Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ByMaynaq    9

Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim burada bir kür günlüğü oluşturmak istedim izninizle başlıyorum sayın form üyeleri.

6490e2e0699ce_WhatsAppImage2023-06-20at02_17_34.thumb.jpeg.60fb881efc71e510e6a4d3f8e20e63b0.jpeg 6490e2e580b16_WhatsAppImage2023-06-20at02_17_35.thumb.jpeg.2ec8e4a3da7f6480d7fcea0f262f1b69.jpeg 6490e2e97ccd5_WhatsAppImage2023-06-20at02_17_59.thumb.jpeg.10ba6a887f5a4d0d09232de4f2e6cfa7.jpeg

Küre başladığım gün güncel çektiğim fotoğraflar göğsüm taraklı triceps de aynı şekilde genel olarak yağ oranım çok yüksek değil 1.78-1.80 boyum güncel 78kg kol 41cm soğuk bel 80cm 1 senelik spor geçmişim var.

250 cyphionathe 250 boldenon ile başlayıp uzun süreçli bir kür planladım 16-20 hafta (kan tahlilleri bunu net olarak gösterecek)

8.-10. haftada kan tahlilleri çok olumsuz olmaz ise 400 cyphionatha çıkarmayı düşünüyorum.

Kür bittiği zaman cruise yapıcam ilacı kesmicem eğer form kafamdaki gibi oluşursa 2024 mart eğer istediğim gibi olmazsa 2025 marta hazırlanmayı düşünüyorum  bundan dolayı cruise yapacağım.

Beslenme düzeni(özet makro) 180gram protein 300gram karb(kontrollü artış yapacağım) 300 gram yeşillik 5litre su 

suplement olarak sadece protein tozu

vitaminler;Demir,Omega-3,Multivitamin,magnezinc(çinko,magnezyum),Kindney,Liver(karaciğer,böbrek koruyucu),Ester C,Folic Asid

Sabah uyanır uyanmaz fix 20-30dk kardiyo 

Bugün ilk enjeksiyonu yaptırdım kalçadan doz düşük olduğu için tek enjeksiyon yaptırıcam pazartesinden pazartesiye

Enjeksiyon yerinde ağrı var tabikide herkes de olduğu gibi ara ara yürüyerek ağrıyı hafifletiyorum.

Güncel durumlar bu şekilde ilerleyen süreçler de güncellemeler yapacağım herkese iyi günler dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sahineffect    34

Üst gögüs dışında iyi bir form, iyi bir genetik dostum. Boldenon önereceğim bir ilaç değil onun yerine npp ya da 8 hafta tren ace giderdim risk kazanç açısından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMaynaq    9
Sahineffect, 6 dakika önce yazdı:

Üst gögüs dışında iyi bir form, iyi bir genetik dostum. Boldenon önereceğim bir ilaç değil onun yerine npp ya da 8 hafta tren ace giderdim risk kazanç açısından.

o konu da haklısın ilk kürden ağır ilaçlar girmeye afedersin pek yemedi deneyimlemek açısından böyle bir kür yaptım da bu kalça ağrısı ve enjeksiyon bölgesinde ki hafif şişlik normaldir değil mi ağrıyor namussuz :D

tarihinde ByMaynaq tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
ByMaynaq, 42 dakika önce yazdı:

o konu da haklısın ilk kürden ağır ilaçlar girmeye afedersin pek yemedi deneyimlemek açısından böyle bir kür yaptım da bu kalça ağrısı ve enjeksiyon bölgesinde ki hafif şişlik normaldir değil mi ağrıyor namussuz :D

İlk enjeksiyonlar da şişkinlik ağrı normaldir dostum zamanla kaybolur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ByMaynaq, 4 saat önce yazdı:

Bolde trenden daha ağır ilaç. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
galicik, 1 saat önce yazdı:

Bolde trenden daha ağır ilaç. 

Sana göre öyle olabilir,

fakat gerçek dolu bir tren ile gerçek dolu bir boldenon karşılaştırmasında boldenon kulak damlası gibi kalır.

Ama diyebilirsin ki bazı kişilerde boldenon çok ağır yan etkiler gösterebilir, evet haklısın o konuda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Sana göre öyle olabilir,

fakat gerçek dolu bir tren ile gerçek dolu bir boldenon karşılaştırmasında boldenon kulak damlası gibi kalır.

Ama diyebilirsin ki bazı kişilerde boldenon çok ağır yan etkiler gösterebilir, evet haklısın o konuda.

Asla kalmaz, kana girmesi ayrı dert çıkması ayrı dert, kalp ve sinir sistemine verdiği zararı tartışamayız bile boldeden ölen çok gördüm ama trenden nadir.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMaynaq    9
aybo59, 8 saat önce yazdı:

İlaç markaların nedir

zphc

galicik, 42 dakika önce yazdı:

Asla kalmaz, kana girmesi ayrı dert çıkması ayrı dert, kalp ve sinir sistemine verdiği zararı tartışamayız bile boldeden ölen çok gördüm ama trenden nadir.. 

hocam ne yaptın ya biz korkudan trene girmedik ummadığımız taş baş yardı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
galicik, 1 saat önce yazdı:

Boldenondan ölen çok gördüm derken kaç kişi gördün mesela ?

Kalp ve sinir sistemini bilmiyorum ama kalp ve dolaşım sistemine testosteron da zarar veriyor, boldenon da, trenbolone da. Boldenonun yaptığı rbc artışını diğerleri de yapıyor. Yarışmacıların büyük kısmı definasyon aşamasında kullandığı su atıcı ilaçlar, kardiyovasküler sistemi etkileyen yağ yakıcılar gibi diğer farmokolojik ürünlerin kullanımından kaynaklı ölüyorlar.

Boldenon hakkında bu kadar iddialı konuşuyorsan kanıt da sunmalısın. 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rdm, Şimdi yazdı:

Boldenondan ölen çok gördüm derken kaç kişi gördün mesela ?

Kalp ve sinir sistemini bilmiyorum ama kalp ve dolaşım sistemine testosteron da zarar veriyor, boldenon da, trenbolone da. Boldenonun yaptığı rbc artışını diğerleri de yapıyor. Yarışmacıların büyük kısmı definasyon aşamasında kullandığı su atıcı ilaçlar, kardiyovasküler sistemi etkileyen yağ yakıcılar gibi diğer farmokolojik ürünlerin kullanımından kaynaklı ölüyorlar.

Boldenon hakkında bu kadar iddialı konuşuyorsan kanıt da sunmalısın. 

OO köşe başı boldeden ölen dolu xD şaka bir yana ani kalp krizleri sonrası bozuk hdl ldl yüksek tansiyon koçların açıklamaları var yüksek bolde kullanımı ile alakalı evet testoda bozuyor kanı biri 10 haftada diğeri 1 yılda aynı seviyede bozuyor, kanıt için şuan araştırmaya mesai harcayamam yabancı forumlarda gördükçe burada paylaşacağım. Ölümlerinde sadece boldeden kaynaklı olduğunu iddia etmiyorum bir çok ilacın aynı anda kullanılmasının kümülatif sonucu fakat kanın içinden geçip kalp için elzem değerleri alt üst eden, girişi 10 hafta çıkışı 8-12 hafta olan kontrolü zor bu ilacı neden tercih ediyim, kafatasında 2 beyin ile yaşıyorsun ilacı kullanırken..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
galicik, Bir saat önce yazdı:

OO köşe başı boldeden ölen dolu xD şaka bir yana ani kalp krizleri sonrası bozuk hdl ldl yüksek tansiyon koçların açıklamaları var yüksek bolde kullanımı ile alakalı evet testoda bozuyor kanı biri 10 haftada diğeri 1 yılda aynı seviyede bozuyor, kanıt için şuan araştırmaya mesai harcayamam yabancı forumlarda gördükçe burada paylaşacağım. Ölümlerinde sadece boldeden kaynaklı olduğunu iddia etmiyorum bir çok ilacın aynı anda kullanılmasının kümülatif sonucu fakat kanın içinden geçip kalp için elzem değerleri alt üst eden, girişi 10 hafta çıkışı 8-12 hafta olan kontrolü zor bu ilacı neden tercih ediyim, kafatasında 2 beyin ile yaşıyorsun ilacı kullanırken..

Ön yargıları yıkmak zordur :)  evet boldenon zor bir ilaç ama en kötüsüdür, en zararlısıdır, en öcüsüdür demek de doğru değil.

Hepsinin birbirlerine karşı iyi ve kötü yanları var. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Ön yargıları yıkmak zordur :)  evet boldenon zor bir ilaç ama en kötüsüdür, en zararlısıdır, en öcüsüdür demek de doğru değil.

Hepsinin birbirlerine karşı iyi ve kötü yanları var. 

Keşke ön yargım olsaydı.. Evet enjeksiyon anaboliklerin içerisinde ki en azından aktif kullanılan ilaçların içerisinde ki risk reward olarak en kötü ilaç.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 11 dakika önce yazdı:

Keşke ön yargım olsaydı.. Evet enjeksiyon anaboliklerin içerisinde ki en azından aktif kullanılan ilaçların içerisinde ki risk reward olarak en kötü ilaç.. 

Daha kötüsü de insanlara anlatamazsın, kür hakkında tek bilgisi hocasına güvenmek olan adama gidip bolde kanı kirletiyor dediğin zaman anlamayabiliyor 24 hafta kullandırıyorlar ne de olsa 6 hafta tren vermek yerine iyi öpüyorlar:) valla bu alem harbi kurtlar sofrası bu forum olmasa ne olurduk bilinmez 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
galicik, 26 dakika önce yazdı:

Bakın tekrardan belirtiyim yarayan memnun olan kişiler var öcüdür, en kötüsüdür yaklaşımından ziyade getiri götürü denkleminde ki en kötü ilaç olduğunu söylüyorum seveni vardır yarayanı vardır bana göre bu şekilde bu ilaç.. 

Larues, 14 dakika önce yazdı:

Daha kötüsü de insanlara anlatamazsın, kür hakkında tek bilgisi hocasına güvenmek olan adama gidip bolde kanı kirletiyor dediğin zaman anlamayabiliyor 24 hafta kullandırıyorlar ne de olsa 6 hafta tren vermek yerine iyi öpüyorlar:)

:))) Trenle prolaktini kontrol edemiyorlar, kafalarını duvara vurduklarını iddia ediyorlar sonra :D Bu sporda 3 gerçek ilaç var testo deca tren gerisi ciddi mana da getiri götürü denkleminde iyi ilaçlar değil belki bütçe varsa vakit bolsa bu listeye uzun soluklu primoda eklenebilir hatta bana kalırsa nor19 larında kısa esterleri kullanılmalı sadece npp ve tren ace, bulk npp, cut tren ace.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
galicik, 2 saat önce yazdı:

Bakın tekrardan belirtiyim yarayan memnun olan kişiler var öcüdür, en kötüsüdür yaklaşımından ziyade getiri götürü denkleminde ki en kötü ilaç olduğunu söylüyorum seveni vardır yarayanı vardır bana göre bu şekilde bu ilaç.. 

:))) Trenle prolaktini kontrol edemiyorlar, kafalarını duvara vurduklarını iddia ediyorlar sonra :D Bu sporda 3 gerçek ilaç var testo deca tren gerisi ciddi mana da getiri götürü denkleminde iyi ilaçlar değil belki bütçe varsa vakit bolsa bu listeye uzun soluklu primoda eklenebilir hatta bana kalırsa nor19 larında kısa esterleri kullanılmalı sadece npp ve tren ace, bulk npp, cut tren ace.. 

Sabaha kadar tartışabilirim seninle istersen :)  Aslına bakarsan seninle aynı fikirdeyim ama sen işi çok ciddi şekilde iddialarla savunduğun için yanılıyorsun bana göre.

Tren kullanırken sadece prolaktin artışınını kontrol altına almakla her şey çözülse keşke. Tren akciğer kapasitesini ciddi manada düşürür, nefes darlığı etkileri gösterir, tansiyonu ciddi derecede yüksektir. Nor19 grubu kaynaklı yükselmiş prolaktini  dostinex/casaber içip düşürmek de ciddi manada sıkıntılı bir süreçtir. Çünkü bu ilaçlar  yani dopamin agonistleri beyin hücrelerine mesaj iletilmesinden sorumludur. Bir anda salondayken elindeki dumbell'i sinirlendiğin birine fırlatırsın, veya durduk yere kız arkadaşını bıçaklarsın, sonra  "efendim dopamin agonistlerim beynime yanlış mesaj ilettiler sanırım"  dersin hakime.

E2'yi baskıla, prolaktini kontrol altında tut gibi genel geçer kurallar buzdağının görünen yüzü sevgili @galicik :) 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Rdm, 38 dakika önce yazdı:

Sabaha kadar tartışabilirim seninle istersen :)  Aslına bakarsan seninle aynı fikirdeyim ama sen işi çok ciddi şekilde iddialarla savunduğun için yanılıyorsun bana göre.

Tren kullanırken sadece prolaktin artışınını kontrol altına almakla her şey çözülse keşke. Tren akciğer kapasitesini ciddi manada düşürür, nefes darlığı etkileri gösterir, tansiyonu ciddi derecede yüksektir. Nor19 grubu kaynaklı yükselmiş prolaktini  dostinex/casaber içip düşürmek de ciddi manada sıkıntılı bir süreçtir. Çünkü bu ilaçlar  yani dopamin agonistleri beyin hücrelerine mesaj iletilmesinden sorumludur. Bir anda salondayken elindeki dumbell'i sinirlendiğin birine fırlatırsın, veya durduk yere kız arkadaşını bıçaklarsın, sonra  "efendim dopamin agonistlerim beynime yanlış mesaj ilettiler sanırım"  dersin hakime.

E2'yi baskıla, prolaktini kontrol altında tut gibi genel geçer kurallar buzdağının görünen yüzü sevgili @galicik :) 

Hocam pp deki güncel form mu? Veya değilse güncel form gönderebilir misin baya  kür yapmış birine benziyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rdm, 37 dakika önce yazdı:

Bunu bende biliyorum yarışmacı boyutunda dozlardan ve kullanım sürelerinden söz etmiyorum, daha öncede bu ilaç yüzünden komşu gym deki antrenörün katilin olduğunu söylemiştim, amatör ilaç kullanım dozaj sürelerinden söz ediyorum yoksa bu ilaç çok masum bir ilaç değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Bunu bende biliyorum yarışmacı boyutunda dozlardan ve kullanım sürelerinden söz etmiyorum, daha öncede bu ilaç yüzünden komşu gym deki antrenörün katilin olduğunu söylemiştim, amatör ilaç kullanım dozaj sürelerinden söz ediyorum yoksa bu ilaç çok masum bir ilaç değil.

Kanka bence de biraz abartıyormuşsun gibi geliyor :) Boldenon bir yana tüm ilaçlar masum kelimesinin çok dışında kalıyor. Boldenon da haliyle masum değil doğru ama ben çok abartılı görüşlere sahip olduğunu düşünüyorum bu ben yan etki görmedim veya hep istediğimi aldım diye böyle demiyorum bu arada gerçekten boldenondan hep istediğimi aldım uzun vadelerde yan etki olarakta zamanla neye nasıl karşı çıkacağımı öğrendim ama giriş seviyesinin en iyi tercihlerinden biri olan ilacın trenden tehlikeli gösterilmesinde pek sindiremediğim için minik bir katılım göstermek istedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
SPECTRE, 22 dakika önce yazdı:

Kanka bence de biraz abartıyormuşsun gibi geliyor :) Boldenon bir yana tüm ilaçlar masum kelimesinin çok dışında kalıyor. Boldenon da haliyle masum değil doğru ama ben çok abartılı görüşlere sahip olduğunu düşünüyorum bu ben yan etki görmedim veya hep istediğimi aldım diye böyle demiyorum bu arada gerçekten boldenondan hep istediğimi aldım uzun vadelerde yan etki olarakta zamanla neye nasıl karşı çıkacağımı öğrendim ama giriş seviyesinin en iyi tercihlerinden biri olan ilacın trenden tehlikeli gösterilmesinde pek sindiremediğim için minik bir katılım göstermek istedim.

Valla brocum bende uzun uzun araştırıp, muhasebe mi yapıp bolde ile başladım başlangıç için ideal duruyordu, only testo başlamak istemedim çevremde ki kişilerde anabolizansız başlama diye uyarılar da bulundu ya primo alacaktım, ya bolde primoyu dht türevi olduğu için saç dökülmesi açısından istemedim, bolde bana yaramadı aylarca acı çektirdi, tansiyonu, kan değerlerinde bozukluk, tam her şey rayına girdi, bitmez bilmeyen saçma bir sivilce silsilesi başladı, yani bana çektirdi, kanımı inceltmek istemedim bu süreçte çünkü ne zaman aklıma bir acaba sorusu gelse, kaza, kesik ani müdahale gerektirecek bir olay gibi kanamayı durdurabilecek bir vaka gibi gibi başıma geliyor, yani uzun lafın kısası ben bu ilaçtan çok çektim 2 kişiden 1 i benim gibi acı çekiyor 1 ide her kürüne ekliyor, yazı tura gibi bir ilaç hep söylerim insan vücudu textbook değil, kişiden kişiye, karakterden karaktere bile ilaçların yan etkileri farklı etkiler yaratabiliyor veya izler bırakabiliyor. Benim bu noktada savunduğum olay 40 hafta 50 hafta tren kullanımı değil, benim savunduğum şey 20-24 haftalık 500 mg boldedense, 140 mg 7-10 hafta tren veya 300mg 10-12 hafta decanın kat ve kat daha karlı ve getiri götürü denkleminde daha iyi olması sadece bu.

• Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 7 saat önce yazdı:

Daha kötüsü de insanlara anlatamazsın, kür hakkında tek bilgisi hocasına güvenmek olan adama gidip bolde kanı kirletiyor dediğin zaman anlamayabiliyor 24 hafta kullandırıyorlar ne de olsa 6 hafta tren vermek yerine iyi öpüyorlar:) valla bu alem harbi kurtlar sofrası bu forum olmasa ne olurduk bilinmez 

Kardeşim yakın zamanda yazdığın bir yazıda doğal olduğunu ve ilaç kullanmadığını söyledin, vücuduna sokmadığın şeyler hakkında nasıl bu kadar kesin söylemlerde bulunup açılan konularda insanlara öneride bulunabiliyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMaynaq    9
galicik, 6 saat önce yazdı:

Valla brocum bende uzun uzun araştırıp, muhasebe mi yapıp bolde ile başladım başlangıç için ideal duruyordu, only testo başlamak istemedim çevremde ki kişilerde anabolizansız başlama diye uyarılar da bulundu ya primo alacaktım, ya bolde primoyu dht türevi olduğu için saç dökülmesi açısından istemedim, bolde bana yaramadı aylarca acı çektirdi, tansiyonu, kan değerlerinde bozukluk, tam her şey rayına girdi, bitmez bilmeyen saçma bir sivilce silsilesi başladı, yani bana çektirdi, kanımı inceltmek istemedim bu süreçte çünkü ne zaman aklıma bir acaba sorusu gelse, kaza, kesik ani müdahale gerektirecek bir olay gibi kanamayı durdurabilecek bir vaka gibi gibi başıma geliyor, yani uzun lafın kısası ben bu ilaçtan çok çektim 2 kişiden 1 i benim gibi acı çekiyor 1 ide her kürüne ekliyor, yazı tura gibi bir ilaç hep söylerim insan vücudu textbook değil, kişiden kişiye, karakterden karaktere bile ilaçların yan etkileri farklı etkiler yaratabiliyor veya izler bırakabiliyor. Benim bu noktada savunduğum olay 40 hafta 50 hafta tren kullanımı değil, benim savunduğum şey 20-24 haftalık 500 mg boldedense, 140 mg 7-10 hafta tren veya 300mg 10-12 hafta decanın kat ve kat daha karlı ve getiri götürü denkleminde daha iyi olması sadece bu.

Hocam benim de bolde ekleme sebebim tam olarak buydu çevremden şu duyumu çok aldım yarışa boldeylemi hazırlanacaksın ehehe diye dalga geçen insanlar oldu ama ben hemen 2024 de gidicem oweral olucam gibi aptal bir düşüncem yok hem işim gereği(antrenörlük)kendimi daha iyi pazarlamam anlamın da ki hepiniz çok iyi biliyorsunuz bu olayı salon da ders almak isteyen kişi yüzde 90 en iyi vücut kimdeyse ondan alır bir yandan sosyal medyada da kendimi ön plana çıkarmam lazım çünkü bu iş benim ekmek teknem e hayatım da tam anlamıyla spora bağlı bir şekilde yaşadığım için yarışma hedefi koydum kendime ve benim çok büyük bir hayalim yarışmacı olup derece alabilmek güzel yerlere gelebilmek bundan dolayı ufak dozlar da ve bolde girdim dediğini çok duydum yazı tura gibi herkes de farklı etki yapar diye bende ilaçları deneye deneye zamana yayarak bana iyi gelenler ne ise bunu bulmak adına farklı farklı kürler deneyeceğim önüm de up uzun bir süreç var yeri gelicek tren yeri gelicek peptid kullanacağız ama benim mantığım hızlı giden atın boku seyrek düşer misali.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Anayurt Oteli, 8 saat önce yazdı:

Kardeşim yakın zamanda yazdığın bir yazıda doğal olduğunu ve ilaç kullanmadığını söyledin, vücuduna sokmadığın şeyler hakkında nasıl bu kadar kesin söylemlerde bulunup açılan konularda insanlara öneride bulunabiliyorsun?

Salonlarda tanıdığım insanlar bunu söyledi, onu geçtim bu forumda da sürekli bolde ile alakalı şikayet var kan testlerine baktığım zaman kırmızı kan hücresi ve tansiyon sorunu yaşıyorlardı hatta bir tanesi kulakta basınç için ilaç falan alıyor. Şu ana kadar kullandığım ilaç denemelik insülin ve gh başka bişey yok

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ByMaynaq, 11 saat önce yazdı:

Hocam benim de bolde ekleme sebebim tam olarak buydu çevremden şu duyumu çok aldım yarışa boldeylemi hazırlanacaksın ehehe diye dalga geçen insanlar oldu ama ben hemen 2024 de gidicem oweral olucam gibi aptal bir düşüncem yok hem işim gereği(antrenörlük)kendimi daha iyi pazarlamam anlamın da ki hepiniz çok iyi biliyorsunuz bu olayı salon da ders almak isteyen kişi yüzde 90 en iyi vücut kimdeyse ondan alır bir yandan sosyal medyada da kendimi ön plana çıkarmam lazım çünkü bu iş benim ekmek teknem e hayatım da tam anlamıyla spora bağlı bir şekilde yaşadığım için yarışma hedefi koydum kendime ve benim çok büyük bir hayalim yarışmacı olup derece alabilmek güzel yerlere gelebilmek bundan dolayı ufak dozlar da ve bolde girdim dediğini çok duydum yazı tura gibi herkes de farklı etki yapar diye bende ilaçları deneye deneye zamana yayarak bana iyi gelenler ne ise bunu bulmak adına farklı farklı kürler deneyeceğim önüm de up uzun bir süreç var yeri gelicek tren yeri gelicek peptid kullanacağız ama benim mantığım hızlı giden atın boku seyrek düşer misali.

Dostum umarım sana yarar memnun kalırsın, nor19 grubu için yaşın çok küçük karakterin ve otokontrolün bu ilaç zayıf kalacaktır bir süre sonra kişisel gelişimini tamamladıktan sonra kullanmalısın. O yüzden dozlarında ilaç seçiminde gayet mantıklı. Yarışma işini uzun bir süre rafa kaldırmanı öneririm çıkmak için çıkıp bu yaşta 2 yıllık yükü 3 ayda yükleme vücuduna değmeyecek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMaynaq    9
galicik, 55 dakika önce yazdı:

Dostum umarım sana yarar memnun kalırsın, nor19 grubu için yaşın çok küçük karakterin ve otokontrolün bu ilaç zayıf kalacaktır bir süre sonra kişisel gelişimini tamamladıktan sonra kullanmalısın. O yüzden dozlarında ilaç seçiminde gayet mantıklı. Yarışma işini uzun bir süre rafa kaldırmanı öneririm çıkmak için çıkıp bu yaşta 2 yıllık yükü 3 ayda yükleme vücuduna değmeyecek. 

aceleci olmaktansa yine yarışmalara gider insanlarla konuşurum bakarım öyle tecrübe edinirim o zaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.