Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yigitpyz

Sarms kullandım libidom yok ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

yigitpyz    9

bu forumu bulmadan önce bir aptallık yaparak salondaki bi abinin bana sarms vermesiyle sarms kullandım. 3 hafta boyunca. 1 sene gecti ama son 3 4 aydır libidom cok düsük önceden ucan disi sinege libidom yükseliyordu. suan hic kaldıramıyorum sizce napmalıyım

17 yasındayım evet özür dilerim kullanmamam gerekirdi 

@mcanmeco @rastlantisal @Vural2 hocam napmalıyım pismanım keske yapmasaydım diyorum ne yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emir32    7
yigitpyz, 55 dakika önce yazdı:

bu forumu bulmadan önce bir aptallık yaparak salondaki bi abinin bana sarms vermesiyle sarms kullandım. 3 hafta boyunca. 1 sene gecti ama son 3 4 aydır libidom cok düsük önceden ucan disi sinege libidom yükseliyordu. suan hic kaldıramıyorum sizce napmalıyım

ilaçtan olcağını sanmıyorum ama kan testi vermelisin

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Emir32, 38 dakika önce yazdı:

ilaçtan olcağını sanmıyorum ama kan testi vermelisin

Çok boş fikrin var kardeş. 17 yaşında meyden olabilir ilaç harici? O yaşlarda Vücut canavar gibi oluyor 

yigitpyz, 54 dakika önce yazdı:

Bi kan testi ver bi daha da girme bu işlere

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
Larues, 1 saat önce yazdı:

abi ürolojidenmi randevu almam lazım yoksa saglık ocagındaki kan testi olurmu

Larues, 1 saat önce yazdı:

en son test verdigimde böyleydi

8318D6BF-2E76-4C56-A35E-AF10CBF3AEC2.png 95ACDE8F-B435-424D-B94E-A03071858DCC.png E58C6F35-C868-4C07-A4D5-96C525868C40.png 3D352818-EA2D-4C38-B4C7-B7765F6D45FF.png F2FC140E-FFC0-4A3A-AB45-1D3C289B0B5C.png C4A67A02-233E-4BA3-A14C-E8AA09C46829.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Sağlık ocağından olmaz hormon testini üroloji veya dahiliye bölümünden randevu alarak vermelisin. Testo, Free Testo, E2, Prolaktin testi iste doktordan. Gerekçe olarak libido problemini eskiden bir hata yapıp vücut geliştirme için ilaç kullandığını ve bu hormonları etkilediğini söyle testi yapar sana doktor. Teste bir bakalım ona göre yardımcı olalım sana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

3 haftada bu kadar zamanda toparlamicak şekilde nasıl bozabilir. Sarm diye ne veriyorlar ya insanlara. Geçmiş olsun umarım çözersin sorununu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
yigitpyz, 11 saat önce yazdı:

@mcanmeco @rastlantisal @Vural2 hocam napmalıyım pismanım keske yapmasaydım diyorum ne yapmalıyım

Üroloji den hormon testi yaptırman lazım,, sen gidince durumu anlat zaten yardımcı olurlar

Doktor anlayışsız biriyse tavırları ilgisizse kendin istediğin testleri belirt,,, Testesteron seviyelerini,, prolaktin seviyesi,,, östörejen seviyesi,,, lh,, fsh seviyelerini,,  kolesterol seviyelerini,, kesinlikle belirtmelisin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
mcanmeco, 15 saat önce yazdı:

Üroloji den hormon testi yaptırman lazım,, sen gidince durumu anlat zaten yardımcı olurlar

Doktor anlayışsız biriyse tavırları ilgisizse kendin istediğin testleri belirt,,, Testesteron seviyelerini,, prolaktin seviyesi,,, östörejen seviyesi,,, lh,, fsh seviyelerini,,  kolesterol seviyelerini,, kesinlikle belirtmelisin

tamam hocam en kısa zamanda yaptıracagım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9

randevu almadan önce sağlık ocağındaki hoca ile konustum böyle bir ilac kullandıgımı söyledim. bunun sahte ilac oldugunu söyleyip yan etkilerinin zamanla olacagını söyledi. bende bu ilacı 2022 yılının mayıs ayında kullandıgımı söyledim. kendimle olan sorunlarımı söyledim. halısahada 5 dk koşunca tütün icenler gibi nefes alıp verdiğimi söyledim. Bana bronsitlerin yavas yavas kapanmaya baslamıs dedi. bademciklerime bakıp hırıltılı nefes alıp verdiğimi söyledi kalp krizi riskimin olacagını söyledi. libidomun olmadıgını söyleyince sen ayvayı yemissin dedi. hormon testine gidip gitmememi sordugumda ise ben senin 18 yasına girmeni bekliyorum dedi. kasımda 18 olacagım. simdi gidip test vermemmi gerekiyor yoksa doktorumu dinlemeliyim. 

(sigara kullanmıyorum)

( 2 aydan 2 ayada alkol tüketiyorum) bunları duyunca kullanmayacagımj söyledim 

mk 677i gecen senenin mayıs ayında 3 hafta kullandım ve dahada kullanmadım.

ayrıca ne zaman kan testi versem kolesterol degerlerimin yüksek oldugunu ve trigliserid degerimin sınır veya sınır üstü oldugunu belirttim bunlarda bu ilacın sorunlarıymıs öyle dedi

ayrıca ne zaman kan testi versem kolesterol ve trigliserid degerlerim sınır veya sınır üstüydü doktor bu ilac yüzünden olduğunu söyledi

@quacky @mcanmeco @rastlantisal @Vural2 

@Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz, 10 dakika önce yazdı:

randevu almadan önce sağlık ocağındaki hoca ile konustum böyle bir ilac kullandıgımı söyledim. bunun sahte ilac oldugunu söyleyip yan etkilerinin zamanla olacagını söyledi. bende bu ilacı 2022 yılının mayıs ayında kullandıgımı söyledim. kendimle olan sorunlarımı söyledim. halısahada 5 dk koşunca tütün icenler gibi nefes alıp verdiğimi söyledim. Bana bronsitlerin yavas yavas kapanmaya baslamıs dedi. bademciklerime bakıp hırıltılı nefes alıp verdiğimi söyledi kalp krizi riskimin olacagını söyledi. libidomun olmadıgını söyleyince sen ayvayı yemissin dedi. hormon testine gidip gitmememi sordugumda ise ben senin 18 yasına girmeni bekliyorum dedi. kasımda 18 olacagım. simdi gidip test vermemmi gerekiyor yoksa doktorumu dinlemeliyim. 

(sigara kullanmıyorum)

( 2 aydan 2 ayada alkol tüketiyorum) bunları duyunca kullanmayacagımj söyledim 

mk 677i gecen senenin mayıs ayında 3 hafta kullandım ve dahada kullanmadım.

ayrıca ne zaman kan testi versem kolesterol degerlerimin yüksek oldugunu ve trigliserid degerimin sınır veya sınır üstü oldugunu belirttim bunlarda bu ilacın sorunlarıymıs öyle dedi

hiç bekleme git devlet hastanesine hormon testi iste direkt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
galicik, 5 dakika önce yazdı:

verdin mi kan testi

önceki kan testlerim duruyor suan kan testi vermedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
yigitpyz, Şimdi yazdı:

exbiotech mk677

Ben de kullandım ondan zamanında. Libidoda düşüklük vs oldu bir İki ay sonra düzeldim ama seninki niye öyle uzun sürmüş anlamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OxKing    1

arkadaşlar bu nasıl olmuş ben anlamadım mk677 kullandım 1 şişe bitirdim yanında testo yükseltici olarak nutrinking brutal strenç kullandım libido sorunu yaşamadım hiç, kan testi verdim testo seviyom 8 çıktı normalde 4-5-6 gibi çıkan testo seviyesi üst sınırda cok güzel çıktı yani bu arkadaşta farklı bi sorun vaer bence hadi libido sorunu oldu diytelim danabolu sulandırıp verdiler testo düştü felan hırıltı nefessiz kalma felan garip yani.

WhatsApp Görsel 2023-06-18 saat 10.45.50.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
OxKing, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar bu nasıl olmuş ben anlamadım mk677 kullandım 1 şişe bitirdim yanında testo yükseltici olarak nutrinking brutal strenç kullandım libido sorunu yaşamadım hiç, kan testi verdim testo seviyom 8 çıktı normalde 4-5-6 gibi çıkan testo seviyesi üst sınırda cok güzel çıktı yani bu arkadaşta farklı bi sorun vaer bence hadi libido sorunu oldu diytelim danabolu sulandırıp verdiler testo düştü felan hırıltı nefessiz kalma felan garip yani.

mk677 nin testo yükseltme gibi işlevleri yok uykuyu düzenleyip iştahı arttırıyor ki yerli üretim içine testo basmışlardır büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
OxKing, 3 saat önce yazdı:

abi selam konuyu guncelledigin icin tesekkür ederim. hırıltı nefessiz kalma gibi sorunlar bendede var testomun düsük olacagınıda dusunuyorum 18ime girdigimde doktorunda tavsiyesiyle testo kullanmayı dusunuyorum uzun bir süredir libidom yok testom dusuk olabilir

suan libidom orta denebilir bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
OxKing, 3 saat önce yazdı:

WhatsApp Görsel 2023-06-18 saat 10.45.50.jpg

Sarms diye methiltestosteron satmışlar sana dostum.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OxKing    1
aç goril, 04.07.2023 - 22:30 yazdı:

Sarms diye methiltestosteron satmışlar sana dostum.

methiltestosteron MU :D GÜLDÜRME BENİ HOCAM TÜRKİYE DE ZOR BULUNAN BELKİ HİÇ BULUNMAYAN BİŞEYİ BANA MI SATACAKLAR :D AYRICA BENİM KULLANDIGIM SARMS EXBİOTECH 677 COGU ARKADASIN KULLANDIGI KONUSTUGU LİBİDOM YOK OLDU DEDİGİ ÜRÜN. TESTO SEVİYEMİN YÜKSEK ÇIKMASININ BASKA SEBEPLERİ VAR. BRUTAL STRENÇ ÜRÜNÜ , GÜNLÜK ALDIGIM ÇİNKO VİTAMİN MİNERAL VE KALİTELİ YAG ÜRÜNLERİ. DİŞ MACUNU YERİNE MİSVAK KULLANMAK BİLE BİR ETKENDİR Kİ VUCUDUNA FLORUR ALMAMIS OLURSUN AYÇİÇEK YAGI VE SANA YAG KULLANMAM ZEYTİN VE TEREYAGI KULLANIRIM KURUYEMİŞ OLARAK FINDIK CEVİZ KAJU ÖGÜNLERİMDE YERİM SEBZEYİ İHMAL ETMEM DÜZENLİ KAN TESTİ VERİR VİTAMİN DEGERLERİME BAKITIRIM EKSTRA OLARAK ARA ARA D VİTAMİNİ VE B VİTAMİNİ KULLANIRIM. ŞAMPUAN YERİNE DOĞAL BITTIM SABUNU KULLANIRIM ÇOGU ZAMAN KİMYASALLARDAN UZAK DURRUM ÖGÜNLERİMİ ASLA AKSATMAM BUNU YAŞAM TARZI HALİNE GETİRDİGİM İÇİN BENCE O YÜZDEN YÜKSEK ÇIKIYOR

Güzel kardeşim yazdıklarımı yanlış anlamışşın. Diyorumki bende mk677 kullandım bunun yanında Zma Arjinin citrullune multivitler kullandım. Günlik kilom*1,6-1,7 gram protein aldım günde 5 ögün yerim aksatmam kalitesiz yağ kullanmam temiz beslenirim testo seviyem ondan dolayı yüksek olabilir ama kullandığım sarms libodo kaybı yapmadı bende testom zaten yüksek çıktı o yüzden diyorumki senin hırıltı nefessiz kalma sorunlarının başka bir sebebi olabilir bunu sarmsa baglama uzman doktora görün cigerlerine bogazına bakıt ne bileyim yani libodo düşüklüğünün sebebi hormonaldir yine uzman doktora görün kafana göre sakın testo vb. şeyler vurma kendine yaşın daha küçük.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.