Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

5-HT

Concerta ve vücut geliştirme

Önerilen İletiler

5-HT    19

Merhabalar uzun zamandır ritalin kullanıyordum.Derslerim dolayısıyla 1 ay daha kullanmam gerek.Ama piyasada ritalin yokmuş.Bunun için doktoruma uzun salınımlı  concerta 54mg yazdırdım.Ritalini spor yaparken almıyordum veya spordan sonra alıyordum.

Çünkü öncesinde aldıysam sporda kalbim ağzıma gelcekmiş gibi olup, nabzım çok yükseliyordu.Ama concerta uzun salınımlı olduğu için sabahları almak zorundayım.Concerta veya ritalin kullanan kardeşlerim,abilerim aranızda böyle bir sorun yaşayan var mı?

İştah ve spor konusunu nasıl hallediyorsunuz? deneyim ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. @rastlantisal @Vural2 @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.392

Kullandığın ilaçlar hakkında bilgi sahibi değilim. Daha tecrübeli arkadaşların yönlendirmesini beklemeni öneririm.

İştah konusunda ilaca bağlı bir sorun mu genel bir sorun mu anlayamadım. Ama her iki duruma bağlı bir durum olsa bile diyet yaparken tükebtilecegin şekersiz tatlandırıcılı ürünlerle sürece devam etmen. Birde öğünlerinde mesela protein tozu varsa onu tavukla etle degistirerek daha fazla tok kalmanı sağlayabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

üniversite dönemlerinde sınav önceleri concerta kullandığım dönemler olmuştu. ancak ben çok az kullanmıştım. toplamda 10-12 kere falan kullandım belki de. yanlış hatırlamıyorsam 36 lıktı kullandığım. o ilaç ciddi iştahsızlık ve uykusuzluk yapıyor. ayrıca libidoyuda çok düşürüyor. anaboliklerle ve sporla etkileşimi nasıl olur bilmiyorum. ancak ilacı düzenli kullanmak yerine önemli sınavlar öncesinde mesela final dönemlerinde sınav öncesi gün kullanıp sınav öncesi 24 saati tamamen ders çalışarak geçirmenizi tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
lucozade, 6 dakika önce yazdı:

üniversite dönemlerinde sınav önceleri concerta kullandığım dönemler olmuştu. ancak ben çok az kullanmıştım. toplamda 10-12 kere falan kullandım belki de. yanlış hatırlamıyorsam 36 lıktı kullandığım. o ilaç ciddi iştahsızlık ve uykusuzluk yapıyor. ayrıca libidoyuda çok düşürüyor. anaboliklerle ve sporla etkileşimi nasıl olur bilmiyorum. ancak ilacı düzenli kullanmak yerine önemli sınavlar öncesinde mesela final dönemlerinde sınav öncesi gün kullanıp sınav öncesi 24 saati tamamen ders çalışarak geçirmenizi tavsiye ederim.

ilacı uzun zamandır kullanıyorum tam aksine ciddi bir libido yapıyor bende ve bu ilaç testoyu da boostluyor, ilaçlıyken ve ilaçsızken kan testleri verdiğim zaman testom daha yüksek çıkıyor, üstelik bu ilaç prolaktini de baskılıyor, çok ağır bir ilaç zor durumda kalmadıkça kullanmanızı tavsiye etmem uzun kullanımlar sonrası bağımlılık bile yapabilen bir ilaç 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
5-HT, 8.05.2023 - 12:39 yazdı:

Merhabalar uzun zamandır ritalin kullanıyordum.Derslerim dolayısıyla 1 ay daha kullanmam gerek.Ama piyasada ritalin yokmuş.Bunun için doktoruma uzun salınımlı  concerta 54mg yazdırdım.Ritalini spor yaparken almıyordum veya spordan sonra alıyordum.

Çünkü öncesinde aldıysam sporda kalbim ağzıma gelcekmiş gibi olup, nabzım çok yükseliyordu.Ama concerta uzun salınımlı olduğu için sabahları almak zorundayım.Concerta veya ritalin kullanan kardeşlerim,abilerim aranızda böyle bir sorun yaşayan var mı?

İştah ve spor konusunu nasıl hallediyorsunuz? deneyim ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. @rastlantisal @Vural2 @otopsicikedi

Ben de derslerimden dolayı ritalin kullanıyorum tüm sene boyunca günde 30 mg falan ben iştah azalması libido azalması hissetmedim tam tersi oldu bir ara 54 mg lik concerta artı 3 tablet ritalin kullandığım dönemde olmuştu nabzının yüksek atması normal o ilaçların çarpıntı yan etkisi var bir süre sonra azalıyor yan etkileri ben kahveyle beraber içmeme rağmen kalp atışımda rahatsızlık hissetmiyorum ritalini bir aralar pre olarak kullandığım bile olmuştu işte o zaman antrenmanda nabız çok yükseliyor sağlıklı bir durum değil antrenmanlarını akşam vakti yaparsan senin için daha sağlıklı olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

ritalin denemek istiyorum bildiğim kadarıyla kırmızı reçete ilaç,nerden temin ettin

galicik, 08.05.2023 - 15:42 yazdı:

ilacı uzun zamandır kullanıyorum tam aksine ciddi bir libido yapıyor bende ve bu ilaç testoyu da boostluyor, ilaçlıyken ve ilaçsızken kan testleri verdiğim zaman testom daha yüksek çıkıyor, üstelik bu ilaç prolaktini de baskılıyor, çok ağır bir ilaç zor durumda kalmadıkça kullanmanızı tavsiye etmem uzun kullanımlar sonrası bağımlılık bile yapabilen bir ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

Bende misol 50mg kullanıyorum anksiyete için inanılmaz bir erken boşalma yapıyor bırakcam zaten artık ne anksiyete kaldı ne bişey he buarada concertanın iştaha fln hiç bi etkisi yok yalan daha doğrusu çoğu antidepresanlar spor için yok şöyle böyle diyorlar ama tamamen zırva için rahat olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
efe erden, 2 saat önce yazdı:

Ben de derslerimden dolayı ritalin kullanıyorum tüm sene boyunca günde 30 mg falan ben iştah azalması libido azalması hissetmedim tam tersi oldu bir ara 54 mg lik concerta artı 3 tablet ritalin kullandığım dönemde olmuştu nabzının yüksek atması normal o ilaçların çarpıntı yan etkisi var bir süre sonra azalıyor yan etkileri ben kahveyle beraber içmeme rağmen kalp atışımda rahatsızlık hissetmiyorum ritalini bir aralar pre olarak kullandığım bile olmuştu işte o zaman antrenmanda nabız çok yükseliyor sağlıklı bir durum değil antrenmanlarını akşam vakti yaparsan senin için daha sağlıklı olur

Teşekkürler yorumun için.libido problemi bende yaşamıyorum hatta bi tık arttırıyor bile olabilir.Sanırım concerta etki ederken 12 saat boyunca hep aynı eğride etki etmiyor araştırdığıma göre. Onun için antremanı akşamları gidicem.İştah konusundada zaten ben normaldede çok iştahı olan biri değilim.Bu ilaçlarda iştahımı daha çok kesip.midemi garip bir hale sokuyor.Onuda artık bir ay boyunca  likit takviye edici besinlerden destek alarak halletcem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
son, 32 dakika önce yazdı:

Bende misol 50mg kullanıyorum anksiyete için inanılmaz bir erken boşalma yapıyor bırakcam zaten artık ne anksiyete kaldı ne bişey he buarada concertanın iştaha fln hiç bi etkisi yok yalan daha doğrusu çoğu antidepresanlar spor için yok şöyle böyle diyorlar ama tamamen zırva için rahat olsun

Selam.3 yıl önce  spor yapmıyorken 1 yıl kullandım.ve bana -15kg ye mâl oldu.İştaha etkisi olmadığını sanmıyorum... Concerta ve ritalin antidepresan değil uyarıcıdır.

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Concerta ve Ritalin (hatta Medikinet) etken maddesi olan Metilfenidat dolayısıyla vücutta veya beyinde nörolojik olarak metamfetaminin benzer bir etkisini sergileyebiliyor, kokaine de çok benziyor.

İştah kapatma, nabzı hızlandırma ve odaklanmana yardımcı olma etkileri en çok rastlanan etkileri. 

Ben tüm gün aç gezebildiğimi, 24 saatten uzun süre hiçbir şey yiyip içmememe rağmen canımın hala yemek istemediğini hatırlarım lise döneminde ve 165-170 boya 49 kilo gördüğümü bilirim bir erkek olarak. Bacak yapım kalın olduğundan, omuzlarım geniş olduğundan pek sırıtmıyordu. Ben uzun süre kilo almak için mücadele ettim ilacı bıraktıktan sonra şu an 178 boya 90 kilo ortalamada yaşamımı sürdürüyorum ve kendimi çok daha güçlü, kuvvetli hissediyorum.

Concerta ve Ritalin gibi, hatta daha doğrusu Metilfenidat ve benzeri etken maddeli santral sistemi uyarıcılarıyla vücut geliştirmek bir hayaldir dostum.

Aynı durumdan muzdarip olan Gokalafın 6-7 yıllık değişim videosunu incelediğinde lise dönemindeki vücudunu görebilirsin (kendisi de senin, benim gibi Concerta, Ritalin kullanıyormuş o dönem), ben buraya link bırakayım.

tarihinde unexpected13 tarafından düzenlendi
edit
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.