Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

trznd    75

Sertleşme sorunun vs var mı göğüs ucunda yanma batma ya da erken boşalma gibi sorunların var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
trznd, Şimdi yazdı:

Sertleşme sorunun vs var mı göğüs ucunda yanma batma ya da erken boşalma gibi sorunların var mı

hocam hiçbiri yok fakat şunu farkettim ilacın 2. haftasında inanılmaz bir libidom vardı azaldı ama hala iştahlıyım o konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
ulquiorra_z, 2 dakika önce yazdı:

hocam hiçbiri yok fakat şunu farkettim ilacın 2. haftasında inanılmaz bir libidom vardı azaldı ama hala iştahlıyım o konuda

350 vur

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ulquiorra_z, 46 dakika önce yazdı:

arkadaşlar 25 gündür 500mg iran testo kullanıyorum 4. haftaya girer girmez test verdim.

östrojen çok fazla yükselmiş ne yapmam gerekiyor.

total testoyu bastıra bastıra söylememe rağmen ölçmemişler.

@otopsicikedi @Rdm @galicik @rastlantisal

IMG_20230706_111749.jpg

Trde herkese ilk kürde 500 testo yaziyorlar ama ostrojen dusurmek icin arimidex aromasin tarzi ilaclar kullanmadan 500testo ile baş edebilen kimseyi göremedim daha. Başlangic seviyesi icin diyorum tabi ki. Ben de 84 gibi e2 gorunce endişe ederek arimidexe başvurmuştum. Gelen yorumla sayesinde 350ye cektim ve 2,5 aydir gram arimidex vs. Kullanmadan devam ediyorum e2 20-24 bandinda fakat son zamanlarini diyet odakli gecirdigim icin dusuk e2 de işime geliyor acikcasi. Bence 4günde 1 enjeksiyona düşebilirsin ama e2 korkutuyorsa seni direk 5günde 1 enjeksiyona geç.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 23 dakika önce yazdı:

350 vur

öyle yapayım hocam aklımdada o vardı sadece çok yükseldiği içni doz düşürmek yeterli olurmu diye emin olamadım 

Greblan, 14 dakika önce yazdı:

Trde herkese ilk kürde 500 testo yaziyorlar ama ostrojen dusurmek icin arimidex aromasin tarzi ilaclar kullanmadan 500testo ile baş edebilen kimseyi göremedim daha. Başlangic seviyesi icin diyorum tabi ki. Ben de 84 gibi e2 gorunce endişe ederek arimidexe başvurmuştum. Gelen yorumla sayesinde 350ye cektim ve 2,5 aydir gram arimidex vs. Kullanmadan devam ediyorum e2 20-24 bandinda fakat son zamanlarini diyet odakli gecirdigim icin dusuk e2 de işime geliyor acikcasi. Bence 4günde 1 enjeksiyona düşebilirsin ama e2 korkutuyorsa seni direk 5günde 1 enjeksiyona geç.

haklısınız hocam, sağolun

hocam ampülden nasıl ayarlayabilirim dozajı 350 olcak şekilde ve ağzı kırık dursa bişe olurmu ilaca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

hocam ampülden nasıl ayarlayabilirim dozajı 350 olcak şekilde ve ağzı kırık dursa bişe olurmu ilaca

Enjektörde karanlık bir kısımda saklarsın bişey olmaz. Zaten enjektörde sakladigin ilaç çok fazla beklemeyecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    39

Bende de E2 dusuk prog yuksekdi prolaktin iyiydi testo kullaninca hatta E2 ve Prolaktin dustu masteronlada ilgili tabii.

Nacizane tavsiyem 10 mg tamox

pazartesi - - - cuma olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ulquiorra_z, 47 dakika önce yazdı:

öyle yapayım hocam aklımdada o vardı sadece çok yükseldiği içni doz düşürmek yeterli olurmu diye emin olamadım 

haklısınız hocam, sağolun

5gunde 1 250mg vurursan haftalik bazda 350mg ediyor zaten. Ama gün takibi yapman gerekir böyle olursa. Bölme şansın varsa böl.

gerokx, 6 dakika önce yazdı:

Bende de E2 dusuk prog yuksekdi prolaktin iyiydi testo kullaninca hatta E2 ve Prolaktin dustu masteronlada ilgili tabii.

Nacizane tavsiyem 10 mg tamox

pazartesi - - - cuma olarak.

Bu dedigin olay progesteron düşürmek için mi? Benim de 0,4 0,5 arasi gidip geliyor ama bir sorun yaşamadigim icin takmadim pek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    39
Greblan, 3 dakika önce yazdı:

Bu dedigin olay progesteron düşürmek için mi? Benim de 0,4 0,5 arasi gidip geliyor ama bir sorun yaşamadigim icin takmadim pek.

image.thumb.png.f64c7e7bb103cbbc2eeee959fdd0b916.png

Benim deger boyleydi en son tamox kullandigimdan beri moodum hic dusmedi depresif degilim tersine baya iyi hissediyorum tabii masteronunda etkisi var bende aromatize ettigi icin E2 ve Prolaktinide cok etkilemiyor.

Haftaya olcturtucem kanimi buyuk ihtimalle dustu progest'de sonucta oda Ostrojone bagli

tarihinde gerokx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Greblan, 4 dakika önce yazdı:

5gunde 1 250mg vurursan haftalik bazda 350mg ediyor zaten. Ama gün takibi yapman gerekir böyle olursa. Bölme şansın varsa böl.

takip etmek sorun olmaz etki olarak bir farkı olurmu bölme işi kafamı karıştırıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    39
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

takip etmek sorun olmaz etki olarak bir farkı olurmu bölme işi kafamı karıştırıyor.

Prob mu? Prob ise farkini hissedersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
gerokx, 5 dakika önce yazdı:

Prob mu? Prob ise farkini hissedersin

Yok iran testo e. kullaniyormus kendisi 

ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

prob nedir hocam

Kisa ester mj diye sordu testoyu. Daha kolayina geliyorsa ki ben de öyle yapiyorum 5 günde 1 al takip etmesi de zor gelmiyorsa tabi.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Greblan, Şimdi yazdı:

Kisa ester mj diye sordu testoyu. Daha kolayina geliyorsa ki ben de öyle yapiyorum 5 günde 1 al takip etmesi de zor gelmiyorsa tabi.

öyle yapayım hocam sağolun, propionatın prob diye kısaltıldığını bilmiyordum :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
ulquiorra_z, 2 saat önce yazdı:

arkadaşlar 25 gündür 500mg iran testo kullanıyorum 4. haftaya girer girmez test verdim.

östrojen çok fazla yükselmiş ne yapmam gerekiyor.

total testoyu bastıra bastıra söylememe rağmen ölçmemişler.

* Seni rahatsız etmiyor ise hiç bir şey yapmadan devam edebilirsin.

* Jinekomastiden korunmak için tamoksifen kullanabilirsin.

* Proviron kullanıp E2'yi biraz daha kontrol altında tutabilirsin.

* Arkadaşların da bahsettiği gibi dozaj düşürebilirsin.

Bunların hepsi birer seçenek, yüksek e2 kiminde hiç bir yan etki, belirti göstermez çok daha iyi gelişim sağlamaya fayda sağlar, kimine bir sürü sorun yaşatır. Dolayısıyla ilk kürün ise, temkinli olmakta fayda var.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Rdm, 29 dakika önce yazdı:

* Seni rahatsız etmiyor ise hiç bir şey yapmadan devam edebilirsin.

* Jinekomastiden korunmak için tamoksifen kullanabilirsin.

* Proviron kullanıp E2'yi biraz daha kontrol altında tutabilirsin.

* Arkadaşların da bahsettiği gibi dozaj düşürebilirsin.

Bunların hepsi birer seçenek, yüksek e2 kiminde hiç bir yan etki, belirti göstermez çok daha iyi gelişim sağlamaya fayda sağlar, kimine bir sürü sorun yaşatır. Dolayısıyla ilk kürün ise, temkinli olmakta fayda var.

pek rahatsız etmiyor hocam sadece son 1 haftadır biraz duygusalım gibi sadece o, halihazırda zaten jinekomastim var daha çok büyür diye biraz panikledim onun dışında bi rahatsızlık vermiyor. Yinede dozajı düşüreceğim ilerde arttırrım belki tekrar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gunayahmet    0

abiler ben kg veriyorum iyi yag yakamıyorum bu hormanlardan mi nedendir ya millet 3-5 kg atiyor damar damar biz 20 kg veriyoruz 1 tane damar detay yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
gunayahmet, 14 dakika önce yazdı:

abiler ben kg veriyorum iyi yag yakamıyorum bu hormanlardan mi nedendir ya millet 3-5 kg atiyor damar damar biz 20 kg veriyoruz 1 tane damar detay yok 

Bunun için kendini konunu anlatan güzel bir başlık açmanı öneririm. Detaylı bir şekilde ve evet bir kan testi vermen senin için iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.