Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lucastr

1 aylık kür sonrası pct yapmam gerekirmi?

Önerilen İletiler

lucastr    0

merhabalar herkese ;

ben tren acetat - boldenon - propionat kür'üne girdim 1.5 haftanın sonunda hasta olmam neticesinde 1.5 hafta ara verip sonrasında 3 hafta daha devam edip,üzerimde yarattığı psikolojik baskıya dayanamayarak kür'e devam etmeme kararı aldım.Bunun pct yapmam gereklimidir ereksiyon problemi yaşamamak için yada ileride oluşabilecek sperm kalitemin düşmesi durumlarını yaşamamak için şuan birşeyler yapmalımıyım? kür'ü bırakalı 10 gün oldu.Panik halindeyim engin bilgilerinize ihtiyacım var gerçekten. @Rdm @galicik @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

son enjeksiyondan 14 gün sonra yani 4 gün sonra dahiliye veya urolojiye gidip prolaktin, e2, total testo, free testo, LH ve FSH testi alman gerekiyor.
değerlerine göre hocalarımız sana bi pct yazar. Kullandığın şeylere ve süreye bakarsam sistemin çok bi zarar görmemiştir ama ufak bir pct de yapmak gerekebilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucastr    0

teşekkürler hocam.birde bukadar panik yapmamın sebebi ve kür u bırakmamın sebebi,kaşınmaya başladım kaşıntı bi giriyor yarım saat aynı bölgeyi kaşıorm e tabi tahriş oluyor.sonra başka bölge kaşınıyor vb. devam ediyoruz böyle sonra geçiyo saatlerce hiç kaşınmıyorum.Bunun sebebi ne olabilir bilginiz varmıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401
lucastr, 24.06.2023 - 13:20 yazdı:

teşekkürler hocam.birde bukadar panik yapmamın sebebi ve kür u bırakmamın sebebi,kaşınmaya başladım kaşıntı bi giriyor yarım saat aynı bölgeyi kaşıorm e tabi tahriş oluyor.sonra başka bölge kaşınıyor vb. devam ediyoruz böyle sonra geçiyo saatlerce hiç kaşınmıyorum.Bunun sebebi ne olabilir bilginiz varmıdır?

Bu kadar panik yapmanın sebebi muhtemelen yükselen prolaktinin psikolojinde yarattığı baskıdır. Küre giriliyorsa en ufak sorunda hemen prolaktin ve e2 testi yaptırabilecek bütçenin de (ortalama özelde 500-600TL) olması gerekir.

Kaşınmanın sebebi alerjik yada karaciğer bazlı olabilir. Yine bunun için de test lazım. Kullandığın ilacın markası nedir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucastr    0

markaların isimlerini öğrenip yazacağım hocam.spor hocam pct ye gerek yok ama için rahat etsin istiyorsan Pregnyl alalım dedi.Sizce gerek varmıdır? prolaktin ve e2 testinde testesteron seviyelerinede bakıyorlarmı? (bütçe problemim yok hocam)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
lucastr, 1 saat önce yazdı:

markaların isimlerini öğrenip yazacağım hocam.spor hocam pct ye gerek yok ama için rahat etsin istiyorsan Pregnyl alalım dedi.Sizce gerek varmıdır? prolaktin ve e2 testinde testesteron seviyelerinede bakıyorlarmı? (bütçe problemim yok hocam)

Sen o adamla iletişimini kes dostum  burda bilgili hocalar varken benim tbasiye vermem doğru olmaz bırak böyle insanları hele ilk küründe sana tren verecek kadar düşüncesiz insanlarla dolmuş memleket sen para yatırdıysan al adamdan ilaca devam edeceksen Burak hoca ile devam et. ki ben tavsiye etmiyorum ilaca devam etmeni  iyice araştır forumlarda gez bilgi edin  bu forumu bilmen sana çok fayda sağlar saygılarımla

Hocan gerek yok demiş fakat bu genetikten genetiğe değişir bir ayda evet bir sorun olacağını bende düşünmüyorum ama ynede baktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucastr    0
rastlantisal, 03.07.2023 - 08:19 yazdı:

Bu kadar panik yapmanın sebebi muhtemelen yükselen prolaktinin psikolojinde yarattığı baskıdır. Küre giriliyorsa en ufak sorunda hemen prolaktin ve e2 testi yaptırabilecek bütçenin de (ortalama özelde 500-600TL) olması gerekir.

Kaşınmanın sebebi alerjik yada karaciğer bazlı olabilir. Yine bunun için de test lazım. Kullandığın ilacın markası nedir?

hocam karaciğerimde böbreklerimde hiç birşey yok herşey çok düzgün çıktı.başka neyime baktırmam gerekiyor? sperm kalitemin düşüp düşmediğine baktırmam gerekirmi? yada baktırmadan direk pct yapmalımıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
lucastr, Bir saat önce yazdı:

hocam karaciğerimde böbreklerimde hiç birşey yok herşey çok düzgün çıktı.başka neyime baktırmam gerekiyor? sperm kalitemin düşüp düşmediğine baktırmam gerekirmi? yada baktırmadan direk pct yapmalımıyım ?

Test sonuçlarını buraya atar mısın ?

Karaciğer ve böbreklerinden ziyade hormon testlerini görüp karar vermek daha doğru bir yöntem olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
lucastr, 6 dakika önce yazdı:

işte bunun için hangi testi yaptırmalıyım? ve hangi branş doktora gitmeliyim?

dahiliye veya ürolojiye gidip lh,fsh,e2,prolaktin,total testo, free testo alcaksın

şimdi farkettim yukarıda yazmışım ztn

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

dahiliye veya ürolojiye gidip lh,fsh,e2,prolaktin,total testo, free testo alcaksın

şimdi farkettim yukarıda yazmışım ztn

Konuda yukarılarda sorularının tüm cevapları yazılmış :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucastr    0

ilaçları bırakalı tam 1 ay oldu yeterli süre geçmiştir değilmi testleri yaptırmak için? eğer değerlerimde bi sorun varsa pct için geç kalmışmıyımdır peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
lucastr, 1 dakika önce yazdı:

ilaçları bırakalı tam 1 ay oldu yeterli süre geçmiştir değilmi testleri yaptırmak için? eğer değerlerimde bi sorun varsa pct için geç kalmışmıyımdır peki?

evet yeterli süreden çok daha fazlası geçmiş değerlerine bakılır kendi topladıysa zaten sorun yok eğer bir sorun varsa müdahele edilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.