Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunahankrc

Ortalama doz

Önerilen İletiler

Tunahankrc    12

Pharmatec gibi bir markada ortalama dozajım ne olmalı ampuller 200 lük kilom 83 ektomorfum.

Zamanında ünlü bir doktor hoca potcasede bir ilacı 200 ml de alsan aynı zarar 700 ml de alsan aynı zarar demişti sizce doğru mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

ml değil mg dir o.

doğru söylüyo 200 de alsan sistemin kapanacak 700 bare sistemi kapattığına değecek bir dozda kullanmak bence gayet mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Tunahankrc, 41 dakika önce yazdı:

Pharmatec gibi bir markada ortalama dozajım ne olmalı ampuller 200 lük kilom 83 ektomorfum.

Zamanında ünlü bir doktor hoca potcasede bir ilacı 200 ml de alsan aynı zarar 700 ml de alsan aynı zarar demişti sizce doğru mu ?

Hocam link atar mısın? Hani birisi var ünlü doktor onun söylemi var fakat dozajlar böyle değil. 200girersen spor konusunda hicbir verim alamazsin fakat 700de jine olursun kontrol etmezsen, duygularin karma karisik olur vs vs. Son olarak pharmtec kullanmjs birisiyim tam dolu marka oldugunu dusunmuyorum en azindan guncelleri. Gecmis zamanda kullanip verim alanlar vardi bende onlari dinleyip aldim fakat doluluk orani cok az.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Greblan, 1 dakika önce yazdı:

Hocam link atar mısın? Hani birisi var ünlü doktor onun söylemi var fakat dozajlar böyle değil. 200girersen spor konusunda hicbir verim alamazsin fakat 700de jine olursun kontrol etmezsen, duygularin karma karisik olur vs vs. Son olarak pharmtec kullanmjs birisiyim tam dolu marka oldugunu dusunmuyorum en azindan guncelleri. Gecmis zamanda kullanip verim alanlar vardi bende onlari dinleyip aldim fakat doluluk orani cok az.

Link atarsam sayfadan uzaklaştırılabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Tunahankrc, Şimdi yazdı:

Link atarsam sayfadan uzaklaştırılabilirim

Youtube linki paylaşmak yasak değildi sanirim. Kurallara bir bakmam lazim tabi ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
ulquiorra_z, 16 dakika önce yazdı:

ml değil mg dir o.

doğru söylüyo 200 de alsan sistemin kapanacak 700 bare sistemi kapattığına değecek bir dozda kullanmak bence gayet mantıklı.

Ne kadar etki o kadar yan etki oluyor, 700 lük sistemin açılmasıyla 200 lüğün açılması bir değil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Larues, 1 saat önce yazdı:

Ne kadar etki o kadar yan etki oluyor, 700 lük sistemin açılmasıyla 200 lüğün açılması bir değil 

aslında haklısında kar zarar durumuna bakarsak ben birazcık fazla almayı savunuyorum

200 de nasıl gainzin olcakki sonuçta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ulquiorra_z, 11 dakika önce yazdı:

aslında haklısında kar zarar durumuna bakarsak ben birazcık fazla almayı savunuyorum

200 de nasıl gainzin olcakki sonuçta

Yani 200cok az hocam evet ama 700cok fazla. Dolu bir ürünse bence 5gunde 1 enjeksiyon ile baslanmali kan degerlerindeki oynamaya gore dozaj ilerde 4gunde 1 enjeksiyona sonra da haftada 500e yukselebilir. 500 testo cogu kisi icin uzun zaman yetecek bi rakam. Fazla testo alip arimidexe fln bosa pra vermeye gerek yok. Duygu karmaşasını saymiyorum bile. Yaptigim hata diye bu kadar detayli yaziyorum. Ben yaptim siz yapmayin diye. 4ay kadar 500testo gittim arada arimidex vs. sonrasinda 350duetum sifir arimidex 3aydir temiz ilerliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Düşük dozla yüksek doz almanın hasarı nasıl aynı oluyor hangi doktor dediyse bunu yüksek doz ilaç kullanımı diye bir tabir var. bende 400 mg flakon boldenon vardı 2ml çekip vurunca acayip öksürtüyordu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Tr3n, Şimdi yazdı:

Düşük dozla yüksek doz almanın hasarı nasıl aynı oluyor hangi doktor dediyse bunu yüksek doz ilaç kullanımı diye bir tabir var. bende 400 mg flakon boldenon vardı 2ml çekip vurunca acayip öksürtüyordu 

Ya benim bildigim ytde var ya podcast fln yapiyodu eskiden neyse. Hani az dozajla baslayin etki tatmin etmedikce arttirirsiniz kafasindaydi en azindan benim hatirladigim. Dedigi de az dozaj degisebilir kisiden kisiye ama 150-200 haftalikla da baslamayin tarzi biseydi. Bence vucut gelistirme icin 350cogu kisi icin kafi olacaktir. 250bile ilk 4-6hafta vucudu taniyana kadar gidilebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Greblan, Bir saat önce yazdı:

Yani 200cok az hocam evet ama 700cok fazla. Dolu bir ürünse bence 5gunde 1 enjeksiyon ile baslanmali kan degerlerindeki oynamaya gore dozaj ilerde 4gunde 1 enjeksiyona sonra da haftada 500e yukselebilir. 500 testo cogu kisi icin uzun zaman yetecek bi rakam. Fazla testo alip arimidexe fln bosa pra vermeye gerek yok. Duygu karmaşasını saymiyorum bile. Yaptigim hata diye bu kadar detayli yaziyorum. Ben yaptim siz yapmayin diye. 4ay kadar 500testo gittim arada arimidex vs. sonrasinda 350duetum sifir arimidex 3aydir temiz ilerliyorum.

bende daha yeni 3.haftaya girdim 500 başladım elimde arimidex bulundurdum direk çünkü ostrojenik bir vücudum var doğal olarak jinoyum ztn. umarım şu östrojen sorun çıkarmazda müdahele etmeye gerek olmadan ilerlerim belki senin gibi doz düşürürüm antiestrogen almadan sorun olursa

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Greblan, 1 saat önce yazdı:

Hocam 500 enantat 400 boldenon alıyorum şuan 9. Hafta 8. Haftada kan değerlerim gayet iyiydi testo pik kan yoğunluğuda sınır dışına çıkmıştı acaba dedim kendi kendime boldeyi 500 veya 600 yapsam nasıl olur tabi kutusunu 550 TL ye aldığım ilaç ne kadar dolu olabilirse aynı ilacı 750 ye aldım 1 ay sonra

tarihinde Tunahankrc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.