Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egolifting65

Definasyon da dozaj arttırımı

Önerilen İletiler

Egolifting65    10

Merhaba definasyonda dozaj arttırımı mantıklımı bir yerde mantıklı olmadığını denk gelmiştim sizce doğrumu yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delice    140

Ben definasyonda kalori düştükçe testosteron ve rimobolani artiriyorum ki kas kaybı çok olmasın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Delice, Şimdi yazdı:

Ben definasyonda kalori düştükçe testosteron ve rimobolani artiriyorum ki kas kaybı çok olmasın. 

Dozajların nasıl peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Şuan kilo almaya çalışıyorum. 1 ampul testosteron, 2 ampul rimobolan, 10iu insulin, 2iu GH

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Delice, Şimdi yazdı:

Şuan kilo almaya çalışıyorum. 1 ampul testosteron, 2 ampul rimobolan, 10iu insulin, 2iu GH

Saol kankam teşekkür ederim kafamda fikir oluşması için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

kalorilerin düşdüyse arttırabilirsin ne ilaçlari kullaniyorsun peptid varmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
metropol, Şimdi yazdı:

kalorilerin düşdüyse arttırabilirsin ne ilaçlari kullaniyorsun peptid varmi

Only testo gidiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Egolifting65, 14 dakika önce yazdı:

Only testo gidiyorum 

verim alabildin mi durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
Egolifting65, 32 dakika önce yazdı:

Only testo gidiyorum 

Ozman sadece testoyu arttırman sana çok bir fayda sağlamaz. Yüksek e2 jinokomkasti riski cilt problemleri, cinsel sorunlar yaşatabilir. Bunun yerine masteron yada rimo ekleyebilirsin. İhtiyacın varsa...

• Vayyyy!! 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

ya primo ekle ya da masteron ekleyerek testoyu artır sadece testoyu artırman artan e2 ile sana çok bir kar bırakmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Dorukhan, 1 saat önce yazdı:

verim alabildin mi durum nedir

İlaçtan öte zaten beslenme olduğu için evet 1 ayda 102 den 91 e kadar düştüm 85 de bırakacağım

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Ozman sadece testoyu arttırman sana çok bir fayda sağlamaz. Yüksek e2 jinokomkasti riski cilt problemleri, cinsel sorunlar yaşatabilir. Bunun yerine masteron yada rimo ekleyebilirsin. İhtiyacın varsa...

Evet e 2 ve prolaktinden dolayı arttırmayı düşünmüyorum 

cinsel olarak sebepleri neler prolaktin ve e 2 den kaynaklımı cinsel sorunlar yoksa başka bir sebep mi öğrenmemde fayda olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Definasyonda ilacın dozunu artırmak yerine protein miktarını artırmanızı tavsiye ederim. Önemli olan metabolizmanı katabolik moda geçirmemek. Yüksek protein diyetleri ile bile mümkün bu. Üstüne bir de aldığın anaboliklerin protein sentezini de göz önünde bulundurursan sorun çıkmaz.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Definasyonda ilacın dozunu artırmak yerine protein miktarını artırmanızı tavsiye ederim. Önemli olan metabolizmanı katabolik moda geçirmemek. Yüksek protein diyetleri ile bile mümkün bu. Üstüne bir de aldığın anaboliklerin protein sentezini de göz önünde bulundurursan sorun çıkmaz.

Teşekkür ederim ☺️ 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Ek olarak antrenman şiddetini azaltmak da düşünülebilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Rdm, Şimdi yazdı:

Ek olarak antrenman şiddetini azaltmak da düşünülebilir. 

Definasyonda zaten bulkta eklemlerimi yorduğum için düşük tekrar ağır kilolarla definasyonda düüşürüp tekrarları arttırmayı planlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Egolifting65, Bir saat önce yazdı:

Definasyonda zaten bulkta eklemlerimi yorduğum için düşük tekrar ağır kilolarla definasyonda düüşürüp tekrarları arttırmayı planlıyorum

Antrenman şiddetini/hacmini/süresini/sıklığını azaltabilirsin, hangisini seçeceğine en iyi yine sen karar verebilirsin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
Egolifting65, Bir saat önce yazdı:

Aralara RIR setler ekleyebilirsin. Masteron iyi olabilir ayrica.

E2, Prolaktin ve Progestron gibi degerler etkiliyor libidoyu daha yorgun, bitkin veya halsiz oluyorsun - dusuk testo'da ayni etkileri yapar.

Ayrica daha duygusal ve feminen hissedersin ama unutmayalim ki Ostrojen sinifi kaslari daha sert gosterir ve kilo alimini arttirir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.