Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anayurt Oteli

Zphc vs bodytech

Önerilen İletiler

Konuyu tekrar yükseltmek istedim, zphc xeno bodytech sizce hangisi daha iyi, şu an aktif olarak zphc kullanıyorum, diğer markaları da denemek aklımdan geçiyor ama macera aramaya gerek var mı ?

tarihinde Anayurt Oteli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
classic    4
Anayurt Oteli, 3 dakika önce yazdı:

Konuyu tekrar yükseltmek istedim, zphc xeno bodytech sizce hangisi daha iyi, şu an aktif olarak zphc kullanıyorum, diğer markaları da denemek aklımdan geçiyor ama macera aramaya gerek var mı ?

zphc nin janoshik raporlarına bakmıştım yüzde 60 civarı doluydu tren acetatı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
classic, 56 dakika önce yazdı:

nihat kaya o yüzden zphc ile hazırlanıp pro card aldı sanırım brom :D raporu bulursan atsana okumak istedim 

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

nihat kaya o yüzden zphc ile hazırlanıp pro card aldı sanırım brom :D raporu bulursan atsana okumak istedim 

Nerden biliyorsun zphc ile hazırlandığını bende takip ediyorum böyle bir söylemini duymadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
janbertozen, 7 saat önce yazdı:

takip ettiğim bir satıcı paylaştı storysinde :) oradan biliyorum 

Sende inandın mı ? Lisede üni sınavına hazırlanırken derece yapan bir arkadaşım vardı. Sınav sonrası alakası olmayan bir dershane fotosunu paylaşıp öğrencimizin başarısı vs vs diye paylaşım yapmıştı. Bu yüzden kendi ağzından duymadan asla inanmam böyle olaylarda 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    151
classic, 11 saat önce yazdı:

zphc tren a sını kullanmıştım %60 doluluğu buysa 100 doluluğuyla kimse yanında duramaz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Sende inandın mı ? Lisede üni sınavına hazırlanırken derece yapan bir arkadaşım vardı. Sınav sonrası alakası olmayan bir dershane fotosunu paylaşıp öğrencimizin başarısı vs vs diye paylaşım yapmıştı. Bu yüzden kendi ağzından duymadan asla inanmam böyle olaylarda 

Hocam dediğinize katılıyorum fakat yine de zphc için %60 çok absürt bir rakam gibi geldi. Bu konuda bir tecrübeniz oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
Greblan, 19 dakika önce yazdı:

Hocam dediğinize katılıyorum fakat yine de zphc için %60 çok absürt bir rakam gibi geldi. Bu konuda bir tecrübeniz oldu mu?

Hiç zphc kullanmadım. Fakat etrafımda zibil gibi sahtesini satan insan var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Yan yana çekilmiş procardlı foto ve videosu ile atmıştı ama olsun, istediğinize inanın hocam zphc %60 dolu yersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

Yan yana çekilmiş procardlı foto ve videosu ile atmıştı ama olsun, istediğinize inanın hocam zphc %60 dolu yersen.

Şimdi benim eskiden koçluk aldığım bir sporcuda calum ile çalıştı ve pro kart aldı. Benim onunla çekilmiş fotom var yan yana ve adam zphc dahil 2-3 marka satıyor. En boş markayı kullandık desem inanacak mısın yanı 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
Anayurt Oteli, 25.06.2023 - 23:36 yazdı:

Aktif olarak hangi anabolizani kullanıyorsun zphcden kafası geldimi verimi nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 2 dakika önce yazdı:

Aktif olarak hangi anabolizani kullanıyorsun zphcden kafası geldimi verimi nasıl?

Deca kullanıyorum şuan 3.haftadayım daha açılmadı 20 hafta 1 ml gidicem.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7

Zphcnin medicine olanını aldım yanlışlıkla oda çakmaymış olsa olsa yarı dolu o olur 😂 Orjinaline çok iyi diyolar ama bana nasip olmadı 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257
RPood, 51 dakika önce yazdı:

Zphcnin medicine olanını aldım yanlışlıkla oda çakmaymış olsa olsa yarı dolu o olur 😂 Orjinaline çok iyi diyolar ama bana nasip olmadı 😂

Düşük fiyat söylüyorsa sahtedir dolar kuruyla satıyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Tr3n, 12 saat önce yazdı:

Düşük fiyat söylüyorsa sahtedir dolar kuruyla satıyorlar 

Evet iş işten geçtikten sonra anladım malesef 😌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fnkypp1    1
Anayurt Oteli, 18.06.2023 - 17:40 yazdı:

2 markayı da deneyimlemiş kişiler var mı , sizce hangisi daha steril dolu kısacası "çalışıyor"

Zphc almaktan vazgeçip bodytech tren acetat aldım şuanlık gayet memnunum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Fnkypp1, 48 dakika önce yazdı:

Zphc almaktan vazgeçip bodytech tren acetat aldım şuanlık gayet memnunum 

Bodytech in tren acetatını ne kadar zamandır kullanıyorsun? Şuanki etkileri nasıl? Ve daha önce kulkandıysan diğer marka trenlerine göre kıyaslar mısın rica etsem?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fnkypp1    1
fert, 11 dakika önce yazdı:

Bodytech in tren acetatını ne kadar zamandır kullanıyorsun? Şuanki etkileri nasıl? Ve daha önce kulkandıysan diğer marka trenlerine göre kıyaslar mısın rica etsem?

2 hafta olacak bazen enjeksiyon sırasında ciğerlerde yanma öksürük olabiliyor yavaş enjekte etsem bile ve aşırı terliyorum sporda,ilişki sırasında,günlük aktivitelerde birde aşırı sinirlendiğim dönemler oluyor psikolojik mi bilemiyorum.

Daha önce zphc tren denemiştim fakat 3 4 enjeksiyon sonrası kullanamyı bırakmak zorunda kalmıştım enjeksiyonlarda öksürük nefes alamama gibi bir durum olmamıştı ama bu kıyaslamak için yeterli değil diye düşünüyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    74
KlasikFizik, 27.06.2023 - 21:39 yazdı:

Kafası geldi ne brom anabolikten bahsediyoruz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.