Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

harbiyesutay

Ilk kür / only testo

Önerilen İletiler

harbiyesutay    24

Selamlar. İlk kürüme,only testo ile başlayacağım. Şuan acelesi olmadığı için hızlı araştırmalarla küre doğru yaklaşıyorum.Test sonuçlarımda FSH'nin düşük değerde olması sizce ne kadar riskli ? Bunun haricinde ilaveten söylemek istediğiniz şeyler var ise makbule geçer. Esenlikler..

Boy : 180

Kilo : 65

DD3EAA8D-FFFD-48CC-868C-191F9B11BBDD.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.379

FSH sperm üretiminde görevli bir hormon. O yüzden bunun düşüklüğüde yüksekliğide sana kısırlık uyarısı yapıyor olabilir. Doktoruna danış ve bence bir sperm testi vermen doğru olur. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38

LH degerlerinede baktir dongune geri donmek icin ara degeri gormek gerekebilir.

Ayrica uretime gore testo degerlerinide gormus olursun.

LH, FSH, PROLAKTIN, TESTO, E2 degerleri oncelikli degerler tabii kreatine degerlerinde olur bunlarin icinde bu sayede bobrek sorunlarinin bir kismida anlasilir olur

tarihinde gerokx tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

1 kez daha test ver fsh değeri hala düşükse doktora git bi durumu anlat. Potansiyel kısırlık olabilir zaten sperm testi alır doktor senden illaki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Başlama git spermlerine baktır önce kısır olma ihtimalin masada, değilsen bile %99 kalmazsın %1 ihtimal var derler ya o potansiyeli taşıma ihtimalin yüksek, bu yaşlarda bu değerler berbat.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24
galicik, 3 saat önce yazdı:

Başlama git spermlerine baktır önce kısır olma ihtimalin masada, değilsen bile %99 kalmazsın %1 ihtimal var derler ya o potansiyeli taşıma ihtimalin yüksek, bu yaşlarda bu değerler berbat.. 

Bu yaşta bu değerler berbat derken sadece FSH için mi söylediniz yoksa diğer hepsini de kapsıyor mu ? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
harbiyesutay, 10 dakika önce yazdı:

Bu yaşta bu değerler berbat derken sadece FSH için mi söylediniz yoksa diğer hepsini de kapsıyor mu ? Teşekkürler.

Total testin vs normal senin sadece şuan yoğunlaşman gereken konu spermin yeterince var mı yok mu? Eğer zaten sorunlu bir sperm yapın varsa ilk önce bunu tedavi etmenin yollarını aramanı öneririm. Küre girerek elinde olanıda tamamen kaybetmene sebep olabilir. Bu konuda önceliklerini iyi belirlemen gerekir. İleride evleneceğini varsayarsak bu gibi durumlar aile yapısının bozulmasını sebebiyet veren şeyler. Tabiki sadece çocuk yapmak için evlenmesekte bu fonksiyonu bozduğunda pişmanlık yaşayabilirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Total testin vs normal senin sadece şuan yoğunlaşman gereken konu spermin yeterince var mı yok mu? Eğer zaten sorunlu bir sperm yapın varsa ilk önce bunu tedavi etmenin yollarını aramanı öneririm. Küre girerek elinde olanıda tamamen kaybetmene sebep olabilir. Bu konuda önceliklerini iyi belirlemen gerekir. İleride evleneceğini varsayarsak bu gibi durumlar aile yapısının bozulmasını sebebiyet veren şeyler. Tabiki sadece çocuk yapmak için evlenmesekte bu fonksiyonu bozduğunda pişmanlık yaşayabilirsin.

Çok teşekkür ediyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bildiğiniz üzere kürdeyim ve test yaptırdım sonuçları aaşağıda paylaşıyorum.
      Dikkat etmem gereken değerler var mıdır? (8 hafta oldu)
      Kür içeriğim:
      Testo enantat Deca Anapolon   @metinav @rastlantisal @Askabar @Diver @godofdark @Bay-T @GHOST @SPECTRE @AREN

• Yazan: Yusufdemir1995
      Merhaba arkadaşlar,
      Sizce test sonuçlarım nasıl?
      Testo deca anapolon küründeyim @metinav 

• Yazan: BlaBla

Haftalık olarak; 
      400 tren ac 750 testo cyp günlük 50 ox kullanıyorum.  Testlerim 13. gün testidir. İlaçlar hakkında bilgi almak ve marka analizi için hem kendim hem sizlerin detaylı bilgilenmesi için böyle bir şey yapayım dedim. Bugün 20.gündeyim 10 gün sonra tekrar test olmayı düşünüyorum ne durumda ilaçlar diye.
    • Yazan: testotr
      Merhabalar iyi forumlar,
      Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka
      500mg testosteron propionat 30mg winstrol 20mg clenbuterol Kullandım test sonuçlarında testesteron başlangıç seviyemle aynıydı. Sonrasında yardımcı olan arkadaş ilaç değişikliği önerdi. Başka bir markaya ait Haftalık 200mg testosteron prop sonrası şu an ki sonuçlarım bu referans değerinin de altında. Kısa ester kürde ve haftalık 200mg vurumda bunların normal olduğunu söylüyor, sizlere danışmak istedim. İlk ay ve 2. Ay sonuçlarını paylaşıyorum. Hocalarımın fikirlerini almak isterim. @rastlantisal @metinav
      1. Sonuçlar

2. Sonuçlar 

• Yazan: enesvdogan
      Bulk küründe 9. haftadayım. İlk 6 hafta 500 testo 200 primo şeklinde ilerledim. 3 haftadır 500 testo 400 primo şeklinde ilerliyorum. Kan tahlili sonuçlarımı aşağıya ekledim bazı değerler yüksek çıkmış ne gibi müdahalelerde bulunmam gerek bilgisi olanlar yanıtlayabilir mi
      Enabiz-Tahlilleri (1).pdf

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.