Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sekmet5151

Hıq balonu

Önerilen İletiler

sekmet5151    11

direkt konuya giricem hıq niye bu kadar tutulan bi marka ? presini aldım kullandım etkisi 0 dı antremanıma etkisi falan hiç olmadı boşa para verdim resmen şimdi de pirinç unu çıkartmışlar 180tl indiirmli fiyatı ve çilek aromalısı tükenmiş :D 7.5tl ye şokta 250gr satılıyo 1 kilo alsan 30tl eder bunun ne özelliği varda 180tl ediyor tadı için alsalar yine çok saçma yine bi tat için o kadar para veremeye değmez 4 öğünde bitireceğin şeyden bahsediyoruz ki kötü bi protein tozu alıp tatlandırıcı niyetine kullanılabilir pirinç almanyada yetişiyor ya da çinlilerin kafasına vurup önünden mi alıyorlar bu fiyat ne ? gerçekten alanlara acıyorum sadece pirinç unu da değil tüm diğer ürünleri için aynı düşünüyorum parasının hakkını veren bi marka değil proteinocean en kötü marka olarak biliniyor ama kendi parası kadar etki veriyor, proteinocean > hıq

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

supplament markalarının birbirinden çok bi farkı yok, bunlar arkadaşlar bakın bunlar kalitesiz biz kaliteliyiz o yüzden pahalıyız bizden alın paranız boşa gitmesin diyerek milleti kandırıyor başka bişe değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11
ulquiorra_z, 9 dakika önce yazdı:

supplament markalarının birbirinden çok bi farkı yok, bunlar arkadaşlar bakın bunlar kalitesiz biz kaliteliyiz o yüzden pahalıyız bizden alın paranız boşa gitmesin diyerek milleti kandırıyor başka bişe değil.

kesinlikle öyle bir marka iyi olduğu için değil diğer markaları kötülediği için satılıyo satış politikası sadece karşı markaları kötülemekten ibaret başka bir şey değil millet ne zaman fark eder bilmiyorum ama uzun zaman almaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence supplement markası değil içeriği önemli çok yakından takip etmiyorum ama illa aynı içerik üretip ucuz olan markalarda vardır gereksiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Niye tutulan bir marka çünkü PR'yi en üst düzeyde yaptılar. Şurda senin şu postu açman bile bunu ne derece başardıklarını gösterir. Bünyesine kattığı sporcular ürünlerini çok iyi tanıttılar ve bu pahalıyız çünkü kaliteliyiz meselesi bir pazarlama stratejisidir, mercedes gibi düşünebilirsin pazara yüksek fiyattan girdiler ve hep yüksek kaldılar. İnsanlara normalin üstünden bir fiyattan ürün sattıklarında onun çok kaliteli olduğuna inandırıyorlar ve reklamlarını çok iyi yaptıkları için satışları da çok iyi. Ha bu ürünlerini kullanmadığım için kalitesini bilemem fakat ben kaliteli ürün peşinde koşsam supplemente o kadar para vermezdim, aynı değerde yıllardır kendini ispatlamış ithal ürünler tercih ederdim. Proteinocean ise bir çok ürününü kullandım ve kalitesini beğenmedim o yüzden kullanmayı düşünmüyorum

tarihinde quacky tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

İthal ürünleri kullanın. İsmi cismi belli sağlam markalar var senelerdir piyasada olan. Siz, siz olun; instagramdaki kürlü bebeklerin supplement önerilerini ciddiye almayın. Zaten alınması gereken temel takviyeler belli. Gerisi pazarlama yalnızca.

Kür yapıp bunu saklamayanlara sözüm yok. Fakat yağ yakıcıların en ağırlarını kullanıp üstüne l-carnitin satan adamlar, en basit tabirle karşılarındaki kitleyi aptal yerine koyuyor. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

İthal ürünlerden şaşmayın, hiçbiri on para etmez yerlilerin kalite o kadar dibe geldi ki supp konusunda, hardline ilk çıktığı zaman piyasa optimumlar, weiderlar, grenadeler, üniversalın ürünleri doluydu, hardline alana bile bu ne leş ürün bunu almayın derdi herkes ve cidden kalite olarak bu markaların bir çoğunun yanına yaklaşamazdı, şimdi dönüp bakıyorum günümüz ürünlerine yerlilerin içerisinde bana kalırsa en iyi marka hardline.. Hele oceanın ürünleri xD yerli ürünleri almayın arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bu spor para sporu, kaldı ki supplementler zaten bu sporda devede kulak olan ürünler kullansan ne kullanmasan ne bir çok ihtiyacımızı burada hepimiz eczanelerden çok rahat sağlıyoruz.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 15 dakika önce yazdı:

İthal ürünlerden şaşmayın, hiçbiri on para etmez yerlilerin kalite o kadar dibe geldi ki supp konusunda, hardline ilk çıktığı zaman piyasa optimumlar, weiderlar, grenadeler, üniversalın ürünleri doluydu, hardline alana bile bu ne leş ürün bunu almayın derdi herkes ve cidden kalite olarak bu markaların bir çoğunun yanına yaklaşamazdı, şimdi dönüp bakıyorum günümüz ürünlerine yerlilerin içerisinde bana kalırsa en iyi marka hardline.. Hele oceanın ürünleri xD yerli ürünleri almayın arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bu spor para sporu, kaldı ki supplementler zaten bu sporda devede kulak olan ürünler kullansan ne kullanmasan ne bir çok ihtiyacımızı burada hepimiz eczanelerden çok rahat sağlıyoruz.. 

Valla supplement alacak olsam aksiyonsuz hardline alır geçerim hiç uğraşamam milletin birbirlerini yemesiyle zaten kime sorsak en iyisi en temizi kendi sattıkları diğerleri zehir sözde. Supplement balonu da patladığı için millet toz alacağına gidip sustanon alıp geçiyor protein ihtiyacı desen bi şekilde karşılanıyor.  Alacaksan Omega3 + multivitamin fazlasına gerek yok 🙂

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Larues, 32 dakika önce yazdı:

Valla supplement alacak olsam aksiyonsuz hardline alır geçerim hiç uğraşamam milletin birbirlerini yemesiyle zaten kime sorsak en iyisi en temizi kendi sattıkları diğerleri zehir sözde. Supplement balonu da patladığı için millet toz alacağına gidip sustanon alıp geçiyor protein ihtiyacı desen bi şekilde karşılanıyor.  Alacaksan Omega3 + multivitamin fazlasına gerek yok 🙂

Hocam hangi marka omega3 kullanıyorsun ben Proteinocean kullanmıştım sorun yaşamadım ama şuan voonka kullanıyorum motoru hafif bozuyor beğenmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
ArdaK2, 57 dakika önce yazdı:

Hocam hangi marka omega3 kullanıyorsun ben Proteinocean kullanmıştım sorun yaşamadım ama şuan voonka kullanıyorum motoru hafif bozuyor beğenmedim 

Yourplus güzeldir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11

beyler koşun hıq dan pirinç unu alın son 2 saat kalmış indirimin bitmesine ve sadece çikolatalı kalmış koşun ve enayi grubunda yer alın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.