Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

LiveStorm

Tüm antrenmanı yüksek tekrar üzerine kurgulamak

Önerilen İletiler

LiveStorm    2

Selam. Bu zamana kadar belli bir dönem güç, belli bir dönem güç+hipertrofi üzerine antrenman programlarımı kurguladım.

Tüm antrenmanı yüksek tekrar üzerine yani hipertrofi üzerine kurgulasak nasıl bir sonuç alırız acaba? En iyisi deneyerek görmek ancak daha önce deneyen ya da benzer deneyimi olan varsa ve paylaşabilirse sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugracos    14

Cardio öneririm, kısa vade verim alırsın uzun vade sadece cardioya dönüşür idmanların 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233

Tukenişe gittiğin sürece her antreman tekrar aralığı işe yarar bknz hakan gümüş efsanemiz 20 tekrar altı seti yoktu vücudu da gayet başarılıydı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
Bugracos, Bir saat önce yazdı:

Cardio öneririm, kısa vade verim alırsın uzun vade sadece cardioya dönüşür idmanların 

Uzun vadeli değil hocam, her 3 ayda bir programımı değiştirmeye çalışıyorum. O sebeple soruyorum zaten

KlasikFizik, Bir saat önce yazdı:

Tukenişe gittiğin sürece her antreman tekrar aralığı işe yarar bknz hakan gümüş efsanemiz 20 tekrar altı seti yoktu vücudu da gayet başarılıydı

Bununla ilgili bir içerik var mı acaba? İzleyeyim öğreneyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
LiveStorm, Şimdi yazdı:

Bununla ilgili bir içerik var mı acaba? İzleyeyim öğreneyim

Alafin çektiği video var hakan gümüş stili antreman gokalaf yaz çıkar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11

antreman şiddetini ayarlamayı biliyorsan bence yüksek tekrar düşük tekrar boş iş ben her bölge için mutlaka 1 drop set girerim diğer setlerim mutlata 8 tekrar 10 tekrar 5 tekrar falan olur her hareketten harekete değişir ama göğüs yapıyo isem cable ı drop girerim göğüsü tüketmeye çalışırım ya da incline db da drop girer tüketirim şiddeti kendim ayarllıyorum tekrar saymak benim için boş önemli olan verdiğin verebildiğin şiddet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.