Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatih479106

Kür yapıyorum günler kaydı ne yapabilirim?

Önerilen İletiler

fatih479106    1

Merhabalar. Testo ve winstrol kullanıyorum haftada 3’er kez 1ml vurum yapıyorum. Kalçadan olduğu için ben yapamıyorum yaptırdığım kişiler vardı fakat yaptıracak kimseyi bulamadım ve pazartesi çarşamba cuma şeklinde yapıyordum pazartesi ve çarşamba günü vurum yaptıramadım sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

tarihinde fatih479106 tarafından düzenlendi
Yanlış yazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kado    112
fatih479106, 6 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Testo ve winstrol kullanıyorum haftada 3’er kez 1ml vurum yapıyorum. Kalçadan olduğu için ben yapamıyorum yaptırdığım kişiler vardı fakat yaptıracak kimseyi bulamadım ve pazartesi çarşamba cuma şeklinde yapıyordum pazartesi ve çarşamba günü vurum yaptıramadım sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Sağlık kabini varsa oraya yaptır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
fatih479106, 15 dakika önce yazdı:

Bacağından kendine çak iğneyi İnternet üzerinde nasıl yapıldığına dair videolar mevcut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
ismail19055, 30 dakika önce yazdı:

Bacağından kendine çak iğneyi İnternet üzerinde nasıl yapıldığına dair videolar mevcut

Bacaktan metacartin yapıyorum bilgim var nasıl olduğu ile ilgili ve nasıl yapacağımı da biliyorum deneyimim var yani ama bacaktan yayılımı geç oluyormuş

Kado, 40 dakika önce yazdı:

Sağlık kabini varsa oraya yaptır

Sağlık kabini dediğiniz nedir hiç bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
fatih479106, 1 dakika önce yazdı:

Bacaktan metacartin yapıyorum bilgim var nasıl olduğu ile ilgili ve nasıl yapacağımı da biliyorum deneyimim var yani ama bacaktan yayılımı geç oluyormuş

kim anlatıyor bunları size ya kas=kas kalça 5 alır bacak 3 alır size a göre enjeksiyon yaptığın ilaç miktarı değişir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
galicik, 2 dakika önce yazdı:

kim anlatıyor bunları size ya kas=kas kalça 5 alır bacak 3 alır size a göre enjeksiyon yaptığın ilaç miktarı değişir. 

Bana bilgi verirseniz aydınlanmış olurum ona göre bir yol çizerim kafamda çünkü kalçadan enjekte için sürekli birilerinin peşinden koşmaktan sıkıldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106, 5 dakika önce yazdı:

Öyle bir şey yok hocam. Kendi enjeksiyonunu kendin yapmalısın yoksa böyle başkasına muhtaç olunca sıkıntı oluyor işte. Bacakta vastus lateralis on numara bölgedir.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Öyle bir şey yok hocam. Kendi enjeksiyonunu kendin yapmalısın yoksa böyle başkasına muhtaç olunca sıkıntı oluyor işte. 

İşte kalçadan diye bana öyle anlatıp durdu birisi bende kalçadan vazgeçmedim şimdi @galicik hocamız kas aynı kastır dedi. Bacaktan vurmaya başlayacağım ama dediğim gibi 2 günlük doz kaçtı şuan bişey mi olur ne olur nasıl olur onu öğrenmeye ve anlamaya çalışıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
fatih479106, Şimdi yazdı:

İşte kalçadan diye bana öyle anlatıp durdu birisi bende kalçadan vazgeçmedim şimdi @galicik hocamız kas aynı kastır dedi. Bacaktan vurmaya başlayacağım ama dediğim gibi 2 günlük doz kaçtı şuan bişey mi olur ne olur nasıl olur onu öğrenmeye ve anlamaya çalışıyorum 

prop mu vuruyordun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Evet hocam prop

Olmaz bir şey kanda ilaç seyrelmiştir, vurum yapabilirsin 1 sağ 1 sol git vurum yerlerinin diplerinden yap 3 parçaya göz kararı bacağını ayır daha sıkıntısız enjeksiyon yaparsın random yapma bacağına, kısa ester bir yerden sonra acı çektiriyor özellikle içinde premium yağ yoksa, ödem ve kapsül kaçınılmaz oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    112
fatih479106, 10 dakika önce yazdı:

Sağlık kabini dediğiniz nedir hiç bilmiyorum 

Serum iğne vs yapıyorlar bizim burda var dükkanlar öyle sağlık kabini diye geçiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
galicik, 3 dakika önce yazdı:

Olmaz bir şey kanda ilaç seyrelmiştir, vurum yapabilirsin 1 sağ 1 sol git vurum yerlerinin diplerinden yap 3 parçaya göz kararı bacağını ayır daha sıkıntısız enjeksiyon yaparsın random yapma bacağına, kısa ester bir yerden sonra acı çektiriyor özellikle içinde premium yağ yoksa, ödem ve kapsül kaçınılmaz oluyor. 

Tamam hocam sağ sol olarak yapmaya başlıyorum. Şimdi 2 günlük doz kaçırdığım için nasıl yapmalıyım şuan ve bu bacakta yine aynı şekilde kan var mı diye kontrol yapıp o şekilde mi enjeksiyon yapıyoruz?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Tamam hocam sağ sol olarak yapmaya başlıyorum. Şimdi 2 günlük doz kaçırdığım için nasıl yapmalıyım şuan ve bu bacakta yine aynı şekilde kan var mı diye kontrol yapıp o şekilde mi enjeksiyon yapıyoruz?

Klasik enjeksiyon dostum internetten bak bölgeyi belirle, kan kontrolü, klasik ilaç basımı, günleri kaçırdın diye ekstra doz alımı yapma, enjeksiyonlarını 2 günde 1 yapmaya özen göster 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
galicik, 4 dakika önce yazdı:

Klasik enjeksiyon dostum internetten bak bölgeyi belirle, kan kontrolü, klasik ilaç basımı, günleri kaçırdın diye ekstra doz alımı yapma, enjeksiyonlarını 2 günde 1 yapmaya özen göster 

Yok hocam doz arttırmam sadece günler kaydı yeniden günler mi ayarlamam gerekiyor İğneyi 5lik ile mi yapmam gerekiyor yoksa 1ml insülin iğnesi ile mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Yok hocam doz arttırmam sadece günler kaydı yeniden günler mi ayarlamam gerekiyor İğneyi 5lik ile mi yapmam gerekiyor yoksa 1ml insülin iğnesi ile mi

Dostum ben insülin iğnelerini sevmiyorum elimde kalıyor pistonları ve ilaç çok fazla kalıyor içerisinde, düşük dozu bile inject 5 cc veya 2cc inject ile yapıyorum keyfine, konforuna kalmış, uç seçimi de senin tercihin istersen turuncu kullan istersen siyah, ben turuncu ince diye büyük enjektör kullanıyorum diye siyah uca tampon yapıp siyah ucu kısaltıp onunla vuruyorum, bir çok varyantı bir arada bulunduruyor enjeksiyon herkesin tercihi farklı oluyor, hani şunu yap bu yapılmalı diye bir kural yok im enjeksiyonlarda, yapılan bölgeye, vurulan ilaç miktarına, yağ oranına göre kişinin konforuna göre ayarlanan bir eylem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
galicik, 7 dakika önce yazdı:

Dostum ben insülin iğnelerini sevmiyorum elimde kalıyor pistonları ve ilaç çok fazla kalıyor içerisinde, düşük dozu bile inject 5 cc veya 2cc inject ile yapıyorum keyfine, konforuna kalmış, uç seçimi de senin tercihin istersen turuncu kullan istersen siyah, ben turuncu ince diye büyük enjektör kullanıyorum diye siyah uca tampon yapıp siyah ucu kısaltıp onunla vuruyorum, bir çok varyantı bir arada bulunduruyor enjeksiyon herkesin tercihi farklı oluyor, hani şunu yap bu yapılmalı diye bir kural yok im enjeksiyonlarda, yapılan bölgeye, vurulan ilaç miktarına, yağ oranına göre kişinin konforuna göre ayarlanan bir eylem. 

O zaman aklımdakini söylüyorum hocam. Mavi uç ile çekiyorum turuncu uç ile vuruyorum mavi biraz korkutuyor beni şimdi turuncu uç kısa ve ince olduğu için ondan sordum kısa olması bir kötü etken olur mu diye eğer ki okey olur derseniz hemen vuracağım şimdi günlerim pazartesi çarşamba ve cuma şeklindeydi şimdi artık günlerimi nasıl ayarlamam gerekiyor hangi günler olmalı bugün dahil ederseniz ben perşembe cumartesi pazartesi olarak düzelttim

tarihinde fatih479106 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

O zaman aklımdakini söylüyorum hocam. Mavi uç ile çekiyorum turuncu uç ile vuruyorum mavi biraz korkutuyor beni şimdi turuncu uç kısa ve ince olduğu için ondan sordum kısa olması bir kötü etken olur mu diye eğer ki okey olur derseniz hemen vuracağım şimdi günlerim pazartesi çarşamba ve cuma şeklindeydi şimdi artık günlerimi nasıl ayarlamam gerekiyor hangi günler olmalı bugün dahil ederseniz

Dostum uygundur 1 boş 1 dolu şeklinde ilacını weekly değil daily dozla kısa esterler weekly doz planlamasında gidilmez, daily dozlama ile 1 boş 1 dolu şeklinde vurum yapabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih479106    1
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Dostum uygundur 1 boş 1 dolu şeklinde ilacını weekly değil daily dozla kısa esterler weekly doz planlamasında gidilmez, daily dozlama ile 1 boş 1 dolu şeklinde vurum yapabilirsin. 

Hocam kusura bakamayın bilgisizliğime verin. Bir boş bir dolu nasıl oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.