Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

FreQueency

Pct yardım

Önerilen İletiler

FreQueency    2

1-12 testo e

1-10 deca

1-4 danabol

Son iğneden 11 gün sonra test yaptırdım.

Pazartesi pct ye başlayacağım.

Kilo 101

Yag oranı %20 civarı

Nolvadex ve klomen mg ler ne kadar ve kac hafta olmalı.

Chromion a gerek varmı, var ise kac gün kaç iu.

Resimde östrojen yok ama östrojen normal değerler arasında.

Total ve free testo değerleri 5 10gün arası çıkar dedikleri için şuan yok.

IMG_2930.JPG.44c2834f01863327b6fb4b93381fc37d.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

aynı ilaçlar tamoxifen ile novaldex.

benim şahsi fikrim lh aşırı düşük 5000 pregnyl i 10 a bölüp 500 500 hergün vurmanız şeklinde olacak.

pregnyl kullanır iseniz klomeni 50 mg şeklinde alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Tamoxifen ile nolvadex arasındaki fark nedir?

Birde 20gün sonrası choromion için geç kalmınmış olmazmıyız?

İkisi aynı ama Nolvadex 10 mg. piyasada yok 20 mg var.

Pctden hemen sonra çocuk yapma düşünceniz yoksa geç sayılmaz. İçiniz nasıl rahat ediyorsa öyle yapın. Ben gerekmedikce (LH-FSH Klomenle yükselmiyorsa) Pregnyl-Choriomon önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birtane 1500 preglyn vurul yada birkere vurmak yerine 3 e böl üç gün üst üste 500 preglyn vur kendine . Vurmaya başladığın gün günde 20 mg nolvadex 50 mg klomen kullan 3 hafta . Preglyn vurduktan sonra 5 - 7 gün ara ver . Libido düşüklüğü devam ederse bitane saha preglyn al ister tek seferde ister 3 e böl bur ama 5000 sakın direk vurma önce 1500 vur bakalım ne olcak anlarsın . Zaten hormonların bir süre sonra yavaş yavaş düzelcektir ama önemli olan burda senin start vermen . 5000 bana sorarsan fazla gerek yok sonuçta ilaç bunlar portakal suyu değil .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Arkadaşlar total testo değeri bugun çıktı. Normal gözüküyor. Fsh lh bu kadar düşükken total testo nun bu seviyede olması normalmi?

Pct de 500iu 10gün hergün choromion enjektr edip

Choromion enjeksiyonu ile 3hafta 20mg nolvadex 50mg klomen kullanıcaktım.

Total testo böyle cıkınca choromion kullanmamalıyım? Ekstradan leydin hücrelerine zarar verebilirmi kullanımı bu sonuca göre?

IMG_2983.JPG.9daa443c8f292347c18c5f45d837929d.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rayban47    1
Tamoxifen ile nolvadex arasındaki fark nedir?

Birde 20gün sonrası choromion için geç kalmınmış olmazmıyız?

İkisi aynı ama Nolvadex 10 mg. piyasada yok 20 mg var.

Pctden hemen sonra çocuk yapma düşünceniz yoksa geç sayılmaz. İçiniz nasıl rahat ediyorsa öyle yapın. Ben gerekmedikce (LH-FSH Klomenle yükselmiyorsa) Pregnyl-Choriomon önermem.

üstadım pregnyl e gerek olup olmadığını nasıl anlıyoruz neyin tahlilini yaptırıp hangi değere göre karar verecez buna.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Vücut geliştirmeciler arasinda bugun hâlâ tartisiliyor acikcasi ben hicbir vucutcudan bu konuda tatmin edici bir bilgi veya aciklama duymadim.

Hastanelerde uygulanan tedavi; genelde lh-fsh degeri 3 birimden düşük olup klomenle yukseltilemeyen bireylere pregnyl öneriliyor. Ben de bu bilgiye istinaden öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Demon un dediklerine bende katiliyorum lsh fsh dusuk oldugunda klomen ile yukselmediginde kullaniliyor kendi tecrubem ne kadar cabuk eski haline getirirsek o kadar fazla kutlemizi korumamiz kolaylasiyor. Deca ve trenbolone gibi cok baskilayan ilaclarda en kotu 5 gun 500 ui yapmayi tercih ediyorum olmasa da klomen sadece sizi duzeltmeye yetecektir diye dusunuyorum sadece klomende bitirdikten sonra tekrar bakmak gerekli tabiki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.