Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Tahlil sonuçlarım geldi

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar selamlar 3.kürümdeyim aslında kürde sayılmaz hayatım boyunca hep only testo yaptım. Bir ara @rastlantisal hocam bilir deca kullanmıştım 2-3 hafta beynimi kaydırdı bidaha bulaşmadım hala da etkilerini yaşıyorum herneyse. Şuana kadar hiç pct yapmadan devam ettim toplam 1 yılı geçmiştir kür kullandığım aylar, 3 aydır only testo gidiyorum ve tahlil sonuçlarım burada.

Şikayetlerim :

Sivilcelerim biraz artmaya başladı sebebi ne olabilir?  

Sertleşme ve libido sorunlarım mevcut.

ÖNEMLİ : Kür hayatım boyu hiç E2 Blocker kullanmadım çünkü bu kadar yüksek östrojenlere rağmen göğüste batma, kaşıntı, jinekomasti vs belirtileri hiç olmuyor, göğüslerim normal. Sorum şu; Arimidex kullanmalı mıyım? Tuttuğum suyu vs de pek atmak istemiyorum yanıtlarınızı da bekliyorum.  Şuan haftada 500mg enantat alıyorum sadece

hormonn.png karaciger.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son    50
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar 3.kürümdeyim aslında kürde sayılmaz hayatım boyunca hep only testo yaptım. Bir ara @rastlantisal hocam bilir deca kullanmıştım 2-3 hafta beynimi kaydırdı bidaha bulaşmadım hala da etkilerini yaşıyorum herneyse. Şuana kadar hiç pct yapmadan devam ettim toplam 1 yılı geçmiştir kür kullandığım aylar, 3 aydır only testo gidiyorum ve tahlil sonuçlarım burada.

Şikayetlerim :

ÖNEMLİ : Kür hayatım boyu hiç E2 Blocker kullanmadım çünkü bu kadar yüksek östrojenlere rağmen göğüste batma, kaşıntı, jinekomasti vs belirtileri hiç olmuyor, göğüslerim normal. Sorum şu; Arimidex kullanmalı mıyım? Tuttuğum suyu vs de pek atmak istemiyorum yanıtlarınızı da bekliyorum.  Şuan haftada 500mg enantat alıyorum sadece

Libido sorununu östrojenden ve psikoljik onun disinda normal değerlerin sivilce Artması dht ye bağlı evet deca kafayı yedirtir bendede öyle şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
son, Şimdi yazdı:

Libido sorununu östrojenden ve psikoljik onun disinda normal değerlerin sivilce Artması dht ye bağlı evet deca kafayı yedirtir bendede öyle şuan 

arimidex almama gerek varmı sizce? batma kaşıntı vs hiçbişi yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
gokalaf, 11 dakika önce yazdı:

arimidex almama gerek varmı sizce? batma kaşıntı vs hiçbişi yok

Batma kaşıntı yoksa Gerek yok libidonda psikoljik şuan amacın büyümek yada kütleni korumak istiyorsan bu değer ideal eğer definisyonda isen evet gerekir dediğim gibi libido sorunun tamamen psikolojik prolaktinden derdik ama oda normal bi kaç gün takma kafana libidoyu rahatlamaya bak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brktrm    2

Herkesin vücudu farklı tepki veriyor ama genel olarak yüksek veya düşük östorejen kötü, dalgalanması da kötü. Sana iyi geleni deneme yanılma yoluyla bulman lazım. Hissiyatına, tahlillerine göre dozu vs ayarlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
brktrm, 42 dakika önce yazdı:

Herkesin vücudu farklı tepki veriyor ama genel olarak yüksek veya düşük östorejen kötü, dalgalanması da kötü. Sana iyi geleni deneme yanılma yoluyla bulman lazım. Hissiyatına, tahlillerine göre dozu vs ayarlarsın.

açıkçası şuan gücüm gayet iyi, fakat sertleşme ile alakalı sorunlarım oluyor. Bazen libido problemleri oluyor bazen aşırı istek oluyor. Bu östrojen oranları tehlikeli değilse sıkıntı yok acaba cabaser kullanmalı mıyım? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

Sertleşme problemi öströjenden çok prolaktinle alakalı gibi geldi bana. Prolaktin düşüerse libido düzelecektir diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

O zaman östrojeni düşürmeye gerek yok dimi? sıkıntı yok yani e2 olarak çünkü jino belirtisi hissetmiyorum. gücüm de süper

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Şikayetlerim :

hormonn.png karaciger.png

Herhangi bir problem söz konusu değil fakat ben her daim oyundan bir ilaç çıkarsam ilacın ortalama kandan çıkma süresinden sonra bir e2 mi prolaktimi sıfırlarım düşmüş bir ilaç miktarı söz konusu, aromataz oranlarında değişiklik söz konusu olabiliyor güzel bir hormonlarıma reset atarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
galicik, Şimdi yazdı:

Herhangi bir problem söz konusu değil fakat ben her daim oyundan bir ilaç çıkarsam ilacın ortalama kandan çıkma süresinden sonra bir e2 mi prolaktimi sıfırlarım düşmüş bir ilaç miktarı söz konusu, aromataz oranlarında değişiklik söz konusu olabiliyor güzel bir hormonlarıma reset atarım. 

yok hocam kürden ilaç çıkma girme yok. Decayı eski bir kürde kullanmıştım şuan 3 aydır yeni kürdeyim ve only testo. hayatımda hiç pct de yapmadım, bir sorun da yaşamadım açıkcası. Şuan bir problem görünmüyor diyorsanız sıkıntı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokalaf, 1 dakika önce yazdı:

yok hocam kürden ilaç çıkma girme yok. Decayı eski bir kürde kullanmıştım şuan 3 aydır yeni kürdeyim ve only testo. hayatımda hiç pct de yapmadım, bir sorun da yaşamadım açıkcası. Şuan bir problem görünmüyor diyorsanız sıkıntı yok.

Only testo ise, cinsel hayatından bir problem yoksa, duygusal problemler yaşamıyorsan bu e2 ile gidebilirsin zaten anaboliğin yok, only testo kürlerinde maks e2 maks value dur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
galicik, Şimdi yazdı:

Only testo ise, cinsel hayatından bir problem yoksa, duygusal problemler yaşamıyorsan bu e2 ile gidebilirsin zaten anaboliğin yok, only testo kürlerinde maks e2 maks value dur. 

duygusal yoksa sertleşmede problemler var. Prolaktinden kaynaklı olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokalaf, Şimdi yazdı:

duygusal yoksa sertleşmede problemler var. Prolaktinden kaynaklı olabilir mi?

Dostum ikisi arasında oran orantı çok değişiklik gösterebiliyor yüksek e2 hissizlik, ereksiyonda problem yaratabiliyor, yüksek prolaktinde kontrolsüz gelme hissizlikte yaratabiliyor, 2 side yükselip birleşip tüm yan etkilere maruz kalmışta olabilirsin. Sakıncası yoksa yarım arimidex yarım dostinex ile değerlerini düşürebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

ilaç kullanmana rağmen ast alt çok iyi helal olsun iyi korumuşsun

galicik, 10 dakika önce yazdı:

Dostum ikisi arasında oran orantı çok değişiklik gösterebiliyor yüksek e2 hissizlik, ereksiyonda problem yaratabiliyor, yüksek prolaktinde kontrolsüz gelme hissizlikte yaratabiliyor, 2 side yükselip birleşip tüm yan etkilere maruz kalmışta olabilirsin. Sakıncası yoksa yarım arimidex yarım dostinex ile değerlerini düşürebilirsin. 

Galicik reis kürde 5.günüm mesela bende jinekmasti yok yağ oranımda 13 14 felandır ama önceden baya kilo alıp yağlanmıştım göğüsüm ucu yağlandı şimdi gitmiyo meme küçük ama yağ var bu ameliyatsız gitmezmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
galicik, 25 dakika önce yazdı:

peki baltalar mıyım kürü sence? hacimden kaybolur mu e2 düşünce?

aybo59, 17 dakika önce yazdı:

ilaç kullanmana rağmen ast alt çok iyi helal olsun iyi korumuşsun

Galicik reis kürde 5.günüm mesela bende jinekmasti yok yağ oranımda 13 14 felandır ama önceden baya kilo alıp yağlanmıştım göğüsüm ucu yağlandı şimdi gitmiyo meme küçük ama yağ var bu ameliyatsız gitmezmi

bu arada hiçbir koruyucu kullanmıyorum :D sadece 3 5 günde 1 nac900 alıyorum 1 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokalaf, Şimdi yazdı:

peki baltalar mıyım kürü sence? hacimden kaybolur mu e2 düşünce?

Sence ??? Vücudunda, kanında aktif olarak dolaşan bir androjen var bugün sıfırlasan zaten natural üretimin çok dışında bir androjen kanında mevcut aromaz olma süren çok uzun sürmeyecektir, ÖNCELİK SAĞLIK VE HAYAT KONFORU, KAS, SİZE DEĞİL... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Değerler iyide bence madem sertleşme problemin var e2 ve prolaktini referansa sokacak kadar düşürüp sorun çözülüyormu bakılabilir herkesin bünyesi aynı değil sonuçta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Pazartesi perşembe yarımşar arimidex al haftalık 1 tablete denk gelicek şekilde bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokalaf, 4 saat önce yazdı:

Dostinex e gerek var mı?

Dostun olsun dostinexe gerek yok demek isterdim xD Bence al prolaktin e2 korele yükselmiş ama yarımşar kafi only testodasın zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
aybo59, 27.05.2023 - 14:14 yazdı:

koruyucu ne kullandnı ast alt yükselmemiş

Kullanmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.