Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Larues

Gh olası yan etkileri?

Önerilen İletiler

Larues    235

Kesintisiz 1 yıl boyunca günde yaklaşık 6-8 ui büyüme hormonu vurmanın zararı ne olur? Bazıları tiroidleri baskılar vs diyor basıları baskılamaz. Ve doğal üretimi durdurursa nasıl yerine gelir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    915
Larues, 1 saat önce yazdı:

Kesintisiz 1 yıl boyunca günde yaklaşık 6-8 ui büyüme hormonu vurmanın zararı ne olur? Bazıları tiroidleri baskılar vs diyor basıları baskılamaz. Ve doğal üretimi durdurursa nasıl yerine gelir ?

O kadar uzun süre yüksek doz kullanmak sıraysıyla;

ödem, tiroid baskısı, belki agromegali, genetiğe bağlı olarak organ büyümesi, varsa vücutta tümör büyümesi yapabilir ama. Unlar kesin olmamakla beraber kişiden kişiye değişir. Bu dozda kullanmanın en büyük yan etkisi maliyet olur bence. Şuan eczanede 2000 tl ye 36 ünitesi satılıyor. 6 ünite vursan 61 kalem yapar 1 yıl için oda hiç zam gelmezse 122 bin tl yapar ve benim düşüncem 6-8 ünite vuracaksan ara ara insülin kullan yoksa pankreası çok yorarsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
backdoorman, 16 dakika önce yazdı:

Yanılmıyorsam insülin drenci de yapabiliyor değil mi @Askabar

Evet. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Askabar, 1 saat önce yazdı:

O kadar uzun süre yüksek doz kullanmak sıraysıyla;

ödem, tiroid baskısı, belki agromegali, genetiğe bağlı olarak organ büyümesi, varsa vücutta tümör büyümesi yapabilir ama. Unlar kesin olmamakla beraber kişiden kişiye değişir. Bu dozda kullanmanın en büyük yan etkisi maliyet olur bence. Şuan eczanede 2000 tl ye 36 ünitesi satılıyor. 6 ünite vursan 61 kalem yapar 1 yıl için oda hiç zam gelmezse 122 bin tl yapar ve benim düşüncem 6-8 ünite vuracaksan ara ara insülin kullan yoksa pankreası çok yorarsın. 

Değerli yorumunuz için teşekkürler. E hocam peki bütün kutuyu tek seferde kullanan prolar varmış onlar ne durumda? Peki diyelim 6-8 ünite 5 6 ay kullandık 1 yıl yerine 5 6 ay kullandık. ara verdik, sonraki süreç nasıl işliyor ne yapmam gerekiyor yani. İnsülin açısından sorun olacağını sanmam Çinkü haftanın 5 günü 25-35 dakika aralığında kardiyo yapıyorum ve kan şekerim çok yüksek değil hatta insülin kullanmış gibi düşük diyebilirim 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Larues, 37 dakika önce yazdı:

Değerli yorumunuz için teşekkürler. E hocam peki bütün kutuyu tek seferde kullanan prolar varmış onlar ne durumda? Peki diyelim 6-8 ünite 5 6 ay kullandık 1 yıl yerine 5 6 ay kullandık. ara verdik, sonraki süreç nasıl işliyor ne yapmam gerekiyor yani. İnsülin açısından sorun olacağını sanmam Çinkü haftanın 5 günü 25-35 dakika aralığında kardiyo yapıyorum ve kan şekerim çok yüksek değil hatta insülin kullanmış gibi düşük diyebilirim 

Ya pro lar bildiğim kadarıyla insülin direncine karşı insilün kullanıyor. Hemen hepsinde çene ve kıkırdak büyümesi var zaten. Pro olduktan sonra kar/zarar göz etmiyorsun biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Askabar, Şimdi yazdı:

Ya pro lar bildiğim kadarıyla insülin direncine karşı insilün kullanıyor. Hemen hepsinde çene ve kıkırdak büyümesi var zaten. Pro olduktan sonra kar/zarar göz etmiyorsun biraz 

5-6 ay kullanımdan sonra bırakınca gh eski salgısına geri dönüyor mu peki? Bununla alakalı çok az yazı var maalesef öğrenemiyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Larues, 3 dakika önce yazdı:

5-6 ay kullanımdan sonra bırakınca gh eski salgısına geri dönüyor mu peki? Bununla alakalı çok az yazı var maalesef öğrenemiyoruz 

Benim okuduğum kadarıyla bırakınca geri gelmesi için genelde ghrp cjc gibi gh salgılatıcıları veya İF beslenme yöntemini öneriyorlar. Aç kalmak en iyi gh salgılatma yöntemi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Benim okuduğum kadarıyla bırakınca geri gelmesi için genelde ghrp cjc gibi gh salgılatıcıları veya İF beslenme yöntemini öneriyorlar. Aç kalmak en iyi gh salgılatma yöntemi 

Geri gelmesi için bir de ghrp cjc kullanacağız öyle mi😂 sorulduğu zaman en zararsız ilaç diyorlardı. olympia seviyesinde çok bilgili Koç bulmadan bu hormon işlerine girilmemesi kararına vardım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 5 dakika önce yazdı:

Geri gelmesi için bir de ghrp cjc kullanacağız öyle mi😂 sorulduğu zaman en zararsız ilaç diyorlardı. olympia seviyesinde çok bilgili Koç bulmadan bu hormon işlerine girilmemesi kararına vardım :) 

Brocum vur iranını al primonu yaslan arkana supp ın bir tık üstü ilaçlar zaten en temizi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Larues, 4 saat önce yazdı:

Başlamadan önce güzel bir check up yaptırın adı üzeründe büyüme hormonu uzun kullanımlarda sorunlu hücreler varsa onlarıda büyümeye götürüyor ve bu istenemeyen sonuçlar doğurabiliyor ama kontrolleriniz temizse kullanın benim 2 yıl kesmediğim oldu geçmişte günde 2iu dan. Tabi 2iu ben cilt hücre yenilemesi ve güzel bir cilt için kullandım çokta güzel sonuçlar aldım. Ama vücut geliştirme temeline dayalı kullanım olacaksa günde 4iu alınmasını tavsiye ederim en az. Sabah 2 akşam 2 gibi.

Veya igf kullanılabilir vücutta belli oranda genetiğinizin müsade ettiği çerçevede gh salınımı sağlar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34

Bazıları kalp büyütüyor, organ büyütüyor yazmış ya dostum zaten senin vücudun büyüdüğünde kalbin de büyüyor organların da bu spor baştan aşağı sağlıksız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Sahineffect, Bir saat önce yazdı:

Bazıları kalp büyütüyor, organ büyütüyor yazmış ya dostum zaten senin vücudun büyüdüğünde kalbin de büyüyor organların da bu spor baştan aşağı sağlıksız.

Öyle zaten kankam, gh vuracağım zaman bütün riskleri göze alıcam mesela akromegali de olsam Allah korusun kanser gibi bi sorun da başıma gelse bişey deme hakkım yok çünkü kabul ederek vuruyorum :) ama böyle peptidlerin kullanımı steroidler gibi değilmiş cidden profesyonel bi Koç ile kullanmak lazım tiroidleri baskılaması ayrı konu. Baskıladığı zaman Kafama göre tiromel alsam mesela vücudun anasını beller hiç gerek yok. Bu sporu böyle sonunu düşünmeden hardcore yapmak hayatta kaybetmiş adamların işi ciddi ciddi bu böyledir:)

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.