Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oguzdalkilic

Trenbolone kürü tiroid sorunu??

Önerilen İletiler

oguzdalkilic    81

Arkadaslar 3 hafta once trenbolone kürüne girdim hic sıkıntı yoktu suanda ayaklarımı yere basamıyorum ignelenme gibi bi his oluyor, aynı sekilde el parmaklarımda da var igne batıyor gibi bi his, arastırdım tiroid le ilgili bir sorundan olabilir sonucuna ulastım, trenbolonunda tiroid i etkiledigini duymustum. Peki bu durumda ne yapmalıyım ? İlacı kesip gecip gecmedigini mi kontrol etmeliyim? Gecerse ne yapmalıyım treni bırakırsam elimde sadece boldenon testesteron danabol kalıyor. Gercekten cok sıkıntılı bi durumdayım. Gecmezse spora da gitme sansım yok evde zor yürüyorum. Yarın igne gunum, ne yapmalıyım arkadaslar yardımlarızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar 3 hafta once trenbolone kürüne girdim hic sıkıntı yoktu suanda ayaklarımı yere basamıyorum ignelenme gibi bi his oluyor, aynı sekilde el parmaklarımda da var igne batıyor gibi bi his, arastırdım tiroid le ilgili bir sorundan olabilir sonucuna ulastım, trenbolonunda tiroid i etkiledigini duymustum. Peki bu durumda ne yapmalıyım ? İlacı kesip gecip gecmedigini mi kontrol etmeliyim? Gecerse ne yapmalıyım treni bırakırsam elimde sadece boldenon testesteron danabol kalıyor. Gercekten cok sıkıntılı bi durumdayım. Gecmezse spora da gitme sansım yok evde zor yürüyorum. Yarın igne gunum, ne yapmalıyım arkadaslar yardımlarızı bekliyorum.

Trenbolone kullanımı doğal tiroid üretimini etkileyebiliyor,aslında t4 hormonu tek başına kullanılıp iyi sonuçlar beklenilecek bir ilaç değildir ve tek başına kullanılmasını asla önermem.

Kullanım: Günlük 100-200 mg ile başlayıp,2 haftada bir dozajı 100 mg artırabilirsiniz. Daha sonra ise en son çıkılan dozajdan aynı sistemle iniş olacak. (200-200-300-300-400-300-200-200)

Çare : Levotiron :kah

Levotiron_75_mcg_100_tablet_23072010.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

200 mg trenbolone nin tiroid i pek etkileyeceğini sanmıyorum fakat bir test ile baktırabilirseniz levotiron adlı ilaç tiroid seviyenizi düzeltmeye yardımcı olacaktır.

kan testi ile tiroid değerlerinize bakarsanız daha düzgün dozaj verebiliriz :)

onun dışında hiç raslamadığım birşey glikojen depolarını boşaltan bir ilaç yeterince karbonhidrat aldığınızdan emin misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Trenbolone kullanımı doğal tiroid üretimini etkileyebiliyor,aslında t4 hormonu tek başına kullanılıp iyi sonuçlar beklenilecek bir ilaç değildir ve tek başına kullanılmasını asla önermem.

Kullanım: Günlük 100-200 mg ile başlayıp,2 haftada bir dozajı 100 mg artırabilirsiniz. Daha sonra ise en son çıkılan dozajdan aynı sistemle iniş olacak. (200-200-300-300-400-300-200-200)

Çare : Levotiron :kah

Levotiron_75_mcg_100_tablet_23072010.png

Peki bu tiroid ilacının bi yan etkisi vs olur mu bi yeri duzeltirken bi yeri bozmayalım? Ve nasıl kullanılıyor bu ilac

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
200 mg trenbolone nin tiroid i pek etkileyeceğini sanmıyorum fakat bir test ile baktırabilirseniz levotiron adlı ilaç tiroid seviyenizi düzeltmeye yardımcı olacaktır.

kan testi ile tiroid değerlerinize bakarsanız daha düzgün dozaj verebiliriz :)

onun dışında hiç raslamadığım birşey glikojen depolarını boşaltan bir ilaç yeterince karbonhidrat aldığınızdan emin misiniz ?

Yani tiroid, igne batma hissi ve trenbolone 3 lusu arasında 2 gundur baya arastırma yaptım ve sorunun trenin tiroidi etkilemesinden kaynaklandıgına emin gibiyim tabi emin olamam ama oyle dusunuyorum. Treni de bu haftadan sonra 400 mg cıkarcaktım ama nasıl yapıcam bilmiyorum simdi. Karbonhidrat konusunda da gercekten abattı denecek kadar karbonhidrat alıyorum gunum pirincle geciyor diyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bu yanetkiler tiroid den kaynaklı ise şayet ben olsam trenboloneyi çıkartırdım tiroid baya dengesini tutturmak zor bu kadar çabuk etkileniyosa zorlamanın manası yok testoyu 750 ye boldenonu 600 yada 750 ye çıkartıp kürü 15-16 haftaya çıkarmak daha mantıklı ve makul olacaktır.

levotiron dozajlaması havaların durumundan tutun yediğiniz yemeklerin tuz miktarına aldığınız minerallere kadar çok değişken oluyor tercih meselesi tabiki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

siz bilirsiniz risk sizin riskiniz ama 10 haftalık boldenon ve 10 hafta 200 mg trenbolone den daha mantıklı ve sonuçları çok daha iyi olacaktır dediğim kürün hemde durumunuzu riske atmadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Bir hipotriod hastası olarak şunu söyleyebilirim benim bu şekilde bi yan etki olayım olmadı fakat, trenin halsizlik isteksizlik uyku hali yaptıgını söyleyen arkadaşlar var. Bunu tren trioidi baskılayıp yavaş calışmasına sebep olduğundan vucudda tsh t4 t3 dengesini bozup halsizlik agresiflik sürekli uyku hali depresyon kılo verememe ödem hali sacda cansızlık dökülme gibi şikayetlerin olur.

Kür sonu trioıdın tam anlamıyla çalışmazsa ömür boyu trioid hastası olur, yukarıda ki yan etkilerin hepsini görür, her ay kan tahlili sonucuna göre ömür boyu ilac kullanman gerekir.

Triod basit bir hastalık gibi gelebilir ama biraz endokrin araştırması yaparsan ne derece önemli olduğunu anlarsın. Seni korkutmak gibi olmasın ama kür sonu bir hipotriod hastası olma dikkat et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Beyler bu konuda bilgisi olanlar soyleyebilir mi, treni 1 hafta kessem belirtiler gecince devam etsem bi denesem bu sekilde, ilaca 1 hafta ara verip sonra devam etmenin ne eksisi olacak bana cok mu mantıksız olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

kullanmayıp 1 flakonu çöp etmek sağlığınızı çöp etmekten bence iyidir 1 haftada düzeldi tekrar kullandınız gene geldi aynı yanetki ne olacak :) daha önce yazdığım küre çevirirseniz faydalı siz çıkarsınız diyecek başka birşey yok kararı siz vereceksiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Ya suan yan etkiler kayboldu denecek kadar azaldı, o sebeple dusundum diyorum ya trenden dolayı olan bisey degilse bosuna ilacı kesersem tam da verim almaya baslayacagım 4. Haftaya girerken, doz arttıracakken 1 hafta sonra. Ha tekrar haftaya vururum yine bunlar olursa tabiki kesicem ama trenden olduguna emin olmus olurum diye dedim. 1 hafta sadece trene ara verip bidahaki hafta tekrar baslamam ne gibi etki eder kürün verimine?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ille deneyecekseniz ara vermeyin zaten devam ederse boşuna kesip ilacı dalgalandırmaya gerek yok trenbolone dalgalanınca daha da sert yanetkiler yapabilir

dediğim gibi sizin sorumluluğunuzdadır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

tiroidi düzenlemek için tek çare levotiron ve onun muadili ilaçlar onun dışında bir olay yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.