Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baki0

Xeno labs tren

Önerilen İletiler

Xenolabs    1
KlasikFizik, 4 dakika önce yazdı:

Ben kimseyi kimseye savunmuyorum yayınladığı fotoğrafta bi yalvarmadigin kalmış. Ürünlerine bu kadar guveniyorken neden başka marka sahibine bu kadar küçük düşürdün kendini, hani kimse senden ürün alamaz ya elit olmamız lazım.. bırakın bu ayakları ya 

Biz karşılıklı bir ticaret yaptık 7 bin dolarlık peptide aldı bende kendisinden ticaret yaptım fakat kendisi bunu bildiği halde bilmemezlikten gelip o şekilde medyaya sürdü . Biz xenoyu her dakika temin edemiyoruz sevkiyat süreleri 30-45 gün neredeyse ve 6 aydır bazı ürünlerim yok var sen anla 

otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Tedarikçi olunca owner mı olunuyor hocam @Xenolabs

Avrupadaki tek yetkili satıcı benim kardeşim . Avrupadaki birçok ülkeye teminini biz yapmaktayız ürün ile bağlantım 5 yıldır var ki sen anla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Xenolabs, 1 dakika önce yazdı:

He bu arada kendisine özel videosu da olan 7 bin dolarlık peptide sipariş videosunu birgün olsun paylaşmadık Çünki ticarette esas olan gizliliktir . Bu kişinin ahlakını gösterir . Burada izin verirlerse buraya paylaşırım 

https://peptidturkiye.com/forum/guidelines/ bu kuralları okuyun eylemlerde bulunmadığınız sürece bir şey olmaz bence. 

janbertozen, 2 dakika önce yazdı:

buna katılıyorum zaten dediğim bu çok basit premium olmayan bir markaya 100 dolar vermem aynı klasman yurt dışı ilaçlar 50 dolara satılıyor. Ki zaten xenoyu az kişi satıyor diye feci şişiriyorlar ilaç biraz yayılırsa bu da inar 50 dolar bandına 

Abi Türkiye de bu ilaç işi üretilmediği sürece yani eczanelerde bu sektör böyle geldi böyle gider bizde paşa paşa uyuyoruz. Ha uyduklarımız markalar ya üzüyor ya güldürüyor bunun temel sebebi de markalar bilinirse pahalı bilinmeyen markalar orta şekerli. bu aralar 3 liralık ürünlerede fahiş fiyat çekiyorlar artık. geçen birine testo satmışlar 1 kutu 1800 liraya :D salonda çocuk bilmiyor öğrendi ama geç oldu onun gibi kaç kişiye satıyorlar kim bilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
SPECTRE, Şimdi yazdı:

https://peptidturkiye.com/forum/guidelines/ bu kuralları okuyun eylemlerde bulunmadığınız sürece bir şey olmaz bence. 

Abi Türkiye de bu ilaç işi üretilmediği sürece yani eczanelerde bu sektör böyle geldi böyle gider bizde paşa paşa uyuyoruz. Ha uyduklarımız markalar ya üzüyor ya güldürüyor bunun temel sebebi de markalar bilinirse pahalı bilinmeyen markalar orta şekerli. bu aralar 3 liralık ürünlerede fahiş fiyat çekiyorlar artık. geçen birine testo satmışlar 1 kutu 1800 liraya :D salonda çocuk bilmiyor öğrendi ama geç oldu onun gibi kaç kişiye satıyorlar kim bilir.

en basitinden salonda gelen birsürü çocuk oluyor 60 kilo çocuk daha hiçbirşeyden haberi yok. Az konuşuyorlar buna 500 e aldığı danbolü okutuyor 1500 e  çocuğa çocukta suyu tutunca sanıyor kas aldım :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşın premiumdan kastı ne ? Savunduğunu zhpcyi üreten adam bölge ve ülkeye göre ürün üreten bir tip ülkemize gelen zphcler İran ve Rusya üzerinden gelmektedir ve düşük kalitedir . Orjinal içerikli zphcler Amerika’da satılmaktadır . Xenoyu kullanmayıp basit sınıfına almak cahilliktir . Kaç yıldır belki sektörde arkadaş ama ürünün adını ne hükmetse belki 3-6 aydır duyuyor . Abicim sen mavi önlük ve yakan ile okula giderken ben bu işi yapıyordum lütfen marka hakkında daha tutucu söylemlerin olsun iyi forumlar 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Xenolabs, 10 dakika önce yazdı:

Arkadaşın premiumdan kastı ne ? Savunduğunu zhpcyi üreten adam bölge ve ülkeye göre ürün üreten bir tip ülkemize gelen zphcler İran ve Rusya üzerinden gelmektedir ve düşük kalitedir . Orjinal içerikli zphcler Amerika’da satılmaktadır . Xenoyu kullanmayıp basit sınıfına almak cahilliktir . Kaç yıldır belki sektörde arkadaş ama ürünün adını ne hükmetse belki 3-6 aydır duyuyor . Abicim sen mavi önlük ve yakan ile okula giderken ben bu işi yapıyordum lütfen marka hakkında daha tutucu söylemlerin olsun iyi forumlar 

UCUZ SATICI HAREKETLERİ

• KANKA 
  • KARDEŞİM
  • SEN ŞU YAŞTAYKEN BEN ŞUNU YAPIYORDUM
  • EN İYİSİ BENDE
  • BİZ BU İŞİN UZMANIYIZ

Yemin ederim en ucuz satıcı tripleri ne yazık ki senden bunlardan bir kısmını yapıyorsun. Öyle tepeden bakmayın tüketici olan bizlere neyin tribi ben bilirimci bu halleriniz? Sezarın hakkı sezara. Babanın malı değil unutma sen ssatıyorsun diye. Bir baba yiğit çıkar basar parayı sokar ülkeye kimse de önünde duramaz yok balkan temsilcisiyim yok asya temsilcisiyim :D saçma slk şeyler. 

Sen daha okuduğunu anlamıyorsun ki büyük mucize bunca yıl ilaç pazarında kalman kim olduğunuda bilmiyorum tanımam etmem araştırmadım da araştırsam ne mutsuzluk hikayeleri çıkacak allah bilir bu her satıcı için böyledir o yüzden çok şey yapma sen forumda böyle kibar kibar cevapla cevaplmayıp ahkam keseceksen bende sana senin dilinden bir mesaj vereyim SENİN SALONLARDA ORADA BURADA 2 İLAÇ SATACAĞIM DİYE GÖBEĞİN TERLERKEN YILLARDIR BEN BU PLATFORMDA burada mesaj yazan diğer arkadaşlarla beraber insanlara bir şeyler öğretiyor varsa bir eksiğimiz onları öğreniyorduk. Tamam? Hadi sana iyi geceler yeter bu kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

UCUZ SATICI HAREKETLERİ

• KANKA 
  • KARDEŞİM
  • SEN ŞU YAŞTAYKEN BEN ŞUNU YAPIYORDUM
  • EN İYİSİ BENDE
  • BİZ BU İŞİN UZMANIYIZ

Yemin ederim en ucuz satıcı tripleri ne yazık ki senden bunlardan bir kısmını yapıyorsun. Öyle tepeden bakmayın tüketici olan bizlere neyin tribi ben bilirimci bu halleriniz? Sezarın hakkı sezara. Babanın malı değil unutma sen ssatıyorsun diye. Bir baba yiğit çıkar basar parayı sokar ülkeye kimse de önünde duramaz yok balkan temsilcisiyim yok asya temsilcisiyim :D saçma slk şeyler. 

Sen daha okuduğunu anlamıyorsun ki büyük mucize bunca yıl ilaç pazarında kalman kim olduğunuda bilmiyorum tanımam etmem araştırmadım da araştırsam ne mutsuzluk hikayeleri çıkacak allah bilir bu her satıcı için böyledir o yüzden çok şey yapma sen forumda böyle kibar kibar cevapla cevaplmayıp ahkam keseceksen bende sana senin dilinden bir mesaj vereyim SENİN SALONLARDA ORADA BURADA 2 İLAÇ SATACAĞIM DİYE GÖBEĞİN TERLEKTEN BEN BU PLATFORMDA burada mesaj yazan diğer arkadaşlarla beraber insanlara bir şeyler öğretiyor varsa bir eksiğimiz onları öğreniyorduk. Tamam? Hadi sana iyi geceler yeter bu kadar.

Hayatımda bir kez olsun bir salona gidipte ilaç satmadım . Göbeğimiz terleyecek bir durumda yok kötülenen bir şeye karşı yorum yaptık bunda ne var akham kestiğim veya kesilecek bir durumda yok ortada . Sizler bu platformda birşey öğretebilir veya öğrenebilirsinizde buna saygım sonsuz konumuz bu değil konu ürün . Ders alacak yaşta birisi değilim ders verecek biriside değilim . Buraya geldim ki bilinen yanlışları düzeltmek istedim . Felsefe yapılacak bir ortamda değilim bununda farkındayım . Ama şu bir gerçek kişiliğim veya hayatım hakkında buradaki kimsenin en ufak bir bilgisi dahi yok . Sanada iyi geceler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
classic    4
Xenolabs, 1 saat önce yazdı:

Üretim maliyetlerinin bizde düşük olduğunu biliyoruz satan firma Amerika yerel piyasasında ve oraya göre fiyatlama yapıyor suan Amerika’da tren grubu 110-150 dolar civarı satılmakta . Trdeki üretim ile yurt dışındaki üretimler arasında dağlar kadar fark var trdeki ürünü vurduğun zaman ateşin çıkıyor kalçada 3. Bir kalça meydana geliyor sterillik yerler altında görüyoruz tuvalette üretim yapılıyordu İzmir’de . Bir malı kıyaslarken bir çok sebep neden var yurt dışından ürün bu kadar kolay geliyor olsaydı zaten ülkemizde bu kadar yerli üretim olmazdı 

uluslarası satışlar tren grubunda max 40 dolar üretim maliyeti 5 dolar iyi akşamlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
baki0, 6/9/2023 - 23:22 yazdı:

Ürünleri kullanmaya devam edip olumlu olumsuz yorumlarımı yazacağım 

Bende optimum pharma aldim birisi burada degerlerin normal oldugunu ve hic bir farklilik olmadigini falan soylemisti ayni urunleri kullandim LH kapandi Testom 15.00 suanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

ne kadar dolu olduğunu anlayamassın kankam labta test yaptırmadığın sürece  içinde 125 de olabilir mesela :) ki öyledir zaten, swiss optimum bunlar yarışmacı dozu ve normal doz olarak 2 ye bölünür yarışmacıya dolusu verilir ona göre fiyat biçilir normal sporcuya daha düşük fiyattan low dose verilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.