Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SPECTRE

Joesthetics isimli fitness fenomeni 30 yaşında öldü

Önerilen İletiler

SPECTRE    780

Evet arkadaşlar herkesin tanıdığı biriydi sosyal medyada çektiği videolar ile. 

Yüksek tansiyondan sanırım ölmüş. Bu kadar ilaçlı dolaşınca ister istemez ya tansiyondan ya kalpten gidiyorsun.

0_Jo-Lindner-dead-Bodybuilding-Youtube-star-Joesthetics-dies-at-30.jpg

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Allah rahmet eylesin. İşte ölümü uzak sanıyoruz ama her an kapıda. sevdiğimiz kişinin veya bizim başımıza gelmeyeceğini düşünürken aniden götürüyor. Fakat bu spor ve ilaç işleri daha önce söylediğim gibi  bu yola girip gürül gürül kür yapan adam zaten kaybetmiştir beyler çevremden biliyorum :) 12 13 saat işte çalışıp debelenerek yaşamak yerine kür yapıp bodyguard olmak kuvvet gösterip instada  vücut sergilemek daha cazip geliyor bu arkadaşlara. Onun harici hayatı boyunca zorbalık görüp ezilmiş spora başlayıp fırsat bulan arkadaşlar içinde yani ölüm vs umurlarında değil bunu bile bile yapıyorsa. Benim düşüncem ya insülinden ya da clen tarzı yağ yakıcıdan öldüğü, her yerde yağ oranıyla alakalı yazılar yazıyor fakat normal şartlarda natural şekilde kendini kasmadan yağ oranın 8 9 civarındaysa bu iyi bir şey çünkü vücudun sağlıklı oluyor. Ama yıl boyu kür kesmeyip sürekli clen efedrin tarzı ilaçlar gidersen tabi ki ölürsün, 5  yıl testo kesmeden ilerlemek ile5 yıl yağ yakıcı kesmeden ilerlemek veya insülin eklemek aynı şey değil. Şahsi fikrimce de daha böyle sporcu ölümleri göreceğiz gibime geliyor. diğer konularda da dediğim gibi bu doping konusu için bence yasal düzenleme gelebilir çünkü artık ipin ucu kaçtı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233

Sosyal medyada haberini okudum ilk başta yalan haberdir diye düşündüm YouTube da arttırdım videosunu yapanlar olmuş sonra inandım çok üzüldüm genç yaşta zyzz ile komşu oldu beklemediğimiz kişiler hakkın rahmetine kavuşuyor yarın ne ile karşılaşağız belirsiz 

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Tr3n, 7 dakika önce yazdı:

Sosyal medyada haberini okudum ilk başta yalan haberdir diye düşündüm YouTube da arttırdım videosunu yapanlar olmuş sonra inandım çok üzüldüm genç yaşta zyzz ile komşu oldu beklemediğimiz kişiler hakkın rahmetine kavuşuyor yarın ne ile karşılaşağız belirsiz 

Yağ yakıcılar işte, testoyla ölen görmedim bu zamana kadar en fazla organları yıpratıyor öylece bırakıyor ama insülin ve yağ yakıcılar ciddi öldürme riski var kafein ve carnitinden bile çekinirim şahsen. panik atağım bide çok değişik oluyorum kullanınca :D

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236
Larues, 5 dakika önce yazdı:

Yağ yakıcılar işte, testoyla ölen görmedim bu zamana kadar en fazla organları yıpratıyor öylece bırakıyor ama insülin ve yağ yakıcılar ciddi öldürme riski var kafein ve carnitinden bile çekinirim şahsen. panik atağım bide çok değişik oluyorum kullanınca :D

Anevrizmadan öldü buna sebep olan şeyde kan basıncının yükselmesi onu da tetikleyen steroidler. her ölen kişi ardına yağ yakicidir yha steroidden ölen görmedim .s diye sallamasyon yorum yapmayın artık komik gözüküyor çünkü herkes risklerin farkına varsın, evet Steroid öldürebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
KlasikFizik, 25 dakika önce yazdı:

Anevrizmadan öldü buna sebep olan şeyde kan basıncının yükselmesi onu da tetikleyen steroidler. her ölen kişi ardına yağ yakicidir yha steroidden ölen görmedim .s diye sallamasyon yorum yapmayın artık komik gözüküyor çünkü herkes risklerin farkına varsın, evet Steroid öldürebilir.

Steroidler öldürebilir ben burada steroid övmüyorum zararlı veya zararsız da demiyorum. Zaten bünye meselesi ama clenbuterol tarzı yağ yakıcılar cidden yamultuyor. Kan basıncını en çok yükselten şeylerden birisi zaten yağ yakıcı 😂 bir diğer konu da insülin. kan şekeri çok yükselirse veya çok düşerse tansiyonu tetikliyor bu zaten bilinen bir gerçek elimizde hiç bir veri yok konuşmak için erken 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
Larues, 14 dakika önce yazdı:

Steroidler öldürebilir ben burada steroid övmüyorum zararlı veya zararsız da demiyorum. Zaten bünye meselesi ama clenbuterol tarzı yağ yakıcılar cidden yamultuyor. Kan basıncını en çok yükselten şeylerden birisi zaten yağ yakıcı 😂 bir diğer konu da insülin. kan şekeri çok yükselirse veya çok düşerse tansiyonu tetikliyor bu zaten bilinen bir gerçek elimizde hiç bir veri yok konuşmak için erken 

evet otopsi raporu daha çıkmadı konuşmak için erken ama boldenon gibi ilaçlarda kan basıncını çok yükseltiyo ve özellikle tren. bu adamın yüksek doz bolde ve tren kullandığına eminim. bu adam sürekli formda duruyo yaz kış çok düşük yağ oranlarında. hep define geziyo. bi yayıncı söylemişti sorun yaşıcak ilerde diye kim söyledi hatırlamıyorum ama geçen sene biri demişti. define ilaçları ve beslenmeleri vücudu bulk ilaçlarına göre çok daha fazla yıprattığını herkes biliyodur ve bu adamın gh yüksek kullandığına eminim çünkü sürekli cheat meal yapıyo hemde yüksek kalorili ama yağlanmıyo sulanmıyo . su atıcı e2 baskılayıcı ilaçlar da kesinlikle kullanıyodur gh yanında. alkol de kullanıyosa kan basıncını hep arttırıcı etkenler ilacın yanında tabi bunlarda nedenlerden biri olmuştur. benim anlamadığım bu adamların durumları aşırı iyi doktor kontrolüne sürekli gidiyolar yüksek kan basıncı için nasıl olur da önlemini almaz yada fazla hırstan hayatına mal oldu diyebiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
urcikodi, 2 dakika önce yazdı:

evet otopsi raporu daha çıkmadı konuşmak için erken ama boldenon gibi ilaçlarda kan basıncını çok yükseltiyo ve özellikle tren. bu adamın yüksek doz bolde ve tren kullandığına eminim. bu adam sürekli formda duruyo yaz kış çok düşük yağ oranlarında. hep define geziyo. bi yayıncı söylemişti sorun yaşıcak ilerde diye kim söyledi hatırlamıyorum ama geçen sene biri demişti. define ilaçları ve beslenmeleri vücudu bulk ilaçlarına göre çok daha fazla yıprattığını herkes biliyodur ve bu adamın gh yüksek kullandığına eminim çünkü sürekli cheat meal yapıyo hemde yüksek kalorili ama yağlanmıyo sulanmıyo . su atıcı e2 baskılayıcı ilaçlar da kesinlikle kullanıyodur gh yanında. alkol de kullanıyosa kan basıncını hep arttırıcı etkenler ilacın yanında tabi bunlarda nedenlerden biri olmuştur. benim anlamadığım bu adamların durumları aşırı iyi doktor kontrolüne sürekli gidiyolar yüksek kan basıncı için nasıl olur da önlemini almaz yada fazla hırstan hayatına mal oldu diyebiliriz

Kankam ona bakmıyor ki o, en basiti 1 hafta öncesinde anjiografi yaptırıp sonrasında testosteronsuz yağ yakıcı alıp kalp krizinden gidenler de var. Hem ecel diyelim hemde bunlar abartıyor yani belli seviyeyi geçtiği zaman kurtarılma şansın yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Çok normal değil mi ölmesi yarışmacılar bu yağ oranında 1 hafta kalıp podyum yapıp e2 yi fırlatıp direkt su çekip yağlanıyorlar, şaklabanlığın sonu ölüm oldu şaşırmamak lazım... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
Larues, 5 dakika önce yazdı:

Kankam ona bakmıyor ki o, en basiti 1 hafta öncesinde anjiografi yaptırıp sonrasında testosteronsuz yağ yakıcı alıp kalp krizinden gidenler de var. Hem ecel diyelim hemde bunlar abartıyor yani belli seviyeyi geçtiği zaman kurtarılma şansın yok. 

çok doğru söylüyorsun cidden mg abartılınca geri dönülmez sonuçları oluyo bir ara herkes ilaç kullanmaya başladı diye konu açmıştım bilgili bilgisiz herkes kullanıyo sağlık riski var ölmeye değmez sırf hobi için ilaç kullanılmasına karşıyım yarışmacı veya antrenörsen para kazanmak için iyi gözükmek için yapılır evet ama hobi için kullanmak büyük risk almaktır diye anlattım linçlediler beni resmen herkes istediğini kullanabilir diye :D zaten kullanır ama şu an 18 yaş altı gençlere kadar düşmüş ilaç kullanımı ve tr de bu işler aşırı bilgisiz ilerliyor . düşük mg kullanımına yine karşı değilim ama bilgisiz kullanımlar inanılmaz fazla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38

Sebebi damar siskinligi. Aneverizmadan oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevgilisinin attığı mesajın ilk cümlesi " Jo şimdi olması gereken en güzel yerde " arkadaş adam için üzülemiyorsun bile öylesine klişe, komik ve yanlış bir cümle ki.. ben ateistim ama cennette bile bu kadar formda adam yoktur hahah bence olması gereken en iyi yerdeydi ve öldü. Yarın güneş tüm ışıltısıyla yeniden doğacak ama sen toprağın altındasın geçmiş olsun. Hırsınıza yenik düşmeyin..

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.