Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BlackLion

İlk Kür Önerisi

Önerilen İletiler

BlackLion    0

Ben 27 yaşındayım, boy 172 kilo 83, vücut tipi endomorf.

Şu anda ki vücut yağ oranım %14 civarında.

Vücudumda; kollarım (43 cm.) ve bacaklarım (65cm.) güçlü, sırtım ve göğsüm zayıf ve yavaş gelişiyor. Yağ ise sadece göbek bölgesinde kalmış gözüküyor şu anda, karın kaslarım doğru ışıkta epey görünür durumda, tabi üstündeki yağ tabakası da öyle :). Güncel olarak vücudum bu şekilde.

Şu anda tek bölge çalışıyorum. Göğüs-Karın-Kardiyo / Sırt-Bilek-Kardiyo / Omu-Kalf-Kardiyo / Göğüs-Karın-Kardiyo / Kol-Kardiyo / Bacak olmak üzere haftada 6 gün çalışıyorum, Pazar off. Kardiyolarımın ikisi HIIT diğer ikisi ortalama %7-8 eğimli 6 km/s hızında düşük yoğunluklu olarak sürdürüyorum. Antremanlarıma sabah kalktıktan (9:00 - 10:00) yaklaşık 2 saat sonra başlıyorum. Gün içinde hareketsiz bir işim var ve 00:00'a kadar çalışıyorum.

Beslenme düzenim low carb; Pişmemiş ağırlık 120gr. bulgur (yağsız, tuzsuz pişirilmiş)

Pişmiş ağırlık 500gr. tavuk yada kırmızı et (2 yemek kaşığı zeytinyağı ile tuzsuz pişirilmiş)

Brokoli vs. son zamanlarda tüketmiyorum, tüketmem gerektiğini biliyorum.

Yatmadan önce 100gr. lor ve 30gr. badem içi

Kahvaltı 2 bütün yumurta ve 3 yumurta beyazı

Makrolarım; 100gr. karbonhidrat / 210gr. protein / 65gr. yağ

Supplement düzenim; Günde 2 kapsül Grenade

Sabah; izole whey

Ant. öncesi; Bcaa-Creatine-L-Carnitine

Ant. esnasında, BCAA

Ant. sonrası; izole whey, glutamine

Yatmadan önce; Glutamine

Aklımda Primobolan kürüne girmek var. Yanında ne kullanılır, nasıl kullanılır ?

Detaylı olarak bilgi verebilirseniz teşekkür ederim.

Ayrıca beslenme ve supplement planımı nasıl düzenlemem gerekir bu süreçte.

Amacım olabildiğince yağsız kas kütlesi kazanmak. Sonrasında ise clen kürüne girip tam anlamıyla definasyon yapmış olurum diye düşünüyorum.

Forumdaki konuları okuduğum kadarıyla bayağı bir bilgi paylaşımı var. Bu ortam için bilgili olan arkadaşlara ayrıca teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

yağ oranının %14 olduguna emin misin? eğer oyleyse güzel. Kollar 43 cm o da guzel. Kür zamanı gelmis diyebiliriz. Amac yagsız kas kütlesi, bu senin diyetine baglı,fakat gunde 100 gr karbonhidratta biraz dusuk bence, suan guzel bi kas kütlesi elde edebilecegin testo enanthate boldenon kürüne gir fakat bu karbonhidratla yagsız kas kütlesi elde etmek de oldukca zor. Simdi yag oranında zaten normal bu kadar dusuk karbonhidrat almanın manası nedir? Definasyona girdiginde yagı sekeri tuzu keser karbonhidratı 1 tık dusurur güzel de bi kür planıyla hem yine üstüne kas kütlesi koyar hemde yag oranını azaltırsın. Simdilik amac yagsız kas kütlesi koymaksa karbonhidratı arttırmak seni yaglandırmaz,yagı sekeri tuzu kes gir testo boldenon kürüne sonucu gör. Bu soylediklerim aklına yatarsa kür planı da su sekilde olabilir ;

1-12 hafta testesteron enanthate

1-12 hafta boldenon

1-5 hafta dianabol (bosuna sulanmasın vucut dersen koymayadabilirsin)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

et ürünleri pişmemiş olarak karbonhidrat ürünleri pişmiş olarak tartılır 500 gr pişmiş dana eti pişmemiş 800 gr kadar

pişmemiş 120 gr pirinç yaklaşık 480gr pişmiş (4 katı) prinç eder :)

onun dışında bahsedilen kür başlangıç için uygundur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlackLion    0

oguzdalkilic ilgine teşekkür ederim. Öncesinde yağlı bir vücuda sahip olduğumdan dolayı uzun süredir diyet yapıyorum. Bu yüzden halen düşük karbonhidratlı bir diyet planım var. Haftada 1 veya 2 gün de karbonhidratın fazla olduğu ama yaktığım kaloriden az kalori aldığım bir döngü sürdürüyorum.

Primobolan hakkında ne söyleyebilirsiniz peki ?

İleri seviye bir kür mü ?

Yaktığım kaloriden 250-500 kalori fazlasını almam yeterli olacaktır anladığım kadarıyla. Bunu da karbonhidratlardan arttırabilirim şu düzende. Bu şekilde amacıma uygun bir beslenme de düzenlemiş olurum anladığım kadarıyla.

Son olarak verdiğiniz kür planında dozajlar nasıl olmalı ?

Kür sonunda bir recovery ya da bunun gibi birşey gerekiyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Dozajlar testo 500 mg boldenon 400-500 mg olmalı. Primabolon genelde boldenon un yerine kullanılabiliyor. Eger onu temin etmeniz daha kolaysa veya fiyat vs uygun bulduysanız boldenon yerine prima koyabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Bütün besinler hesaplanırken pişmemiş olarak hesaplanır aslında...

İlk kür de 12 haftalık Testo En Boldenon uygun olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana bir tavsiyem olacak. İnsanlar kalori arttırmaya çalışırken vucudu mafediyorlar . Çok yüksek kalorilere çıkmana gerek yok bir tık daha kaliteli ve bir tık daha temiz beslen . İnanırmısın bilmem ama 85 kilo küre girdim 95 kilo çıktığımda okadar iğrendim ki kendimden kilomu 84 e tekrar düşürdüm . Kalori arttırırken vucudu mafetmişim . Keşke 4 5 kilo hatta 3 kilo alsaydım da temiz kalıcı alsaydım . Danabol kürüne ekleme geçti artık boşa su tutma ekliceksen kickstart olarak oxandralone ekleyebilirsin 5 hafta 30 - 40 mg oxandralone ani güç artışı yapacak adelelerü sertleştirecektir bu moral olarak seni çok iyi hissettircek . Danabol eklersen şiş kof bi görüntüye sahip olacaksın boş yere su tutacaksın aşırı su tutumuna bağlı olarak yan etkiler yaşayacaksın terleme , sürekli wc ye gideceksin , tansiyona bağlı şikayetlerin olacak bence gerek yok. Şuan 20 haftalık bir kürün 2. Haftasını bitirmek üzereyim . Küre girmeden önce kilomu 91 den 84 e düşürdüm ve öyle girdim amacım 90 kiloyu temiz ve kalıcı görebilmek bunun içinde su tutan ilaçlardan uzak duruyorum.sende öyle yap . Başarılar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Doğru, bütün besinler pişmemiş ağırlık olarak hesaplanmalıdır.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlackLion    0

Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Yanlış bilmiyorsam pişmiş 100 gr. tavuk etinde ortalama 25 gram protein bulunuyor. Bu yüzden pişmiş ağırlık ile hesaplıyorum.

Fatsecret kalori sayacını ile aldığım kaloriyi hesaplıyorum ve Polar Nabız Ölçer saat ile de antreman esnasında yaktığım kaloriyi hesaplıyorum. Böylece günde yaktığım ve aldığım kalorileri net bir şekilde hesapladığımı düşünüyorum.

Bulgurda da 120 gr. pişmemişi pişirdiğimde 270 gr. pişmiş çıkıyor.Geçenlerde ölçtüğüm 1 kg. hindi etini pişirdiğimde ise net 750 gr. çıkmıştı. Hassas terazim beni yanıltmıyorsa ölçüler bu şekilde. Bakliyatları da yağsız tuzsuz pişirdiğimden dolayı paketlerin üzerindeki besin değerlerini kullanarak hesaplıyorum. Bu değerler de pişmemiş değerlerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlackLion    0
Dozajlar testo 500 mg boldenon 400-500 mg olmalı. Primabolon genelde boldenon un yerine kullanılabiliyor. Eger onu temin etmeniz daha kolaysa veya fiyat vs uygun bulduysanız boldenon yerine prima koyabilirsiniz.

Bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Yurtdışında ki bir arkadaşımla konuştum bugün. Bana şunları getirebileceğini söyledi, sizin de fikirlerinizi duymak isterim.

TESTOSTERONE ENANTHATE 250 MG/ML

DANABOL 10 MG

LETROZOLE 2.5MG

TAMOXIFEN CITRATE 20 MG

CLOMIPHENE CITRATE 50 MG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

letrozole arimidex

tamoxifen novaldex

clomiphene klomen

bunların hepsini eczanede bulabilirsin ihtiyacın yok yurtdışından almana

danabol e testoyu da iyi marka getiriyorsa olabilir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.