorun oldu. Sebebini bilemiyorum belki sık sık kullandığım dmaa içerikli pre work sitrülin b kompleks vs. Ha bi de şu vozol var belki duymuşsundur bayağı aromalı bi elektronik sigara ona da yüklenmiştim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Tiroidlerde de problem var sanırım?

Evet t3 sonucu iyi ama bu t4 problem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Git hastaneye kontrolüm var de girersin içeri alırlar bi boşlukta  ben kontrol için hep aynısını yapıyorum daha sıkıntı olmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
janbertozen, 7 dakika önce yazdı:

Git hastaneye kontrolüm var de girersin içeri alırlar bi boşlukta  ben kontrol için hep aynısını yapıyorum daha sıkıntı olmadı 

Evet normalde öyle randevuya gerek yok ama bu hastane illa randevu alacaksın diyor. Böyle saçma bi iş görmedim

Randevular dolu zaten. Gidip analarını s. O olacak artık

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Biped, 3 saat önce yazdı:

Evet t3 sonucu iyi ama bu t4 problem

Bu durumu kontrol altına al t3 t4 dikkat edilmesi gereken değerler sağlıklı kilo alıp verebilmek için özellikle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

Bu durumu kontrol altına al t3 t4 dikkat edilmesi gereken değerler sağlıklı kilo alıp verebilmek için özellikle

En sonunda gidip kendim alıcam eczaneden t4 için. Böbrek için de ne veriyorsa artık onu isterim. Doktor beklersek işimiz yaş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Biped, 2 dakika önce yazdı:

En sonunda gidip kendim alıcam eczaneden t4 için. Böbrek için de ne veriyorsa artık onu isterim. Doktor beklersek işimiz yaş 

Doktorların yölendirmeleri doğru yanlış diyemeyiz ama biz sporcular için bu işten anlayan doktor sayısı çok az.

özelde yapmaya çalış genelde işlerini devlet bekletiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18

maalesef öyle anlayan çok az. En sonunda özele bayılıcam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: best16.5
      merhaba hocalarim 12-14 haftalik bir only testo (enanthe) kürüm var karaciger icin nac1200 kullaniyorum böbrek icin ne önerirsiniz?
    • Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: comolokkos35
      Kilo vermek amacıyla tiromel t3 adlı ilacı 2 ay boyunca kullandım kullanım şeklim ; 1.hafta 25 mcg 2.hafta 50 3.hafta 75 4.hafta 100 5.hafta 100 6.hafta 100 6.cı hafta bittikten sonra 3 gün 75 mcg diğer üç gün 50 mcg diğer üç gün 25 mcg kullanıp bıraktım tiromeli kullanırken yanında Steroid vesaire kullanmadım tek başına kullandım tiromeli.
      Tiromeli bıraktıktan sonra aşırı halsizlik yorgunluk bitkinlik enerji yoksunluğu kaslarda güçsüzlük cinsel isteğim tamamen bitti vücudum çöktü kısacası , aradan 2-3 hafta geçti kan tahliline girdim tiroid hormonlarim gayet düzgün çıktı TSH 1,09 çıktı t3 t4 normal araliktaydi gayet iyisin dediler gönderdiler neyse aradan bir kaç hafta geçti benim sıkıntılarım halen geçmedi tekrar kan tahliline gittim dedimki hocam hormon testi istiyorum dedim kan tahliline soktu
      vitamin değerlerine ve TSH bakmış TSH gene normaldi demir vitamini vesaire vitamin değerleri normal çıktı dedimki doktora hormon testi neden yapılmadı o da dediki bu değerlerde sıkıntı çıkarsa ancak o zaman bakabiliriz dedi ondan sonra kan değerlerimin gayet normal olduğunu söyledi yaşadığım sıkıntıların tamamen psikolojik olduğunu söyledi neyse aradan geçti gene bir süre
      ama benim sıkıntılarım hala devam ediyor cinsel istek yok oldu resmen spermim ise su şeklinde çıkıyor halsizlik yorgunluk çökkünlük devam ediyor spor yapacak enerjim yok çok kötü durumdayim ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım yardimci olurmusunuz arkadaşlar.
    • Yazan: henrymiller
      Yağ oranım yaklaşık %30 civarlarında yağ yakımın da ciddi düzeyde zorlandığım için tüm değerlerime baktırdım, insülin direnci vs ideal aralıkta diğerlerini de aşağıya ekledim bu değerler doğrultusunda yağ yakımı optimize edebilmek için dikkat etmem gerekenler sizce nelerdir? Bilgilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

• Yazan: Tr3n
      Piyasa da bulunmuyormuş bu aralar sordurdum eczane de muadili varmı arkadaşlar ? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.