Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RPood

Only testo devam etmek istiyorum

Önerilen İletiler

RPood    7

Merhaba arkadaşlar. 
12 haftalık

Testo E

Boldenone

Dianabol

kürü bittikten sonra 8 10 hafta iran testo only olarak devam etmek, bana büyüme olarak nasıl bi katkı sağlar acaba. 
Güncel formum ve kürde ikinci haftam;

boy 181 kilo 75 Yaş 26

IMG_8258.thumb.jpeg.196e77d1c9186cb413fbb2fa1c898c99.jpeg IMG_8009.thumb.jpeg.55489cbc467b937ae9eb5091ab97181e.jpeg IMG_8001.thumb.jpeg.7be4fafcb7e79d3b53b79fd44c38f7e1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RPood    7

Fotoğraf yüklemeyi becerememişim 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
k1raN    0
RPood, 10 dakika önce yazdı:

Fotoğraf yüklemeyi becerememişim 😂

tahlil varsa atabilir misin? koruyucu kullandın mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
k1raN, 6 dakika önce yazdı:

tahlil varsa atabilir misin? koruyucu kullandın mı 

Kürün ikinci haftasındayım daha. Koruyucu şimdilik milk thistle kullanıyorum dianabol için. Birde Arimidex eklicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Dostlar değerlerim bu şekilde dişim apse yaptığı için antibiyotik kullandım son 2-3 hafta dostinex prolaktinin yükseldiğini hissettiğimde alıyorum. anti aromataz çok az belki tamoksifen alıyorum haftanın 2 günü. değerlerim bu şekilde her hangi bir problem yaşamıyorum ama tahlilleri yorumlarsanız sevinirim.

• Yazan: roonies328
      merhaba hepinize iyi gunler dilerim
      Only testo kurunde proviron kullanmak sizce mantiklimi artilari eksileri neler olur 
    • Yazan: roonies328
      merhabalar degerli arkadaslarim ve hocalarim
      sizce only testo kuru icersinde libido ve ereksiyon problemi yasama orani ne kadar bu konuda net bir bilgi bulamadim bildigim kadariyla prolaktin ve projesteronu yukselten ilaclar ereksiyon problemi falan yasatiyor ama kesin olarak emin olmadigim icin sizlere sormak istedim
      bu arada only testo kullanan biri icin onerileriniz nedir bilmek isterim sizce uzun bir kur yapmak mi iyi yoksa 2 3 ay mi ve proviron ilaci hakkinda kisa bir bilgi vere bilirseniz cok mutlu olurum tekrardan hepinize tessekur ederim
    • Yazan: ErayB
      Merhabalar,
      36 yaş, 93 kg, 170 cm boy, 12 yıllık bankacıyım, masa başı / oturtarak çalışan biriyim.
      Daha önce hiç küre yapmadım, natural olarak düzenli 2 yıl olmakla birlikte 15 yıldır spor geçmişim var.
      Vücudum yağlı diyebilirim.
      Bu durumda only testo girmek mantıklı mı?
      Fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.
      Saygılar.
    • Yazan: mertegecem2
      Merhaba sadece bir vurum testo enantat yaptım ama kürü bırakmak istiyorum ne yapmam lazım? sadece bir vurum yaptım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.