Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

arda9393    1

Merhaba 10 aydır 500 testo vuruyorum her hafta ve 8 haftada tren kullandım, artık trt düzeye geçip vücudumu dinlendirmek istiyorum çünkü jinekomastim var ve ameliyat olacağım değerlerimin normale dönmesi gerek testo enanth var elimde birkaç kutu haftada kaç ml vurmalıyım? kaç mg? insülin iğnesiyle omuzdan vurabilir miyim? ne kadar süre vücudumu dinlendireyim

@rastlantisal 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.385
arda9393, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba 10 aydır 500 testo vuruyorum her hafta ve 8 haftada tren kullandım, artık trt düzeye geçip vücudumu dinlendirmek istiyorum çünkü jinekomastim var ve ameliyat olacağım değerlerimin normale dönmesi gerek testo enanth var elimde birkaç kutu haftada kaç ml vurmalıyım? kaç mg? insülin iğnesiyle omuzdan vurabilir miyim? ne kadar süre vücudumu dinlendireyim

@rastlantisal 

1 ay 250mg testosteron al sadece. Haftada 2 kere omuzdan vurabilirsin. Sonrasında 100mg / hafta olarak devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

1 ay 250mg testosteron al sadece. Haftada 2 kere omuzdan vurabilirsin. Sonrasında 100mg / hafta olarak devam edebilirsin.

hocam meraktan soruyorum neden 1 ay 250 zaten son ay 300 mg prop kullandım belirtmeyi unutmuşum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
arda9393, 12 dakika önce yazdı:

hocam meraktan soruyorum neden 1 ay 250 zaten son ay 300 mg prop kullandım belirtmeyi unutmuşum

+ olarak proviron gibi hcg ilaçları kullanmam trt döneminde bana ne gibi katkıları olur hocam cevaplarsanız çoook sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
KlasikFizik, 7 dakika önce yazdı:

10 ay 500 testo mu 🥹🥹

evet maalesef değerlerim aşağıda

rastlantisal, 41 dakika önce yazdı:

değerlerim aşağıda 1 hafta önce yaptım şuan her gün milk thistle ve nac 600 kullanıyorum ve hocam elimde masteron var trt döneminde diyetteyim sence masteron ile 125 mg testo bi sorun yaratır mı? ameliyat olacağımda değerlerimin normale dönmesi gerekiyor masteronun pek bi etki edeceğini düşünmüyorum

Screenshot_7.thumb.png.54c1e97f630bbe6c38e04a948a11f080.png Screenshot_6.thumb.png.8119e3e9148cd7d9a4505346f443d24e.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Niye yapılamaz mı ? 

Çok riskli bence Ferrari gibi nerdeyse yıl boyu 500mg dozajda ilerliyorsun. 150mg bile referanstan çıkarırken 500 organları vücudu baya yıpratır zamanla geri dönülemez sonuçlar olabilir 

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
KlasikFizik, 7 dakika önce yazdı:

Çok riskli bence Ferrari gibi nerdeyse yıl boyu 500mg dozajda ilerliyorsun. 150mg bile referanstan çıkarırken 500 organları vücudu baya yıpratır zamanla geri dönülemez sonuçlar olabilir 

hocam ne gibi zararları olabilir meraktan soruyorum benim bilmediğim harici var mı diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
arda9393, 44 dakika önce yazdı:

Kanda anabolik varken testosteronu radikal şekilde azalmak doğru olmaz. Kandaki anaboliklerden kurtulana kadar yüksek testo (250mg) sonrasında ise metabolik dozda testo.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
rastlantisal, 21 dakika önce yazdı:

Kanda anabolik varken testosteronu radikal şekilde azalmak doğru olmaz. Kandaki anaboliklerden kurtulana kadar yüksek testo (250mg) sonrasında ise metabolik dozda testo.

ya ben azalttım bile bu hafta 110-125 gibi bir miktar vurdum ne gibi zararı olur bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 16 dakika önce yazdı:

Bende 25 haftadır 500mg testo yapıyorum, sadece testosteron ile organların o kadar yıpranacağını zannetmiyorum hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Bende 25 haftadır 500mg testo yapıyorum, sadece testosteron ile organların o kadar yıpranacağını zannetmiyorum hocam.

reis dün gittim endokrinologa ağzıma sıçtı tabiri caizse öyle deme bi baktır sende dikkatli ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Ne konuda sorun yaşadın hocam endokrinciyle ? 

ya benim kan tahlillerim güzeldi ama crp'em vs. yüksekti o yüzden baya laf etti 1 sene 500 mg testo ne falan dedi baya laf etti yani hocam ameliyat olcaktım izinde vermedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393, 42 dakika önce yazdı:

ya benim kan tahlillerim güzeldi ama crp'em vs. yüksekti o yüzden baya laf etti 1 sene 500 mg testo ne falan dedi baya laf etti yani hocam ameliyat olcaktım izinde vermedi 

1 sene kesmeden anabolik kullananlar var ameliyat durumunu bilemem de normal şartlarda çokta abartılacak bir şey değil bence 1 sene testo.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

1 sene kesmeden anabolik kullananlar var ameliyat durumunu bilemem de normal şartlarda çokta abartılacak bir şey değil bence 1 sene testo.

öyle kardeşim biz genciz pek takmıyoruz ilerde çekicez cefasını yapacak birşey yok bu bir gerçek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.