Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismail19055

Kür bitti 20 günde 3kg verdim normalmi?

Önerilen İletiler

ismail19055    5

Kür bitti 20 günde 3 kg verdim arkadaşlar normal mi bu durum beslenmem falan aynı şekil devam ediyor böyle kilo vermeye devam edersem hiç iyi olmaz. Önerileriniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338
ismail19055, 8 dakika önce yazdı:

Kür bitti 20 günde 3 kg verdim arkadaşlar normal mi bu durum beslenmem falan aynı şekil devam ediyor böyle kilo vermeye devam edersem hiç iyi olmaz. Önerileriniz nedir?

Kürün neydi su tutan ilaçlar içeriyorsa kürün normal ilaçların tuttuğu su gidiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
janbertozen, Şimdi yazdı:

Kürün neydi su tutan ilaçlar içeriyorsa kürün normal ilaçların tuttuğu su gidiyor

250 mg testo 200mg rimabolan öyle su tutan ilaçlar değil sanırım. Zaten toplasan 6-7 kilo alabildik oda yavaş yavaş eriyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ismail19055, 28 dakika önce yazdı:

250 mg testo 200mg rimabolan öyle su tutan ilaçlar değil sanırım. Zaten toplasan 6-7 kilo alabildik oda yavaş yavaş eriyor. 

Bence normal sayılabilir. Testo e. güze su tutuyor. Kilo bazinda ne kadar tutuyor bilmiyorum ama iyi tuttuğunu biliyorum. Pct zamanında beslenmeyi de biraz saldıysan çok normal diyebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
Greblan, 2 saat önce yazdı:

Bence normal sayılabilir. Testo e. güze su tutuyor. Kilo bazinda ne kadar tutuyor bilmiyorum ama iyi tuttuğunu biliyorum. Pct zamanında beslenmeyi de biraz saldıysan çok normal diyebiliriz.

İlacı kesince iştahta azaldı tabi sonuç olarak kilo veriyorum.zaten zayıfım 60 kg başladım spora kürde 70e kadar çıktım şuan 67 ye düştüm bakalım dahada düşecek mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
ismail19055, 12 dakika önce yazdı:

İlacı kesince iştahta azaldı tabi sonuç olarak kilo veriyorum.zaten zayıfım 60 kg başladım spora kürde 70e kadar çıktım şuan 67 ye düştüm bakalım dahada düşecek mi 

yemezsen ve ilaçlıyken attığın idmanları atmazsan 10 haftada aldığın her şeyi geri verirsin dostum 10 hafta kalıcı kütle almak için kısa bir süre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
Jacop, 38 dakika önce yazdı:

yemezsen ve ilaçlıyken attığın idmanları atmazsan 10 haftada aldığın her şeyi geri verirsin dostum 10 hafta kalıcı kütle almak için kısa bir süre 

İlaçlıyken attığım idmanı atma şansım %0. Şuan pct dönemindeyim o kadar halsizlik bitkinlik yorgunluk var ki spora bile zar zor gidiyorum. Nasıl toparlanacam bilmiyorum. İnş pct den sonra düzelirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
ismail19055, 48 dakika önce yazdı:

İlaçlıyken attığım idmanı atma şansım %0. Şuan pct dönemindeyim o kadar halsizlik bitkinlik yorgunluk var ki spora bile zar zor gidiyorum. Nasıl toparlanacam bilmiyorum. İnş pct den sonra düzelirim.

hocam uçuk dozlar kullanmamışsın kendini psikolojik olarak zayıf görmeyi bırakırsan ilaçlıyken çalıştığın ağırlıklıklarla devam edebilirsin ben pct döneminde bile plaka takmaya devam ediyordum.Preworkout kullanmıyorsan al kullan antrenman performansını arttırmak adına farklı yollara başvur 10 haftalık emek çöp olmasın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ismail19055, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşın dedigi gibi pre olabilir. Yüksek tuz olabilir. Hem idman ôncesi hem idmandaki suyuna katabilirsin tuzu. Pumpini arttiracaktir. Biraz ayna ve tartidan uzak durmak iyi gelecektir. Agirlik arttirmak herkese nasip olmayabilir takmamak gerek. Sabit tutmaya calis yeter azalsa bile moral bozma. Bol bol c vitamini alabilirsin. Gunde 2-3gram

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.475

Gayet normal bir durum. 10 haftada sadece bir süreliğine şişmiş oldun. Kür ile gelen kürsüz iken gidecektir. Sana çok azı kalacak. Bunun bilinci ile kür kararları almanızda fayda var. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
ismail19055, 14 saat önce yazdı:

İşte tam da bu yüzden insanlar 2. 3. hatta 4. 5. kürlerini yapıyorlar.

Kür yapınca alınan 10 kg'ın genele bakıldığında  2 kilogramı kas kütlesi olsa başarılı bir kür geçirdin denilebilir. 5 yılda 60 kg'dan 80 kg'a çıktım en fazla ve definasyon zamanları 72 kg'a kadar düşebiliyorum. Bu iş tartı işi değil, görüntü işi.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    73

Bence pct süresince pump odaklı çalış. Çok şiddetli çalışıp daha fazla stres yaptırtma vücuda zaten kürden çıkmışsın pctde misin bilmiyorum ama dediğim gibi düşük kilo yüksek tekrar devam bu dönemde öğünlerine de biraz fast food vs ekleyebilirsin kafanı ne kadar rahatlatırsan senin için o kadar iyi diye düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltebilirseniz sevinirim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

aa ne kadar tuhaf, 10 haftada ne dokusu abi ilaçların adam akıllı açılıp çalışması vücudun adapte olması zaten 6-7 hafta sürüyor, döngünüzü açtığınız kapattığınıza, harcamalarınıza yazık. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
galicik, 6 saat önce yazdı:

aa ne kadar tuhaf, 10 haftada ne dokusu abi ilaçların adam akıllı açılıp çalışması vücudun adapte olması zaten 6-7 hafta sürüyor, döngünüzü açtığınız kapattığınıza, harcamalarınıza yazık. 

Napalım kral yaptık bir hata kürü 10 hafta planladık keşke only testo olarak bi 10 hafta daha devam etseydim bende pişmanım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Kullandığın ilaçlar,doz ve süreye bakarak aldığın ve kaybettiğin kilolar gayet normal. Zaten vücut zayıflığa yatkın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.