Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NoM

Danabol baş ağrısı

Önerilen İletiler

NoM    0

Merhaba beyler,

3 gun once 500 testo 400 bolde 30mg danabol kurume giriş yaptim.ilk hafta olarak 250 testo 400 bolde 30 danabol ile basladim.

3 gündür sabah öğle akşam olmak uzere 10ar mg danabol aliyorum.

Dün baş ağrım vardi.Bugun suanlik yok daha 10mg danabol içtim bi 10 daha içip bugun 20mg ile bitirmeyi düşünüyorum.

Danabolün baş ağrisi yapma gibi bir yan etkisi var midir?Var ise nedeni nedir acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.240
Merhaba beyler,

3 gun once 500 testo 400 bolde 30mg danabol kurume giriş yaptim.ilk hafta olarak 250 testo 400 bolde 30 danabol ile basladim.

3 gündür sabah öğle akşam olmak uzere 10ar mg danabol aliyorum.

Dün baş ağrım vardi.Bugun suanlik yok daha 10mg danabol içtim bi 10 daha içip bugun 20mg ile bitirmeyi düşünüyorum.

Danabolün baş ağrisi yapma gibi bir yan etkisi var midir?Var ise nedeni nedir acaba?

80 mg en son kürümde aldığım danaboldü deyip noktalayayım en iyisi :roll:

Tabi işin o yanı bir tarafa danabolün başlıca yan etkilerinden birisidir panik yapmaya gerek yok. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Anladim sagolasin:D hani alinacak bi onlem vs var midir?Yabanci sitede aspirin kan basincini dengelemesi için önermişler mesela,bugun içtim.Gerçi bugun pek ağrim yoktu.

Baş ağrisi yapinca ertesi gun doz düşürmek fayda sağlar mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Oda dogru:) Ama kafamin arkasinda baskı var gibi bi ağriydi.Neyse çok takmamak lazim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Aromasin veya arimidex almiyorsan yukselen ostrojene bagli su tutmasi ve buna bagli olarak yuksek tansiyon olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Ağrı varken tansiyonumu ölçtüğümde 12 ye 6 dı,yani tansiyonda bi problem yoktu.Ağrı bugun boyle çok hafiften uyuşukluk şeklinde rahatsiz etmeyecek kadar devam ediyor diyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
aç karınla alınca yapabilme durumu olurmu acaba

Aç karına zaten alınmaz, en iyi etkiyi öğünlerden sonra danabol kullanarak alırsın. Alınmaz derken alınmasına alınır da niye etkiyi maksimuma cıkarmak varken minimum alasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Beyler 30mg veya 20mg kullandiğim 2 günde de başimda sizlama tarzinda ağrı vardi,tansiyonum normaldi.

Bugun 3. gün sabah idman öncesi 10mg içtim ağri öğlene kadar devam etti.Bugün 10mg de kaldi danabol daha içmedim ve şuan ağri geçti.Anlayacağiniz danabol bende ağri yapiyor.

Acaba ustune gitsem alişir miyim.Danabolü birakmakta pek istemiyorum,çunku testo bolde vucuda girene kadar kazanci danabolden sağlamam lazim,fakat bu ağri ile gunluk işlerimi yaparken zorlaniyorum,ağriyi onlemek için destek olarak bir şey önerebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Danabol kullanmasam olur mu?Yani herkes testo ve boldenin 4. haftadan sonra etki edeceğini söylüyor.Yani bunlar 4. haftaya kadar piyasada yok birdenmi yararlari ortaya cikiyor.mesela suan ilk haftamdayim testo bolde ne gibi fayda sağliyor bana.Danabolde içmesem doğaldan farkim olmayacak mi ilk 4 hafta bunu bir turlu anlamiyorum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Malesef ilk 4 hafta reseptorlerine ilac baglanıyor olacak ama etkiyi hissetmeyeceksin, benim tavsiyem kürün uzunsa 12 hafta ve daha fazla gibi; ufak bi fark bile olmıycak dianabolun olmasıyla olmaması arasında. Eger 8 hafta gibi kısa bi süreyse farkedecektir cunku enjeksiyon olan ürünler zaten 5. Haftada baslıyor etkiye, e kür 8 haftaysa 3 haftada ne alabilirsin? Yani kürün uzunsa danabolu kesmekte hic cekinme kes zaten alacagını alacaksın. Ama kısaysa farkeder danabol de olmazsa zaten kısa kür etkisi dusecek baya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Ilk kurum 500 testo 400 bolde 10 haftalik başlamiştim.Danabolu kesmek istiyorum veya sadece idmana giderken 10mg atip giderim.

Ozaman kürümü 12 haftaya uzatirim zaten uzatmak istiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Peki bir şeyi daha merak ediyorum.Madem ilk 4 hafta hissettirmiyo,protein sentezimiz de ilk 4 hafta doğal insaninki ile ayni mi,yani kusursuz beslenme programi duzenleyeceğim diye kendimi hirpalamayayim,4. hafta etkileriyle başlariz:D

Suan sacmalamis da olabilirim ama birisi ilk 4 haftada doğl birine gore benim farkimin ne olduğunu açiklayabilir mi?Eğer danabolüde birakmiş olarak farz edersek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Aynen uzatma sansın da var madem kesin uzat 12 haftaya, boldenon da uzun kullanımda guzel sonuc veriyor hem, guzel olur. 4. Haftaya kadar naturalle arasında illaki fark olur kesin bi bilgim yok bu konuda bi arastırma vs okumadan bisey soylemek istemem ama ben fikrimi soyliyim farkı vardır protein sentezi olur toparlama onarım suresi olur bi sekilde fark eder diye dusunuyorum ilk 4 haftada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Bende protein sentezi oldugunu dusunup beslenmemi kusursuz yapiyorum,insallah bosuna ugraşmiyoruzdur:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Bilgili kişiler ilk 4 haftada vucuttaki değişiklikler, ilacin spora faydasini aciklayabilirse öğrenmiş oluruz:)?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

http://www.steroidcalc.com/

bu siteye girip kürünü yazarsan kanındaki mg larda ortalama gün gün değişimi görebilirsin ve bahsettiğimiz neden uzun esterli ilaçta da haftada 2 enjeksiyon yani every 3.5 days i yapman gerektiğini de görebilirsin :)

yanlış kanı 4. haftadan sonra felan başlamıyor ama vucudun birşeylere tepki vermesi uzun sürüyor herkesde de aynı olmuyor kişiden kişiye yanetkiler etkiler değişebiliyor danabol kullanmanın mantığı ilk 4 haftada ağırlığımızı arttırabildiğimiz kadar arttırmak verdiği güç artışıyla sonrasında ilaçlar tam oturduğu ve tavan noktasına geldiğinde arttırmaya devam etmek.vucudunu adapte edebildiğin kadar fazla ağırlığa adapte edersen o kadar çok gelişirsin ve kür sonrasında ne kadar ağırlığını düşürmez isen o kadar kütleni korumana yardımcı olur.

uzun lafın kısası sen ilacı aldıgında ağırlıklarını aynı seviyede tutar isen kaslarına çekilen suyu ve besinleri büyüdüm olarak algılayacaksın aslında çokda büyük bir gelişme sağlamamış olacaksın ve ilaç gittikten 3 ay sonra neden böyle oldu ya gitti kilolar kaslar diye tribe girip birdaha küre gireceksin. ilacı kullanmanın en büyük nedeni ve kullanman gereken faydası ağırlıklarını her hafta düzenli olarak arttırıp artan protein sentezi ve spordan sonraki artan recovery yani yenilenme seviyen ile vucudunun anabolik dilimde olmasından faydalanarak sürekli daha fazla ağırlık ve daha fazla besin koymak ve bunun sonucunda artan kas kütesi sağlamak.

bu arada bahsettiğin protein sentezi için kasıyorum beslenmeye demişsin ama steroid kullanarak bir kontratın altına imza atıyorsun ve orada bundan sonra hep böyle dikkat edeceğin yazıyor bunu bil ona göre yapamayacağına inanıyorsan yol yakınken bırak. kürden sonra beslenmeni götürürsen kazandıklarının çoğunu belkide hepsini kaybedersin heleki kürden sonraki ilk 4 5 ay :) aynı şey adam gibi bir pct yapmakla da alakalı sen düzgün pct yi yapmaz isen vucudunun çöküşü de o kadar çabuk olacaktır ne kadar çabuk toparlarsan o kadar rahat edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Cok açiklyici olmuş oncelikle tesekkurler.Yani benim danabolu birakmis olmam; agirliklarimi testonun vucuduma girip etkilerini gostermeye başlamasina kadar artirmam ve bu ağirlik artışını testo kuvvetine taşiyarak gelisimi ust noktasa tutmam gerektiği anlamina geliyor.Peki ben danabolu biraktim, çok baş ağrisi yapiyor.Ne yapmam gerekiyor?Ozaman bu sisteme gore danabolsuz testo reseptorlere baglanana kadar kendimi zorlayarak danabol olmasada agirliklarimi iyi noktalara taşiyarak,testo ile de guzel agirliklarla gelişimi uç noktada tutmam gerekiyor.Bu bilinçle danaboli birakmam bana çok birşey kaybettirmeyecek ozaman doğru mudur?

Beslenme konusunda gelince bosuna uğraşmayalim derken o işin şakasiydi.Ben 4 yil doğal yaparken bile hergun araliksiz kalori sayan adamim disiplin ust seviyede:) ve dediğin gibi esas olayin kür bitiminde ve daha ilerleyen yillarda vucudu korumakta olduğunun da farkindayim.

Başka bir soru olarak 3.5 gunde bir enjekte demişsiniz.Ben haftalik 500 testo 400 bolde kurundeyim ve yarin ikinci enjektem var.Hocam bana 500+400 tek enjektede haftalik olarak vuracak.Bu yanliş midir?

Sonuc olarak bu ilk 4 haftalik surecte protein sentezi steroidin etkiler vs. kışiden kişiye değişerek bazilarinda erkende etkileri gorulebiliyor diyebiliriz ozaman.

Biraz uzun yazdim ama yaziniz çok açiklayici olmuş, bu yazdiklarimda kafamdaki son pürüzlerdi:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

evet ağırlıklarınızın arttığı noktada ihtiyacınız yok.

tek enjeksiyon da olur ama dediğim siteden bakarsanız 2 ye bölüp vurmanın daha az dalgalandırma yaptığını ve vucutta daha fazla stabil şekilde olduğunu görebilirsiniz çok bir fark yaratmayacaktır ama tercih meselesi tabi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.