Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Kür sonu pct ve değerlerim

Önerilen İletiler

aybo59    16

ilk kür olarak 8 hafta yaptım ve kürü bitirme kararı aldım 5hafta testo bolde kalan 3hafta only testo gittim haftada 500testo 400bolde şeklinde şimdi pct yapıcam son enjeksiyondan 5gün sonra kan tahlili verdim sonuçlarım bu şekilde çıktı kür esnasında e2 150ye kadar çıkmıştı prolaktinde çıkmıştı oda düştü e2yide arimidex kullanarak bu seviyeye düşürdüm

Pct için ne önerirsiniz

1.PNG 2.PNG 3.PNG4.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aybo59    16

PCT Yapıp 1 ay sonra hormonlarımı lh fsh felan doğal haline getirmek istiyorum 1 ay sonrada kan vercem

Pregnly ve Klomen yeterlimi

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    73

SHGB türevi ilaç ile hipofiz bezini uyararak LH ve FSH sistemini açabilirsin diye tahmin ediyorum. AST-ALT değerlerinde sorun gözükmüyor diğer kan tahlillerinde temiz gözüküyor. Hafta başına 2000ui ovitrelle ile 3 hafta boyunca devam ettirirsen (toplam 3 hafta bir kutuya eş-değer) sistemini uyarır. Belki diğer hocalarım pregnly veyahut klomen önerebilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Sadece 8 hafta only testo ve testo bolde karışık kullandım tek klomen açmak için yetmezmi kısa olduğu için kendiliğinden döner diyede söylüyolar son enjeksyiondan kaç gün sonra başlıyım sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
aybo59, 33 dakika önce yazdı:

Nasıl yapabilirim pct bilen yarıdm lütfen

Son enjeksiyondan 15 gün sonra kan vermen lazım , 

Ama genelde referans yani FSH-LH-Testo değerlerinin normal değerlerin çok altında ise

4 hafta boyunca günlük 40 mg Nolvadex

4 hafta boyunca günlük 100 mg Klomen

Referans yani FSH-LH-Testo değerlerinin normal değerlerin ne çok altında, ne de az altında ise

4 haftanın 2 haftası günlük 40 mg Nolvadex 2 haftası 20 mg Nolvadex

4 haftanın 2 haftası günlük 100 mg Klomen 2 haftası 50 mg Klomen

Referans yani FSH-LH-Testo değerlerinin normal değerlerin az altında ise

4 hafta 20 mg günlük Nolvadex

4 hafta 50 mg günlük Klomen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.