Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Shiedas    9

Öncelikle merhabalar ben 19 yaşında 123kg 188 boyunda biriyim zamanında 95kiloya kadar düşmüştüm fakat okul yks falan derken tekrardan kilo aldım internette yohimbine markası bakarken Vpx pharma gözüme çarptı daha önce arkadaşım bu markanın clenbuterolunu fazla kullandığı için şiddetli kalp çarpıntısı yaşamıştı bu markanin yohimbinesini gördüm 10000mcg yohimbine var içinde fiyatı 1600tl bandında almalıyım bu markaya güven olurmu sizce yada bana yohimbine markası önerir misiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Shiedas, 15 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhabalar ben 19 yaşında 123kg 188 boyunda biriyim zamanında 95kiloya kadar düşmüştüm fakat okul yks falan derken tekrardan kilo aldım internette yohimbine markası bakarken Vpx pharma gözüme çarptı daha önce arkadaşım bu markanın clenbuterolunu fazla kullandığı için şiddetli kalp çarpıntısı yaşamıştı bu markanin yohimbinesini gördüm 10000mcg yohimbine var içinde fiyatı 1600tl bandında almalıyım bu markaya güven olurmu sizce yada bana yohimbine markası önerir misiniz 

Dostum denize düşen yılana sarılır mantığıyla obezite seviyesinde veya aşırı yağlı kişilerin bu tarz ilaçlardan medet umması aşırı yanlış, temelde bir takım problemler var

1 Hareketsizlik

2 Dengesiz beslenme,

Sen bu temelde yatan problemleri aşamadığın sürece dünyanın en iyisi yağ yakıcı dnp bile alsan bugün zayıflayıp yarın yine kilo alacaksın, hedeflemen gereken şey temelde yatan problemleri zamana yayarak üstesinden gelmeyi öğrenmek, ne yohimbine ne de başka bir yağ yakıcı önermiyorum.. Ha sen muhtemelen yine alacaksın yaşın küçük, heveslisin yağ yakmak isteyeceksin ama bu dönemlerde kendine gereksiz yere uyguladığın mobinglerden kaynaklı yağ yaksan bile, hayatının kontrolünü kaybettiğin veya stresli dönemlerinde eski haline dönmen çok kısa sürecek.. Bu iş farkındalık, disiplin işidir günü kurtarmak için yapılacak bir şey değildir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Shiedas, 25 dakika önce yazdı:

Zaten daha önce çok güzel kilo vermişsin. Şimdi neden uyarıcılar olmadan başaramayasın. Bence ilk önce tekrardan düşebildigin en düşük kiloya düştükten sonra bu gibi ürünleri kullanırsan senin için çok daha verimli olacaktır. Şuan sana antrenman öncesi 250-350 mg arası kafein öneriyorum. Şu durumda yapabileceğin en iyi şey bu. Yüksek kilolarda clen gibi uyarıcılar daha çok kalbini yoracağı için bu riske girmeye değmez. Sonra bir ömür kalp ritim bozukluğu ile yaşamak zorunda kalırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Dostum denize düşen yılana sarılır mantığıyla obezite seviyesinde veya aşırı yağlı kişilerin bu tarz ilaçlardan medet umması aşırı yanlış, temelde bir takım problemler var

1 Hareketsizlik

2 Dengesiz beslenme,

Sen bu temelde yatan problemleri aşamadığın sürece dünyanın en iyisi yağ yakıcı dnp bile alsan bugün zayıflayıp yarın yine kilo alacaksın, hedeflemen gereken şey temelde yatan problemleri zamana yayarak üstesinden gelmeyi öğrenmek, ne yohimbine ne de başka bir yağ yakıcı önermiyorum.. Ha sen muhtemelen yine alacaksın yaşın küçük, heveslisin yağ yakmak isteyeceksin ama bu dönemlerde kendine gereksiz yere uyguladığın mobinglerden kaynaklı yağ yaksan bile, hayatının kontrolünü kaybettiğin veya stresli dönemlerinde eski haline dönmen çok kısa sürecek.. Bu iş farkındalık, disiplin işidir günü kurtarmak için yapılacak bir şey değildir. 

önceden de spor yapıyordum 80-85kg ye kadar bench pressle 2x5 yaptığımı hatırlamıyorum genel olarak yağ tutmaya çok meyilli bir yapım var bir yandan dershane biryandan dersler derken yediklerime dikkat etmiyordum fakat hiç abur cubur,fastfood yada şekerli şeyler tüketmeden bu kiloyu aldım ve açıkça söylemek gerekirse aynaya baktıkça kendimden utanır hale geldim ve kilom yüzünden insanlarla kurduğum iletişim zayıfladı herkesi kendimden üstün görmeye başladım yaşıtlarım gezip tozarken sürekli evde oturmak zorunda hissediyorum kendimi bu yüzden hiç arkadaşım yok biraz üstünkörü araştırma yaptıktan sonra mantıklı geldi ama tavsiyelerin için teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Hocalarımın yaptığı yoruma katılıyorum + olarak bu uyarıcıların yaptığı şey temelde yağ yakımı için, zor salınan yağ asitlerini saldırması(göbek,bel çevresi olur genelde çoğumuzda) daha rahat bir yağ yakımı ama sende zaten çok fazla yağ varken kullanmak çok bir far yaratmayacaktır. Atıyorum 100 kiloya kadar düştün ve aşırı zorlanıyorsun artık yağ oranında belirli bir seviyeye geldi orada devreye sokup çok daha iyi verim alınabilir ilaçtan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Shiedas, 57 dakika önce yazdı:

önceden de spor yapıyordum 80-85kg ye kadar bench pressle 2x5 yaptığımı hatırlamıyorum genel olarak yağ tutmaya çok meyilli bir yapım var bir yandan dershane biryandan dersler derken yediklerime dikkat etmiyordum fakat hiç abur cubur,fastfood yada şekerli şeyler tüketmeden bu kiloyu aldım ve açıkça söylemek gerekirse aynaya baktıkça kendimden utanır hale geldim ve kilom yüzünden insanlarla kurduğum iletişim zayıfladı herkesi kendimden üstün görmeye başladım yaşıtlarım gezip tozarken sürekli evde oturmak zorunda hissediyorum kendimi bu yüzden hiç arkadaşım yok biraz üstünkörü araştırma yaptıktan sonra mantıklı geldi ama tavsiyelerin için teşekkür ederim 

Ana problemin özgüven, günümüz Türkiyesinde ve arkadan gelmekte olan yeni nesilde önem arz eden tek şey 'VİTRİN' nasıl giyindiğin, nasıl göründüğün, nereye gittiğin aşırı önemli, bu yaptalara maruz kalan bu kişilerden, ekonomik olarak, sosyokültürel olarak uzak kalan kişilerde üzülerek söylüyorum ki özgüvensizlik meydana gelene geliyor. Bu kesim öyle berbat öyle kokuşmuş bir kesimden oluşuyor ki, sırf pahalı kıyafetler giydikleri için, paraları olup estetikle HABEŞ maymuna benzedikleri için, her hangi bir vasıftan, vizyondan, misyondan bir haber anadolunun çorak arazilerden veya karadenizin yaylalarından gelip birileri eline bir şey verdiği için mütahit, galerici, emlakçı olan tiplerin beslediği kadınlar veya bu işi yapan erkeklerden oluşan topluluğun ülkemize armağan ettiği dışı şatafatlı içi ise bir o kadar bomboş olan yeni nesil, en üzücü kısım ise bu kesimin kendini elit, onlar gibi takılmayan kişileri ise varoş ilan etmeleridir... Uzun lafın kısası dostum kilo alınır verilir, önemli olan şey içini doldurabilmek kendini sosyokültürel olarak geliştirmek, iletişimini güçlendir kendini toplumdan, insanlardan soyutlama, bırak dalga geçsinler alay etsinler he he diyip geç, öncelikle kendin ile bağdaş, canını da sıkma fazla olan kilonu zaman içerisinde vereceksindir. Naçizane tavsiyem bir uzmandan destek alman olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Ana problemin özgüven, günümüz Türkiyesinde ve arkadan gelmekte olan yeni nesilde önem arz eden tek şey 'VİTRİN' nasıl giyindiğin, nasıl göründüğün, nereye gittiğin aşırı önemli, bu yaptalara maruz kalan bu kişilerden, ekonomik olarak, sosyokültürel olarak uzak kalan kişilerde üzülerek söylüyorum ki özgüvensizlik meydana gelene geliyor. Bu kesim öyle berbat öyle kokuşmuş bir kesimden oluşuyor ki, sırf pahalı kıyafetler giydikleri için, paraları olup estetikle HABEŞ maymuna benzedikleri için, her hangi bir vasıftan, vizyondan, misyondan bir haber anadolunun çorak arazilerden veya karadenizin yaylalarından gelip birileri eline bir şey verdiği için mütahit, galerici, emlakçı olan tiplerin beslediği kadınlar veya bu işi yapan erkeklerden oluşan topluluğun ülkemize armağan ettiği dışı şatafatlı içi ise bir o kadar bomboş olan yeni nesil, en üzücü kısım ise bu kesimin kendini elit, onlar gibi takılmayan kişileri ise varoş ilan etmeleridir... Uzun lafın kısası dostum kilo alınır verilir, önemli olan şey içini doldurabilmek kendini sosyokültürel olarak geliştirmek, iletişimini güçlendir kendini toplumdan, insanlardan soyutlama, bırak dalga geçsinler alay etsinler he he diyip geç, öncelikle kendin ile bağdaş, canını da sıkma fazla olan kilonu zaman içerisinde vereceksindir. Naçizane tavsiyem bir uzmandan destek alman olacaktır. 

teşekkürler hocam tekrardan kendisiyle barışık bir birey olmaya çalışacağım elimden geleni yapacağım size ve kendime söz veriyorum dediklerinizede katılıyorum yaşıtlarımda genel olarak gözlemlediğim şeylerden biri sizin gibi hayatı tecrübe etmiş kişilerden nasihat almak yerine kendi bildiklerini okumaları. Kendilerinden büyük kişileri hemen eski kafalı diye yorumlayıp anlattıklarını akıl süzgecinden geçirmek ve ders çıkarmak önemli bir gün umarım herkes anlar bunu bu arada az önce spor salonuna yazıldım 10-15dk içeride turladım salonun kokusunu tekrardan hissettim içime bir rahatlık çöktü nasihatleriniz için minnettarım hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: NiqhTM4r3
      Öncelikle herkese merhabalar, keyifleriniz umarım iyidirler arkadaşlar
      Frag Yohimbine Şeklinde ilerliyorum ve vücut detaylarım şu şekildedir:
      170 cm 67 kg %14 yağ Oranına sahibim 5 gün antreman ppl şeklinde ilerliyorum lakin fragment ve yohimbinenin karbonhidrat ve yağ sevmediğini duydum ama beslenmem deki kalori zaten yeterince düşük makrolarım
      50 gr yağ 150 - 200 gr karbonhidrat 150 gr protein 1800-2000 kalori  Bu şekildeki beslenme düzeninde etki alabilir miyim en büyük sıkıntım karın ve bel çevresi evet belki daha küçüleceğim ama iştah sıkıntısı olmadığı için büyümek benim için fazlasıyla kolay tek isteğim yağ oralini düşürüp temiz ilerlemek.
      Uygulama şeklim:
      200 mcg sabah aç karna fragment 10 mg yohimbine  Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar,
      vpx pharma sarms kullanan var mı ? Etkisi nasıl?
    • Yazan: cetinkayaemree
      Herkese merhaba,
      Şu an haftada 400 mg propionat 300 mg masteron ve günde 50 mg oxan alıyorum Elime yohimbine geçti kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım. İsteğim damarlanabilmek. Hacim alayım vs bir niyetim yok şu anlık. Oruç tutuyorum günde çift idman yapıyorum. Biri tamamen kardiyo. İftardan 1 saat önce yarım saat bisiklet ya da 4 km hızda eğimli bir şekilde yarım saat kadar yürüyorum. Diğer idman da iftardan sonra tek bölge ağırlık idmanı oluyor. Şeker almıyorum. Ramazan'a 80 kilo girdim şu an 71 kiloyum. Dediğim gibi şu an istediğim damarlanabilmek sadece.
      Aranızdan daha önce yohimbine kullanmış olan varsa yorumlarını bekliyorum.
    • Yazan: henrymiller
      Merhabalar, elimde ForceFactor marka Yohimbine 6mg var, yurtdışından bir arkadaşım vasıtası ile getirttim ürünün içeriği aşağıdaki görselde belirtilen şekilde. Yağ yakımı amacıyla kullanmayı düşünüyorum, yağ oranım %29-30 civarlarında sizce günde ne kadar kullanmalıyım? HCL formda olmaması etkisini düşürür mü?

• Yazan: rzgar
      Arkadaşlar şuan piyasa iran yohimbine 900 tl ve üstü iken trendyol ve çiceksepetinde 450 TL'ye falan iran  yohimbine var sorduğumda neden bu kadar ucuz bu ürün diye bana siz alışmışsınız kazıklanmaya vs. diye laga luga yaptı bu ürünün sahtesi yapılabilir mi ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.