Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jason35

Kan değerlerim

Önerilen İletiler

Jason35    3

Arkadaşlar 3 haftadır sws. pharm kapsül   rad140 ve Lypocut  kullanıyorum 20 şer mg kan değerlerim bu şekilde , bilgi sahibi olan arkadaşlar rahatsız edici bir durum var mı kabul edilebilir değerlermi? Hormonlara 2 hafta sonra baktiricam, ( yoğun ve kardiolu düşük karb bol proteinli diyetli bir antreman beslenme düzenim var) son olarak 2 hafta sonra hormonlar dahil baktırmak gereken şeyler içinde bilgi verebilirmisiniz?)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokhanacan    68

Kullandığın bu 2 ürüne göre kabul edilebilir değerler değil, alt-ast organ değerleri için beslenmene yeşillikler ekle devedikeni, enginar ekstratı kullan. Kolestrol yüksek çıkmış HDL düşük LDL'yi ölçmemişler muhtemelen o da yüksektir onun için yumurta sarısı çok yiyorsan azalt, balık tüketimini çoğalt, kızartma yerine haşlama tercih et, günlük 5000mga kadar omega3 takviyesi kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
gokhanacan, 8 dakika önce yazdı:

Kullandığın bu 2 ürüne göre kabul edilebilir değerler değil, alt-ast organ değerleri için beslenmene yeşillikler ekle devedikeni, enginar ekstratı kullan. Kolestrol yüksek çıkmış HDL düşük LDL'yi ölçmemişler muhtemelen o da yüksektir onun için yumurta sarısı çok yiyorsan azalt, balık tüketimini çoğalt, kızartma yerine haşlama tercih et, günlük 5000mga kadar omega3 takviyesi kullan.

Yeşillik baya tüketiyorum aslında ,devedikeni enginaar extrasida kullanıyorum, günde 6 yumurta 2 sarı tuketiyorum,  günde 500 tavuk 200 gramda yağsız kıyma tüketiyorum,( 5 kilo verdim bu arada)

tarihinde Jason35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Jason35, Şimdi yazdı:

Yeşillik baya tüketiyorum aslında ,devedikeni enginaar extrasida kullanıyorum, günde 6 yumurta 2 sarı tuketiyorum,  günde 500 tavuk 200 gramda yağsız kıyma tüketiyorum,

Bu kadar dikkat etmene rağmen hala yüksek çıkıyorsa kullandığın ürünleri sorgulamanı öneririm. Vücuduna kâr/zarar açısından kıyasladığında değecek ürünler değil demek ki. Sarms tecrübem yok fakat çoğu sporcu kullanmaya değmediğini söylüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
gokhanacan, Şimdi yazdı:

Bu kadar dikkat etmene rağmen hala yüksek çıkıyorsa kullandığın ürünleri sorgulamanı öneririm. Vücuduna kâr/zarar açısından kıyasladığında değecek ürünler değil demek ki. Sarms tecrübem yok fakat çoğu sporcu kullanmaya değmediğini söylüyor.

Aslında bende öyle düşünüyorum, 10 günlük bir tablet kaldı devam etmeyi düşünmüyorum açıkçası, Lypocut( efedrin varmış içinde ) 2 hafta daha devam etsem nasıl olur sence?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Jason35, Şimdi yazdı:

Aslında bende öyle düşünüyorum, 10 günlük bir tablet kaldı devam etmeyi düşünmüyorum açıkçası, Lypocut( efedrin varmış içinde ) 2 hafta daha devam etsem nasıl olur sence?

Edebilirsin kısa vadede sorun yaratmaz, bozulan değerler uzun vadede bozuk devam ettiğinde çok zararlı. Bittikten sonra dinlendirirsin vücudunu, kendine detox uygularsın koruyucularına devam edersin bittikten 1 ay sonra yine test verirsin muhtemelen değerlerin düzelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
gokhanacan, 1 dakika önce yazdı:

Edebilirsin kısa vadede sorun yaratmaz, bozulan değerler uzun vadede bozuk devam ettiğinde çok zararlı. Bittikten sonra dinlendirirsin vücudunu, kendine detox uygularsın koruyucularına devam edersin bittikten 1 ay sonra yine test verirsin muhtemelen değerlerin düzelir.

Rad140 i bırakıyorum bugünden itibaren ,beslenme diet ve koruyucutakviyelerle devam edicem, eklemem gereken bişey var mı sizce bunlara?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Jason35, 1 dakika önce yazdı:

Rad140 i bırakıyorum bugünden itibaren ,beslenme diet ve koruyucutakviyelerle devam edicem, eklemem gereken bişey var mı sizce bunlara?

Beslenme ve koruyucular önem arz ediyor sen de bunları dikkatli bir şekilde uyguladığını söyledin. HDL-LDL için haftada 1-2 gün tavuk kıymadan yağdan kısıp makrolarını ona göre paylaştırarak balık tüket bu çok faydalı olur, niasin vitamini de ekleyebilirsin kolestrol ilacı yazmadan önce doktorlar bununla tedavi etmeye çalışıyor kolestrolu. Bunun haricinde alkol-sigara tüketimini azaltıp kardiyovasküler antremanlarını ihmal etme, nac600 kullanmıyorsan onu da ekle karaciğere faydası olur. Bol su içmeyi de ihmal etme basit gibi görünen ama vücudu en iyi temizleyen şey su , metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını da kolaylaştırır. Başka aklıma gelen bir şey yok bunları uygulaman yeterli olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.