Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MAG

Enjeksiyon sonrası ilk gece yaşadıklarım

Önerilen İletiler

MAG    4

Abiler kardeşler merhabalar. 2014 yılından beri belli aralıklarla spor yapıyorum. Evlilik çocuk iş güç vs her zaman ara vermek zorunda kaldım. Son 8 aydır düzenli olarak spora devam ediyorum. Ve küre girme kararı aldım. Testo cyp + boldenon + turinabol. 12 haftalık bir kür planlaması yaptık. P.tesi ve Perşembe günleri 1er ml enjeksiyon her gün 30 mg oral turinabol olacak şekilde. Dün gündüz turinabole başladım. Akşam da ilk enjeksiyonumu oldum. Şimdi sormak istediğim kafama takılan şu. Uyku saatlerime dikkat ederim biyolojik saatlerim aksamaz ama dün akşam enjeksiyon sonrası sabah 4:30 a kadar uyuyamadım. Yatakta gözlerim kapalıyken bile baş dönmesi kalpte çarpıntı huzursuzluk panik atak gibi durumlar yaşadım. Normalde mental problemlerim yok fakat sabaha kadar akla karayı seçtim. Sabah işe geldiğimde de bir duygusuzluk ve agresiflik durumu olduğunu farkettim. Bunun ilk günden olması normal mi ? Ya da plasebo etkisinde miyim ? Benimki gibi bir durum yaşayan var mı ? Normal ise ne kadar daha devam eder ya da bir önlem almam gerekir mi ? Tecrübeli abi ve kardeşlerimden bilgi almak isterim. Şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MAG, 5 dakika önce yazdı:

Abiler kardeşler merhabalar. 2014 yılından beri belli aralıklarla spor yapıyorum. Evlilik çocuk iş güç vs her zaman ara vermek zorunda kaldım. Son 8 aydır düzenli olarak spora devam ediyorum. Ve küre girme kararı aldım. Testo cyp + boldenon + turinabol. 12 haftalık bir kür planlaması yaptık. P.tesi ve Perşembe günleri 1er ml enjeksiyon her gün 30 mg oral turinabol olacak şekilde. Dün gündüz turinabole başladım. Akşam da ilk enjeksiyonumu oldum. Şimdi sormak istediğim kafama takılan şu. Uyku saatlerime dikkat ederim biyolojik saatlerim aksamaz ama dün akşam enjeksiyon sonrası sabah 4:30 a kadar uyuyamadım. Yatakta gözlerim kapalıyken bile baş dönmesi kalpte çarpıntı huzursuzluk panik atak gibi durumlar yaşadım. Normalde mental problemlerim yok fakat sabaha kadar akla karayı seçtim. Sabah işe geldiğimde de bir duygusuzluk ve agresiflik durumu olduğunu farkettim. Bunun ilk günden olması normal mi ? Ya da plasebo etkisinde miyim ? Benimki gibi bir durum yaşayan var mı ? Normal ise ne kadar daha devam eder ya da bir önlem almam gerekir mi ? Tecrübeli abi ve kardeşlerimden bilgi almak isterim. Şimdiden teşekkürler. 

Testoda ilk zamanlar gece uykuda sorun olabileceğini duymuştum ne kadar doğrudur bilmiyorum, ben yaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

Testoda ilk zamanlar gece uykuda sorun olabileceğini duymuştum ne kadar doğrudur bilmiyorum, ben yaşamadım.

Evet söyleyen de var herhangi birşey yaşamayan da var hangisinin normal veya anormal olduğunu karar veremedim. Belki de birkaç güne birşey kalmayacak ama yine de tecrübeli arkadaşlara sormak istedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Testosteron değerinin ani artışı ve turinabol bende de ilk enjeksiyonumda bire bir aynı etkileri yapmıştı.

2. günün sabahında dışarıda 1 karış kar varken, bizim veletle kar topu oynamaya çıktığımda atletimin terden sırıl sıklam olduğunu hatırlıyorum.

Kalp çarpıntısı 3. enjeksiyondan sonra azalacaktır, panik yapıp daha çok telaşlandığında kısır bir döngüye girip çarpıntı dakikalarca sürüyor bazen.

İlk kür ve ilk enjeksiyonlarda değişik ruh hali, zaman zaman aşırı mutluluk, zaman zaman anlamsız sinir, stress v.b. durumlar ortaya çıkabiliyor. Zamanla düzeleceğini kendine telkin edersen bu durumu atlatman daha kolaylaşacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Testosteron değerinin ani artışı ve turinabol bende de ilk enjeksiyonumda bire bir aynı etkileri yapmıştı.

2. günün sabahında dışarıda 1 karış kar varken, bizim veletle kar topu oynamaya çıktığımda atletimin terden sırıl sıklam olduğunu hatırlıyorum.

Kalp çarpıntısı 3. enjeksiyondan sonra azalacaktır, panik yapıp daha çok telaşlandığında kısır bir döngüye girip çarpıntı dakikalarca sürüyor bazen.

İlk kür ve ilk enjeksiyonlarda değişik ruh hali, zaman zaman aşırı mutluluk, zaman zaman anlamsız sinir, stress v.b. durumlar ortaya çıkabiliyor. Zamanla düzeleceğini kendine telkin edersen bu durumu atlatman daha kolaylaşacaktır.

Valla çok sağol hocam bunu duymak biraz da olsa rahatlattı teşekkür ederim. Bir anda böyle bir etkiyle karşılaşınca tedirgin oldum. Psikolojik olarak kuruntuya girmek dediğin gibi işin içinden çıkılmaz hale sokabilir. Zamana bırakalım bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    40

Testo baslangicda bazi kisilerde bu etkiyi yapabiliyor. Kafaya cok takmayin bunu sorun olmayacak bir haftaya eski haline doner.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4
gerokx, 1 dakika önce yazdı:

Testo baslangicda bazi kisilerde bu etkiyi yapabiliyor. Kafaya cok takmayin bunu sorun olmayacak bir haftaya eski haline doner.

Çok teşekkür ederim değerli yorumun için hocam. En azından ilacın etkili olduğu kanısına varıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    40
MAG, 18 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim değerli yorumun için hocam. En azından ilacın etkili olduğu kanısına varıyorum :)

Herkes'de ayni etkiyi yapmaz insandan insana degisir :D 

Benim degerlerim ve gucum artti baska hic bir his yoktu 8-9 haftada ter kokumun degistigini farkettim birde hepsi o. Uyarici x, y, z kullanmadigim icinde olabilir sigara vb maddeler kullanmadigimdan tansiyon, damar tikanikligi veya seker yapmiyor bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511

Yaşadığın durum birazda küre başlamanın verdiği psikolojik etkiden dolayı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bir karar alıyorsun ve bunu uygulamaya geçtiğinde insan çok daha farklı hissediyor. Bende senin kadar olmasa da bacaktan enjeksiyon yaptığım için bacağımı vs oynatıyordum ilk gece fakat sonrasında bu heyecan geçiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Yaşadığın durum birazda küre başlamanın verdiği psikolojik etkiden dolayı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bir karar alıyorsun ve bunu uygulamaya geçtiğinde insan çok daha farklı hissediyor. Bende senin kadar olmasa da bacaktan enjeksiyon yaptığım için bacağımı vs oynatıyordum ilk gece fakat sonrasında bu heyecan geçiyor. 

Haklısın. Dediğim gibi ilerleyen zamanda görecez. Ama fizyolojik ve psikolojik olarak farklı hissediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG, 1 dakika önce yazdı:

Haklısın. Dediğim gibi ilerleyen zamanda görecez. Ama fizyolojik ve psikolojik olarak farklı hissediyorum. 

O psikoloji harika bir şey hocam :D testoyu ilk vurduğum gün triplere girmiştim bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

O psikoloji harika bir şey hocam :D testoyu ilk vurduğum gün triplere girmiştim bende.

😁😁😁😁 farklı bi his. aynada da değişimi görmeye başlayınca umarım daha güzel olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
MAG, 49 dakika önce yazdı:

😁😁😁😁 farklı bi his. aynada da değişimi görmeye başlayınca umarım daha güzel olacaktır. 

hocam bu ilaçların vücudunda çalışmaya başlaması genellikle 30 gün kadardır. plazma seviyesi yüklenene kadar naturel olarak görebilirsin kendini :D ilk günden etkiler tamamen psikolojiktir. heyecan olmuştur enerji basmıştır muhtemelen. iyi kürler olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erennfit    12
MAG, 11.07.2023 - 13:04 yazdı:

agabey enjeksiyonu ve turinabole ı sabaha alırsan daha rahat edebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4
Erennfit, 41 dakika önce yazdı:

agabey enjeksiyonu ve turinabole ı sabaha alırsan daha rahat edebilirsin

Dostum çok sağol. İkinci enjeksiyonda aynı etkileri yaşamadım. Yarın 3 enjeksiyonu olucam. Ama sabah olma şansım yok maalesef. Turinabol ü de günde 3 defa öğünlerden sonra alıyorum tek seferde almıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.