Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Kür içi tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

Zodi    21

Herkese selamlar;

15 haftalık Testesteron enantat (500MG)  ve boldenon (600MG) kürü sonrası 4 hafta trt doz gidip definasyon kürüme geçiş yaptım. İlaçlarım Pharmagen marka. Bulk esnasında tahlil sonuçlarım olsun psikolojik olsun herhangi bir sorun yaşamadım şuanda da hissettiğim bir aksaklık yok.

Güncel kürüm de 26. gündeyim Haftalık 300Mg T.Propionat - 300Mg Masteron. Haftada 3 enjeksiyon şeklinde uyguluyorum. Dün vermiş olduğum kan değerlerimin sonuçları bugün çıktı ve değerlerimi ekte paylaştım. Östrojen değerim çok dipte gibime geldi biraz kafamı kurcalasa da sizlerin değerli fikirlerini almak istedim. Vitamin olarak 1 aydır herhangi bişey almıyordum bu hafta tekrar omega3-D vitamini ve çinko olarak başlayacağım. Değerlerimde bi sıkıntı veya eklemem çıkarmam gereken bi durum var mıdır? Duruma göre nasıl bir yol izlemeyelim düşüncelerinizi merakla bekliyorum. 

Formumu da yakın zamanda paylaşacağım şimdiden teşekkürler. 

2t.jpg.6c97a61aad2b660c8815431d56605379.jpg 1t.jpg.f17a4e687ad2b87755020ef6b9605806.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Son enjeksiyondan kaç saat sonra test verdiniz 24 saat içindeyse eğer 300 mg sandığınız testo 100 mg bile değil masteronda öyledir muhtmelen 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
janbertozen, 49 dakika önce yazdı:

Son enjeksiyondan kaç saat sonra test verdiniz 24 saat içindeyse eğer 300 mg sandığınız testo 100 mg bile değil masteronda öyledir muhtmelen 

Pazartesi akşam 9 sularında son enjeksiyonu vurup çarşamba sabah 11 de kan verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

hocam yine low dosedur ama istersen birdaha test veririsin pazaretsi sabah vurup yarın sabah veririsin gibi deneyebilirsin  markası hala aynı mı ürünlerin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
janbertozen, 10 dakika önce yazdı:

hocam yine low dosedur ama istersen birdaha test veririsin pazaretsi sabah vurup yarın sabah veririsin gibi deneyebilirsin  markası hala aynı mı ürünlerin

Evet aynı marka tabii ki haklı olabilirsiniz tavsiyenize kulak vereceğim peki genel tahliller hakkında müdahele etmem gereken bi değer var mı? özellikle östrojene takıldım da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Masteorn zaten e2 yi düşürmek için  testoda boş olunca östrojene dönüşecek birşey yok zaten doğal halinde de alt sınıra yakınsa normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 2 saat önce yazdı:

Masteorn zaten e2 yi düşürmek için  testoda boş olunca östrojene dönüşecek birşey yok zaten doğal halinde de alt sınıra yakınsa normal

Testonun boş olduğu yerde hammaddesi 10x olan mast ın dolu olma ihtimali yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@Zodi Benim için burada 2 soru önemli.

Kürün en başından beridir Pharmagen'mi kullanıyorsun. Ve Kürde sırtında trapez yüz bölgende omuzlarda veya başka bir yerinde sivilcelenme oldumu ??

Ben bu lanet olası Pharmagen'i kullandıktan sonra vücudumda irinli sivilceler oluştu. Dozajına güvenmediğim için 1 tanede eczane sustanon alıyordum.

Yani Haftalık 2 Enanthate 1 Sustanon 2 deca ML bazında alıyordum. İnanılmaz sivilcelenme yaşadım. Hala daha sivilce tedavim sürüyor 1 yıl olacak Pharmagen'i bıraktığım hala daha tek,tük sivilcelerim var.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, 1 saat önce yazdı:

Testonun boş olduğu yerde hammaddesi 10x olan mast ın dolu olma ihtimali yok

onu dedim ya hocam zaten masteronda boştur demiştim 100-50 falandır herhalde mg ları :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Sayrox, 09.06.2023 - 00:40 yazdı:

@Zodi Benim için burada 2 soru önemli.

Kürün en başından beridir Pharmagen'mi kullanıyorsun. Ve Kürde sırtında trapez yüz bölgende omuzlarda veya başka bir yerinde sivilcelenme oldumu ??

Ben bu lanet olası Pharmagen'i kullandıktan sonra vücudumda irinli sivilceler oluştu. Dozajına güvenmediğim için 1 tanede eczane sustanon alıyordum.

Yani Haftalık 2 Enanthate 1 Sustanon 2 deca ML bazında alıyordum. İnanılmaz sivilcelenme yaşadım. Hala daha sivilce tedavim sürüyor 1 yıl olacak Pharmagen'i bıraktığım hala daha tek,tük sivilcelerim var.

Evet hocam bahsettiğiniz bölgelerde sivilcelenme yaşadım fakat çok fazla değil görüntü olarak değişimden yavaş yavaş memnumun diyet ve kardiyodan ödün vermeden sürecimi tamamlayacağım bir şekilde. Kafama takılan bir başka sorun ise eczaneden zinco 50mg aldım geceleri yatmadan kullanıyorum fakat 50mg ve üstü yan etkiler yapar tarzında yazılar da hakim 50 mgı zaten bir tabletten alıp bir de gün içinde yiyip içtiklerimden kaynaklı gelen çinko ile bahsedilen yan etkiler baş gösterir mi? düşük mg çinko paketlerine yönelip günde 30mg çinkoya düşmem gerekir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Zodi, 11 dakika önce yazdı:

Evet hocam bahsettiğiniz bölgelerde sivilcelenme yaşadım fakat çok fazla değil görüntü olarak değişimden yavaş yavaş memnumun diyet ve kardiyodan ödün vermeden sürecimi tamamlayacağım bir şekilde. Kafama takılan bir başka sorun ise eczaneden zinco 50mg aldım geceleri yatmadan kullanıyorum fakat 50mg ve üstü yan etkiler yapar tarzında yazılar da hakim 50 mgı zaten bir tabletten alıp bir de gün içinde yiyip içtiklerimden kaynaklı gelen çinko ile bahsedilen yan etkiler baş gösterir mi? düşük mg çinko paketlerine yönelip günde 30mg çinkoya düşmem gerekir mi?

Çinkodan dolayı her hangi bir sorun yaşamazsın. Ama PharmaGen bozuk bir ilaç kullanmanı tavsiye etmiyorum vücutta sivilcelenme yapıyor. Üretim steril değil veya İlaç Formülü tam olarak oturmamış. Zaten türk üretimi İzmir'de üretiliyor. Bu ilaç yüzünden vücudumda oluşan sivilceler ile 1 yıldır savaşıyorum.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Sayrox, 2 dakika önce yazdı:

Çinkodan dolayı her hangi bir sorun yaşamazsın. Ama PharmaGen bozuk bir ilaç kullanmanı tavsiye etmiyorum vücutta sivilcelenme yapıyor. Üretim steril değil veya İlaç Formülü tam olarak oturmamış. Zaten türk üretimi İzmir'de üretiliyor. Bu ilaç yüzünden vücudumda oluşan sivilceler ile 1 yıldır savaşıyorum.  

Teşekkür ederim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.