Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

2 aylık only testo sonrası tahlil ve form

Önerilen İletiler

Selamlar 2 aydan biraz fazladır only testo kullanıyorum 500 ile başlayıp 250 ye düştüm 40 gündür 250 mg novalife testo aliyorum Total test 900 küsur görünüyor e2 130lardan 30lara düşmüş.. beni sevindiren iyi kolesterol oldu 22 lerden 35 e çıkmış günde 2000 mg omega 3 alıyorum. Formumda da çok bir düşüş yok açıkçası sadece eklemlerim ağrıyor deca kullanmadığım için hala dolu bir görüntüm var anapolon sonrası antrenmanlara devam ederseniz ciddi bir düşüş olmuyor. 2 kg kaybettim bu süreçte. 1 ay daha böyle devam sonra 500 test 250 deca 5 hafta anapolon yapacagim. ilk foto kürün son haftaları ikinci foto geçen haftaya ait 90 - 88 

IMG_20230502_182135.jpg IMG_20230430_130423.jpg

Enabiz-Tahlilleri (1).pdf

• Ödül 1
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sahineffect, Şimdi yazdı:

Gayet iyi. Hangi marka anapolon kullandın ve etkileri nasıldı?

İran anapolon.. özendirmek gibi olmasın muazzam bir ilaç ya da bende çok iyi çalışıyor.. deca için aynısını söyleyemem 400 mg deca 30 mg anapolon gibi bir doluluk veriyor bana. Elimde 3 kutu anapolon var 2024'ün ortalarına kadar skksi var böyle 5 hafta girip girip çıkacağım.  Teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
NamasteGodDamnİt, 12 dakika önce yazdı:

İran anapolon.. özendirmek gibi olmasın muazzam bir ilaç ya da bende çok iyi çalışıyor.. deca için aynısını söyleyemem 400 mg deca 30 mg anapolon gibi bir doluluk veriyor bana. Elimde 3 kutu anapolon var 2024'ün ortalarına kadar skksi var böyle 5 hafta girip girip çıkacağım.  Teşekkürler.

Anapolon gücü cok arttırdığını duydum 90 kg bench yapan arkadaşım 130 kg çıkarmış 2,5 hafta kullanmış anapolonu en iyi oral bence anapolon.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonvareg    6

Anapolon gücü cok arttırdığını duydum 90 kg bench yapan arkadaşım 130 kg çıkarmış 2,5 hafta kullanmış anapolonu en iyi oral bence anapolon.

Etki olarak evet, ama vücuda çok toksik hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
NamasteGodDamnİt, 15 dakika önce yazdı:

İran anapolon efsanedir herkeste emin ol hocam öyle çalışıyor. Tek sorun anormal saç döküyor özellikle 50 mg üstü ve sık kullanımlarda.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim için öyle bir güç artışı kesinlikle olmadı zaten hergün de kullanmadım.. haftada 200 mg maksimum; iki gün üst üste almıyorum ben. 500 testo 250 mg deca ve anapolon benim klasik kürümdür ve güç artışı %20 ya var ya yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 6 dakika önce yazdı:

İran anapolon efsanedir herkeste emin ol hocam öyle çalışıyor. Tek sorun anormal saç döküyor özellikle 50 mg üstü ve sık kullanımlarda.

Anapolonun saç dökümünü dutasterid, finasterid ile de önleyemiyorsunuz evet dikkatli olmak lazım.

sonvareg, 7 dakika önce yazdı:

İlk anapolon kullandığım dönemi 8 aya yaydım tıpkı bir aptal gibi.. sigara,alkol,abur cubur hiçbir şey yok bende diye güvendim ve kullandım ama tabi ki 8 ay boyunca hergün 50 mg almadım haftada 150-200 mg preworkout olarak aldım ve karaciğer değerlerimde hiçbir negatif etki olmadı ama iyi kolestrol 20'lere düştü ve kendimi çok yorgun hisseder oldum. Şimdi 5 hafta gidip gidip keseceğim. Dilatı da denemek istiyorum bu sefer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
sonvareg, 28 dakika önce yazdı:

Oral ilaçların hepsi karaciğeri zedeler burda ki amaç risk ve kazanç olmalı o yüzden en iyi orallar arasında anapolon ve danabol en iyisi bence.

NamasteGodDamnİt, 27 dakika önce yazdı:

Benim için öyle bir güç artışı kesinlikle olmadı zaten hergün de kullanmadım.. haftada 200 mg maksimum; iki gün üst üste almıyorum ben. 500 testo 250 mg deca ve anapolon benim klasik kürümdür ve güç artışı %20 ya var ya yok.

Gücün tamamen genetikle alakalı oldugunu düsünüyorum tabi trenin verdiği güç artışı ayrı bi farklı:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.