Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ispenciyar

Dmaa içeren supplamentler

Önerilen İletiler

ispenciyar    2

Selamlar ,

Hepsiburada gibi sitelerde DMAA içerdiği iddia edilen preworkoutlar gördüm

Bunlardan alıp denemiş olan var mı?

İçeriğinde var mı yok mu tam emin olamıyorum. Fiyatlar da +2.5k civarı.

Ya sahteyse? diye düşünüp riske giremiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Dmaa veya ağır preworkoutlar ile ne işin var? Efedrini alınca bile bir yerde tıkanıyorsun dozaj yetmiyor kaldı ki Olympiaya falan hazırlanmıyorsun bu kadar odaklanmanı gerektirecek ne var? Merak ettiğimden soruyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2
Larues, 11 dakika önce yazdı:

Dmaa veya ağır preworkoutlar ile ne işin var? Efedrini alınca bile bir yerde tıkanıyorsun dozaj yetmiyor kaldı ki Olympiaya falan hazırlanmıyorsun bu kadar odaklanmanı gerektirecek ne var? Merak ettiğimden soruyorum 

Forumda çok fazla böyle yorum yapılıyor malesef. Yani steroidle ne işimiz var ? Peptidle ne işimiz var ? Her bir bakış açısına göre kullanılan bi kimyasal lüzumsuz ve tehlikeli. 

Yine de merakını gidermek açısından detay vereyim. Uyarıcı seviyorum :) Ulaşabileceğim her türlüsünü de denemek istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Dmaa filan bilmiyorumda bir pre var isim veremiyoruz marka tr cam şişe içki şişesi gibi ama çok Farklı boyut 🤒 🥵 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
ispenciyar, 9 saat önce yazdı:

Forumda çok fazla böyle yorum yapılıyor malesef. Yani steroidle ne işimiz var ? Peptidle ne işimiz var ? Her bir bakış açısına göre kullanılan bi kimyasal lüzumsuz ve tehlikeli. 

Yine de merakını gidermek açısından detay vereyim. Uyarıcı seviyorum :) Ulaşabileceğim her türlüsünü de denemek istiyorum. 

rahmetli azizde oyleydi DNP'den dolayi ölmüştü.

Kimse gidip o urunleri alip test etmez x adamin bile urunleri sahte cikti ki adam tr nin en bilindik insanlarindan biriydi. Yaani alip teste gonderip gormedikce bilemezsin ama DMAA tehlikeli bir madde. Bu kadar uyarici meraklisida olma bence eninde sonunda uyusturucuya kayabilir etkilerin yetersizligi. DMAA zaten uyusturucu hammaddesi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
ispenciyar, 10 saat önce yazdı:

Gardaşım istersen kullan istersen kullanma vallaha gram umrumda değil benim demek istediğim bu uyarıcının felç riski var bunu alacağına git küre gir daha iyi  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2
Ironmann, 23 saat önce yazdı:

Dmaa filan bilmiyorumda bir pre var isim veremiyoruz marka tr cam şişe içki şişesi gibi ama çok Farklı boyut 🤒 🥵 

çok merak ettim , özelden yazar mısın?

gerokx, 14 saat önce yazdı:

rahmetli azizde oyleydi DNP'den dolayi ölmüştü.

Kimse gidip o urunleri alip test etmez x adamin bile urunleri sahte cikti ki adam tr nin en bilindik insanlarindan biriydi. Yaani alip teste gonderip gormedikce bilemezsin ama DMAA tehlikeli bir madde. Bu kadar uyarici meraklisida olma bence eninde sonunda uyusturucuya kayabilir etkilerin yetersizligi. DMAA zaten uyusturucu hammaddesi.

Allah rahmet eylesin. Ben de DNP kullanmıştım. Hayatımın en berbat günleriydi.

Larues, 14 saat önce yazdı:

Gardaşım istersen kullan istersen kullanma vallaha gram umrumda değil benim demek istediğim bu uyarıcının felç riski var bunu alacağına git küre gir daha iyi  

Çok teşekkürler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Özelden yaşamıyoruz diye biliyorum doğrusu supplement markası vermek yasak değildi sanırım Burak abi tamam derse yazarım ahahahahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18

Herolean kullanıyorum içeriğinde dmaa ile beraber yohimbine da olduğu için mi bilmiyorum huzursuzluk yapıyor yan etki olarak bende. Içeriğinde citrulline yok beta alanin yok termojenik yağ yakımına yönelik bi ürün. Ben ekleme yapıyorum verim yükseliyor. Ha nabzımın 203e çıktığını gördüm kardiyoda o ayrı. Dark labs ürünleri satıyorlar genelde o dediğin sayfada. Adanalılar. Gönül isterdi ki Turk lirası bu kadar değersiz olmasın çeşit çeşit deneyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sporcumut    1
ispenciyar, 18.06.2023 - 23:00 yazdı:

Met, extazy, koko dene ozaman 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.