Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Steroidlerden kaynaklı pankreas iltihaplanması ve bağırsak enfeksiyonu

Önerilen İletiler

4 gündür hastahanede yatılı kalıyorum tansiyon arada bir yükseliyor dil altı alıyorum. Boldenondan kaynaklıdır sanırım 19 hafta oldu. Testo trenbolon boldenon kürümdeyim toplam 25 haftadır kürdeyim aralıksız solugu 4 gün once hastahende aldım 7/24 serum yiyorum ve kan veriyorum sürekli pankreasım baya iltihaplanmıs değerlerin düsmesini bekliyorlar. Düzensiz ilac kullanananlara sesleniyorum hic ummadıgınız anda hastahanede acıyorsunuz gözünüzü.

409CB35C-D785-4512-B0C1-798BA8C680A6.jpeg IMG_7873.thumb.jpeg.210c9ba160d96a2760324de89b7cfb05.jpeg C280577F-0B6D-4BE4-8FDC-B33BB051EF4C.jpeg B932D78E-FBB1-40CF-B46D-B5D4FF44FC5A.jpeg

IMG_7896.png IMG_7897.png IMG_7898.png IMG_7899.png IMG_7900.png

• Beğen 1
  • Üzgün 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    850

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten. Pankreas konusunda ana sorun sebebi neymiş doktorlar sebep olarak ne açıkladılar? 

Hastane sonrası süreç nasıl ilerleyecek bilgi verdiler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Yusufdemir1995, 35 dakika önce yazdı:

4 gündür hastahanede yatılı kalıyorum tansiyon arada bir yükseliyor dil altı alıyorum. Boldenondan kaynaklıdır sanırım 19 hafta oldu. Testo trenbolon boldenon kürümdeyim toplam 25 haftadır kürdeyim aralıksız solugu 4 gün once hastahende aldım 7/24 serum yiyorum ve kan veriyorum sürekli pankreasım baya iltihaplanmıs değerlerin düsmesini bekliyorlar. Düzensiz ilac kullanananlara sesleniyorum hic ummadıgınız anda hastahanede acıyorsunuz gözünüzü.

Geçmiş olsun hocam. En kısa sürede hastaneden çıkmanız dileğiyle.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Büyük geçmiş olsun, sana bu konuyu açtığın için minnettarız bu işin random yapılmayacağını, insan vücudunun bir makine olmadığını, ara verip dinlenmeye ihtiyaç duyulduğunu, nor19 grubu ilaçların uzun vade kullanılmaması gerektiğini, 7 haftadan uzun nor19 grubu ilaç kullanımının tehlikeli olduğunu her gün vurguluyoruz her neyse tekrardan büyük geçmiş olsun dostum umarım en kısa sürede toparlar ve sağlara dönersin kal sağlıcakla.. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
galicik, 18 dakika önce yazdı:

Büyük geçmiş olsun, sana bu konuyu açtığın için minnettarız bu işin random yapılmayacağını, insan vücudunun bir makine olmadığını, ara verip dinlenmeye ihtiyaç duyulduğunu, nor19 grubu ilaçların uzun vade kullanılmaması gerektiğini, 7 haftadan uzun nor19 grubu ilaç kullanımının tehlikeli olduğunu her gün vurguluyoruz her neyse tekrardan büyük geçmiş olsun dostum umarım en kısa sürede toparlar ve sağlara dönersin kal sağlıcakla.. 

Ara vermeden kastınız sadece pct mi hocam yoksa Cruise TRT dozda bu kapsama girer mi sizce

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241

Geçmiş olsun, sağlığınıza en kısa sürede kavuşmanız dileğiyle. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
KlasikFizik, 36 dakika önce yazdı:

Ara vermeden kastınız sadece pct mi hocam yoksa Cruise TRT dozda bu kapsama girer mi sizce

Trt dozda zaten vücudunun normal şartlar altında ilaç almadığın dönemde, vücudunun ürettiği testoyu dışarıdan soktuğun bir ilaç kullanım sistemidir, şimdi şöyle örnek vermek gerekirse, normal şartlar altında hipofizden uyarılıp salgılanan testo miktarın 800 free testo miktarın 35-40 diyelim sen zaten trt doz aldığında ortalama spor yapan normal bir bireyin vücudunda olması gereken hormon değerlerini aslında yakalamış oluyorsun, natural dönemden bu yöntemin vücut üzerinde ki tek farkı, total testo da dalgalanma olmamasıdır. Kısacası vücuda bindirdiğin yük azalır, karaciğer, böbrek, kalp gibi organlar ve vücut sistemleri dinlenmiş olur, bunun tek dezavantajı kürde kaldıkça geri dönüşün zorlaşmasıdır. Benim ara vermekten kastım insanların, sporcularımızın ilaçtan ilaca atlamasıdır, ben pct yapıldıktan sonra bile bu cycle sürecinin en az 3-4 ay dinlenilmesini savunan birisiyim 30 günde sistem açıp, 1 hafta sonra test verip aa değerlerim oturdu diyor bir çok kişi ama aslında dalgalanma hala mevcut oluyor ilerleyen süreçte..

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun hepinizden. O kadar zor bir sürectiki ağrısı başa bela durmadan ağrı kesici serum takılıyor karım bölgeniz gögüs bölgeniz sırtınız bıcak saplanıyor sürekli öyle bir agrı. Sürekli serum takıyorlar antibiyotik ve sıvı takviyesi. Yemek yemek yasak sadece su ve meyve suyu var 4 gün oldu insallah yarın taburcu olacagım ama verdigim kanın girdigim ultrason ve tlmografinin haddi hesabı yok sayamadım halende sürüyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Crp değerin sebep olmuş bütün bunlara crp yükselmesi vücuduna resmen iltihap enjekte ettiğinin göstergesi yani bunun kullandığın tren boldenon vesaire değil de o ilaçların yapıldığı ortam icine koyulan maddeler sebep olmuş dolaylı yoldan geçmiş olsun tekrardan marka ne kullanıyorsan bi gözden geçir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.