Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alidenizklcc

Boldenone ve yan etkileri

Önerilen İletiler

Öncelikle Herkese Merhaba.

Yaklaşık 2.5 senelik bodybuilding geçmişimden sonra yakın zamanda daha fazla ileriye gidemediğimi fark ederekten Kür almaya karar verdim ve hocam ile konuştuğumda benim için uygun olan Boldenone,Testesteron ve Danabol olduğuna karar verdi. Yaklaşık 4 Hafta Geçti,sırtımda ve arka kol kısmımda birazcık sivilcelenme başladı.

Bunu hocama Sorduğumda Dert etmemem gerektiğini beklenen bir yan etki olduğunu belirtti ve daha sonra birazcık daha araştırdığımda. sperm Kalitesinde düşüş hatta Kısırlığa kadar yolu olduğunu öğrendim lakin benim planladığım sadece bir kür bunu yapıp bırakıcağım Bu ne kadar doğru ? bir kür almakla Kısır olunur mu veya kanser olunur mu ?

Kür Sonrası Vucüdumun tekrar dan normal şekilde testesteron hormonu salgılaması için ne yapmalıyım ?

Bilgili Hocalarım ve Arkadaşlarım Beni Aydınlatırsanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür ediyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bumin    72

Genelde ilk kürlerde he boldenone yazarlar, boldenone kullanmadığım pekte sevmediğim bir ilaç, Dht ailesinden olduğu için sivilce ve yağlı cilt sıkıntıları yaşatabilir, özelikle de sırt kısmında, prostat ve kansere yatkın bir ilaç olduğu da söylenir.

Tabi bu demek değil ki sende kansere yol açacak bunu hiçbirimiz bilemeyiz, birde bir kür yapıp bırakacağım bunu söyleyen ama sonrasında bir sürü kür ile devam eden o kadar çok insan var ki :D umarım kendinde inanıyorsundur bu söylediğine.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Yani sana şöyle söyliyim daha 4.haftadasın boldenon ufaktan etki etmiş olabilir belki ama bu diğer ilaçlardan da olabilir öncelikle guruptaki konuları iyice okuyup incele bence daha 4.haftadasın dönmek istersen burdan dönüş daha iyi olur kürü kesip bırakabilirsin karar snaa kalmış.İkimcisi ise kullanıdığın ilaçların markası ve orjinalliği.

Asıl boldenon konusuna gelirsek zaten konuları okursan herkes bir yan etkiden bahsedecek ancak bunları göze alıp kür içinde ona göre hareket edip sonrasında yine ona göre devam veya tamam gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlaçların orjinalliğinden şüphem yok açıkçası threepharma firma olarak orjinal bandrollü geldi ve yurtdışından yani türkiyeden de almadım. Asıl sorum aslında sadece 1 kür hayatı karartmak için yeterlimidir? Hayatı karartmaktan kastım yukarıda bahsettiğim hastalıklar, sperm kalitesinin düşmesi ,kısırlık veya kanser gibi. Ve sanırım bolde başlangıç seviyesi bir anabolik. Açıkcası sayın hocalarım veya benden bilgili kardeşlerim. Gelişimden memnunum ilacın fayda ettiğini görebiliyorum ama gelecekte bunun sıkıntıları çok büyük olur diye de korkuyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
alidenizklcc, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle Herkese Merhaba.

Yaklaşık 2.5 senelik bodybuilding geçmişimden sonra yakın zamanda daha fazla ileriye gidemediğimi fark ederekten Kür almaya karar verdim ve hocam ile konuştuğumda benim için uygun olan Boldenone,Testesteron ve Danabol olduğuna karar verdi. Yaklaşık 4 Hafta Geçti,sırtımda ve arka kol kısmımda birazcık sivilcelenme başladı.

Bunu hocama Sorduğumda Dert etmemem gerektiğini beklenen bir yan etki olduğunu belirtti ve daha sonra birazcık daha araştırdığımda. sperm Kalitesinde düşüş hatta Kısırlığa kadar yolu olduğunu öğrendim lakin benim planladığım sadece bir kür bunu yapıp bırakıcağım Bu ne kadar doğru ? bir kür almakla Kısır olunur mu veya kanser olunur mu ?

Kür Sonrası Vucüdumun tekrar dan normal şekilde testesteron hormonu salgılaması için ne yapmalıyım ?

Bilgili Hocalarım ve Arkadaşlarım Beni Aydınlatırsanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür ediyorum .

Dostum merhaba günaydın bu soruların cevaplarını ilacı vücuduna sokmadan önce öğrenmen lazımdı, farkettiysen marketten veya bir supp mağzasından almıyorsun ürünleri herneyse yaşadığın etkilerin sebebi dht artması bolde ile şu aşamada yakından uzaktan bir alakası yok, hayır kısır kalmazsın hayır kanser olmazsın, hayır kalıcı bir hasar abartı doz kullanıyorsan yaşamazsın kür öncesi kan testlerini paylaşır mısın ? Diğer kafandaki soru işaretlerinin hepsi eksiksiz forumda mevcut. Tavsiye verecek olursam boldeyi danoyu çöpe atar iran enant alır, sadece iran giderim, bilginde yok en azından safe git. 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kür öncesi kan testlerim doktorum tarafından söylenğine göre normal herşey yollu yolunda yarın burada paylaşırım Zaten önümüzde ki hafta içi tekrardan test için gideceğim onu da paykaşırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Boldenon testo türevi bir ilaçtır DHT değil :)

sperm kalitesinde düşüş olma muhabbeti kanser falan hocam içinde rafine şeker olan herhangi bir ürün tüketmemelisin o zaman hazır çorba bulyon kullandın kı hiç bunlarda kanser yapar gibi gibi bunlar çok düşük riskli şeyler he kimse olmaz diyebilir mi hayır ama bu kadar düşük riskleri bile kafaya takıyorsan ilaçları bırak vurma

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Bende 3.haftaya gircem testo bolde kullanıyom ama 1tane sivilce bile çıkmadı genetik bence o sivilce olayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
janbertozen, 8 saat önce yazdı:

Boldenon testo türevi bir ilaçtır DHT değil :)

Benim dht diye kalmış aklımda, sağ ol düzeltme için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Ben ilk kürümde burnumda hatta el parmaklarımda bile akne çıkmıştı alt ast değerleri yüksekti test verdiğimde. Kür içinde karaciğer koruyucu kullanmayı ihmal etme, milk thistle deve dikeni enginar suyu sivilcelenme devam ediyorsa test yaptır vücut patlak vermesin. Sperm kalitesine gelince ben altıncı kürümü bitirdim, hala spermlerim aynı kısır kalmadım. Kişiden kişiye değişiyor sertleşme sorunu yaşayanlar da var forumda görüyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
1ameko, 8 saat önce yazdı:

Sivilce muhabbeti ilk küründen sonra geçti mi @Tr3n

İlk yaptığım kürde çok çıkmıştı sonraki aldığım Danabollar sahteydi beklemediğim verimi alamadım akne bile yapmadı boş ilaç çıktı 

Tamoksifen arimidex bile akne yapıyor bende 1 tablet içeyim sabah burun kenarında akne beliriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.