Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omershelby60

Testosterone enanthate

Önerilen İletiler

Hocalarım iyi günler, Yaklaşık 1.5 aydır kürdeyim     ilk ay SP Testerone  bitirdim, Şu anda aburaihan testesterone enanthate kullanmaya başladım.İlk ay özellikle uyurken vb kalbimi çok fazla hızlı attığını hissederken aburaihan testo ya geçince  fazla kalp ritmi gitti yani artık kalbimi hiç duymuyorum. Vücudum alıştığından olabilir mi veya ilaç farkından mı gerçekleşiyor bu durum.

Bir de elimde  geçen seneden kalan PANPHARMA adlı bir iran marka var geçen sene kullanmamışım sağlam gözüküyor kullansam her hangi bir sorun yaşar mıyım? @Rdm @Leepriest35 @rastlantisal @galicik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532
omershelby60, Bir saat önce yazdı:

Hocalarım iyi günler, Yaklaşık 1.5 aydır kürdeyim     ilk ay SP Testerone  bitirdim, Şu anda aburaihan testesterone enanthate kullanmaya başladım.İlk ay özellikle uyurken vb kalbimi çok fazla hızlı attığını hissederken aburaihan testo ya geçince  fazla kalp ritmi gitti yani artık kalbimi hiç duymuyorum. Vücudum alıştığından olabilir mi veya ilaç farkından mı gerçekleşiyor bu durum.

İlk testosteron kullanımında kan basıncı artışı, tansiyon yüksekliği ve vücut sıcaklığı artışı olabilir.  Zamanla vücut uyum sağlar.

omershelby60, Bir saat önce yazdı:

Bir de elimde  geçen seneden kalan PANPHARMA adlı bir iran marka var geçen sene kullanmamışım sağlam gözüküyor kullansam her hangi bir sorun yaşar mıyım? @Rdm @Leepriest35 @rastlantisal @galicik

Elindeki ilaçta renk değişimi yok ise ve steril olduğunu düşünüyorsan kullanabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Rdm Çok teşekkürler hocam , rengi sarımsı  her hangi bir sorun gözükmüyor. Öncelikle aburaihan'ı bitireyim daha sonrasında kan tahlili verip pan pharmayı kullanmaya başlarım boş yere ziyan olmasın 10 tüp var içinde :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    743
omershelby60, 57 dakika önce yazdı:

Yapar alışma ile alakalı geçtiyse bunları yaşamayacak mısın demek oluyor bu elbette hayır ama çok nadir hissettirir kendini artık negatif yan etki anlamında.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 haftadır 500mg enantat kullanıyorum, ilk ay kalbim çok sert atıyor ve nefes nefese kalıyorum diye gece acile gittiğimi bilirim. Sonradan düzeldim ama hala arada tansiyon kendini hissettirir. Zamanla alışıyorsun hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Ben dün ilk enjeksiyonu yaptım öğlen akşamı psikolojikmi bilmiyom bendede çarpıntı yaptı sonra geçi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59, Bir saat önce yazdı:

Ben dün ilk enjeksiyonu yaptım öğlen akşamı psikolojikmi bilmiyom bendede çarpıntı yaptı sonra geçi

Bu durum ikinci enjeksiyondan sonra biraz daha artıyor, Mesela uyurken olsun küçük tuvaletini yaparken olsun kalbini biraz fazla hissediyorsun  daha sonrasında vücut alışınca his ortadan kayboluyor 

Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

19 haftadır 500mg enantat kullanıyorum, ilk ay kalbim çok sert atıyor ve nefes nefese kalıyorum diye gece acile gittiğimi bilirim. Sonradan düzeldim ama hala arada tansiyon kendini hissettirir. Zamanla alışıyorsun hocam.

Dostum ne kadar daha sürdürmeyi düşünüyorsun , bende şahsen 6 hafta oldu uzun bir only testo düşünüyorum fakat kaç haftada sonlandırmam gerektiğini bulamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
omershelby60, 18 dakika önce yazdı:

Bu durum ikinci enjeksiyondan sonra biraz daha artıyor, Mesela uyurken olsun küçük tuvaletini yaparken olsun kalbini biraz fazla hissediyorsun  daha sonrasında vücut alışınca his ortadan kayboluyor 

Dostum ne kadar daha sürdürmeyi düşünüyorsun , bende şahsen 6 hafta oldu uzun bir only testo düşünüyorum fakat kaç haftada sonlandırmam gerektiğini bulamadım

Ne kullanıyosun bro sen ben haftada 500 testo 400bolde ile başladım bide hangi marka kullanıyosun ya bu boldenon çok yağlı hem iğneye çekerken hem enjekte ederken bi tık zor oluyo normalmi enantheye göre biraz daha yağlı

Birde kaçıncı günde etki görmeye başladın güç fizik olarak

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59, Şimdi yazdı:

Ne kullanıyosun bro sen ben haftada 500 testo 400bolde ile başladım bide hangi marka kullanıyosun ya bu boldenon çok yağlı hem iğneye çekerken hem enjekte ederken bi tık zor oluyo normalmi enantheye göre biraz daha yağlı

Ben SP Testesterone enanthate ile başladım daha sonrasında aburaihan marka kullandım , muhtemelen biterse de panpharma kullanabilirim elimde duruyor.

Enjekte olayına gelirsek öncelikle ilk 1-2 hafta kalçadan yeşiluçlu iğne ile enjeksiyon yaptım, daha sonrasında çok kanama ve acıdan dolayı omuza geçtim. Omuz da ilk önce siyah uçlu iğne daha sonrasında insulin iğnesi  , en son ise beybi insulin iğnesi kullanmaya başladım.  Beybi insulin iğnesini  çok fazla öneririm 0 acı fakat yine de ilacı basarken biraz zorlanabilirsin     içinde hava kalmamasına dikkat et daha kolay olur itmen  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omershelby60, 33 dakika önce yazdı:

28 hafta diye başladım fakat planlarım değişti, rimobolan ekleyip süreyi uzatıcam. Ne kadar uzatırım bilmiyorum tahliller ve para belirleyecek bunu ama minimum 12 hafta daha devam.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
omershelby60, 54 dakika önce yazdı:

Ben SP Testesterone enanthate ile başladım daha sonrasında aburaihan marka kullandım , muhtemelen biterse de panpharma kullanabilirim elimde duruyor.

Enjekte olayına gelirsek öncelikle ilk 1-2 hafta kalçadan yeşiluçlu iğne ile enjeksiyon yaptım, daha sonrasında çok kanama ve acıdan dolayı omuza geçtim. Omuz da ilk önce siyah uçlu iğne daha sonrasında insulin iğnesi  , en son ise beybi insulin iğnesi kullanmaya başladım.  Beybi insulin iğnesini  çok fazla öneririm 0 acı fakat yine de ilacı basarken biraz zorlanabilirsin     içinde hava kalmamasına dikkat et daha kolay olur itmen  

Ben sağlık ocağına yaptırıyorum tanıdık var yapıyor kalçadan siyah uçlu ile tam ne zaman etki görmeye başlıyorsunuz 2.haftamı yani daha ben dün yaptım ilk enjeksiyonu mod olarak hiç değişmedim çarpıntı yaptı sadece gece uyurken oda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, 2 dakika önce yazdı:

Ben sağlık ocağına yaptırıyorum tanıdık var yapıyor kalçadan siyah uçlu ile tam ne zaman etki görmeye başlıyorsunuz 2.haftamı yani daha ben dün yaptım ilk enjeksiyonu mod olarak hiç değişmedim çarpıntı yaptı sadece gece uyurken oda

3.hafta ortalarında başlar genel olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

3.hafta ortalarında başlar genel olarak

bro bu elimde orjinal himalaya liv52 ve cystone koruyucular var biri karaciğer biri böbrek sabah öğlen olmak üzere 1er tablet alıyorum

kimi diyor kür sonrası kullan ama ben zarar görmemek için kür esnasında kullanıyom kürün verimini düşürürmü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

kürün verimini düşürsün hadi %5 sağlığından önemli değil.Cystone kullanılabilir böbrek çok narin organ sağlama almak lazım ama liv 52 bakarsın testlerine alt ast değerlerinde bir sıkıntı varsa kullanırsın bence elindeyken boşuna harcama 

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

kürün verimini düşürsün hadi %5 sağlığından önemli değil.Cystone kullanılabilir böbrek çok narin organ sağlama almak lazım ama liv 52 bakarsın testlerine alt ast değerlerinde bir sıkıntı varsa kullanırsın bence elindeyken boşuna harcama 

1er tane var 2tablet aldığımda ikisindende 1ay gidiyor alt asye 4.haftada bakıcam ama ben garanti olsun diye ozaman sabah 1er tablet cystone liv52 öğlen yemeğinden sonra 1er tablet cystone liv52 kullanayım

bana biri kür verimini düşürür kullanma pct döneminde kullan dedide ondan dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
aybo59, Bir saat önce yazdı:

1er tane var 2tablet aldığımda ikisindende 1ay gidiyor alt asye 4.haftada bakıcam ama ben garanti olsun diye ozaman sabah 1er tablet cystone liv52 öğlen yemeğinden sonra 1er tablet cystone liv52 kullanayım

bana biri kür verimini düşürür kullanma pct döneminde kullan dedide ondan dedim

Kardeşim her türlü karaciğerde böbrek değerlerinde yükselecek koruyucu kullansan dahi, verim merim bunlar organlarından önemli değil. Dinlenme döneminde düşük doz testo gittiğimde bile koruyucularımı eksik etmiyorum, organlarınız her şeyiniz kür içi,sonu,başı KORUMAYA ÇALIŞIN

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
quacky, 3 saat önce yazdı:

Kardeşim her türlü karaciğerde böbrek değerlerinde yükselecek koruyucu kullansan dahi, verim merim bunlar organlarından önemli değil. Dinlenme döneminde düşük doz testo gittiğimde bile koruyucularımı eksik etmiyorum, organlarınız her şeyiniz kür içi,sonu,başı KORUMAYA ÇALIŞIN

liv52 ,cystone,multivitamin,omega3,çinko magnezyum,folik asit

herhangi başka birşey eklememe gerek varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    402
aybo59, 8 dakika önce yazdı:

liv52 ,cystone,multivitamin,omega3,çinko magnezyum,folik asit

herhangi başka birşey eklememe gerek varmı?

Bence bunları sürekli olarak her gün aynı şekilde kullanmakta böbrekleri yoruyor sonuç olarak bunlarında bir süzülme sindirilme süresi ve sistemi var karaciğer için kür içinde enginar suyu harici bir şey kullanmıyorum ben böbrekler içinde bol su omega 3,c vitamini her gün olucak şekilde çinko 2 günde 1 kullanıyorum geriye kalanları vücut durumuma göre devam ettiriyordum.Karaciğer için geçmiş konularıma bakabilirsin bir iki soran olmuştu nasıl böyle tuttun diye sadece enginar suyu kullanıyordum 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.