Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Himayala tabletler

Önerilen İletiler

aybo59    16

liv52 ve cystone kullanıyorum kür esnasında günde 2 ondan2 ondan bulgaristandan geliyolar orda baya ucuz hindistan menşeili oluyolar sendekiler aynıları bende var tanesini 200den aldım nekadara aldın sen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59, 27.05.2023 - 15:55 yazdı:

liv52 ve cystone kullanıyorum kür esnasında günde 2 ondan2 ondan bulgaristandan geliyolar orda baya ucuz hindistan menşeili oluyolar sendekiler aynıları bende var tanesini 200den aldım nekadara aldın sen

300 tl den aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19

Bunlar bulgar malı ne kadar orjinal bilmiyorum kullandım ama etki alamadım gerçek himalaya'lar arkadaşın dediği gibi abd ve avrupa da hep hindistan malıdır ve çok farklı ambalajları var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995, 27.05.2023 - 11:20 yazdı:

Kullanan oldumu orjinalmi hiç bilmiyorum?

IMG_8319.jpeg

benim kullandığım liv52 kare kutuydu kapağı baskılı, kapağı açtığında ise kırmızı koruması vardı oda kabartmalıydı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Bunlar galiba bide kür esnasında androjenik etkiye sahipmiş karaciğerin kendini temizleme özelliğini kaybettiriyomuş o yüzden ben kür esnasında kullandım ilk hafta sonra öğrendim bidaha kestim kür sonunda kan tahliline göre kullanıcam liv52 ve cystone

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
aybo59, 29.05.2023 - 11:16 yazdı:

Bunlar galiba bide kür esnasında androjenik etkiye sahipmiş karaciğerin kendini temizleme özelliğini kaybettiriyomuş o yüzden ben kür esnasında kullandım ilk hafta sonra öğrendim bidaha kestim kür sonunda kan tahliline göre kullanıcam liv52 ve cystone

Hocam yapmayın kullanın şu koruyucuları riske girmenin mantığı nedir fazladan 200gr kasın varlığını hissetmeyeceksin bile bence yanlış yapıyorsun kullanman senin yararına olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    809

Kullandım sperm testine gidecektim gitmedim haliyle sonuçlarından emin olamadım ama dünya genelinde bilinen işe yaradığı düşünülen bir ürün.

Tabi bunun sperm kalitesini arttıran modelinden bahsediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.