Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Azerbaijan

İlk Kürüm Başladi . Testo enantat & Danabol

Önerilen İletiler

Azerbaijan    4
omuzdan neden yapıyorsun ki omuz ilaçlar sığmayınca son çare olmalı önce kalça sonra bacak sonra omuz öncelik olmalı.

danabol u aynı anda atıyorsun galiba tablet sayısını böleceksin gün içine en az 3 kere almalısın .

piyasadaki çoğu gainer zaten maltodextrin içerikli dikkat et ama bildiğin şeker :)

Glikoz şurubu veya glikoz polimeri olarak da bilinir. Ticari olarak nişastanın kısmen parçalanması ile elde edilir. kalori açıklarını önlemek için kullanabilirsin yada gün içinde aç kalacağından eminsen yanına alabilirsin de pek temiz bir besin olduğunu düşünmüyorum.

Danabolu bölüyorum ana öğünden hemen sonda aliyorum . Omuzdan vurmam sebebimde kalça iyice şişdi ödemmi oluşmuş yada sumu tutuyor iğne yapılan yer anlamadım.

Kaloriyi alamadiğimdan deniyim demiştim maltodextrini ama şekerse boşuna kullanmaya deymez .

Bakalım ileri haftalarda nasıl olcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

ilk defa vucuda soktugunda ilk 2 3 enjeksiyonda hafif şişlik ve acı hatta yürüyememe bile normal sonradan geçiyor tabi boyutu da abartı olmadığı sürece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
ilk defa vucuda soktugunda ilk 2 3 enjeksiyonda hafif şişlik ve acı hatta yürüyememe bile normal sonradan geçiyor tabi boyutu da abartı olmadığı sürece.

aynen artık ağrı az . bide danabol bende hiç sus tutmadı ilk haftadan sonrada güçte artiş bile yok bu son haftam 40 mg çıkarıcam bakalım su ttucakmı .. bana sahte gibi geldi chech koduna göre sorun yok ama etkiside yok .

son 4 haftada testomnun yanına ne ekleye bilirim oral ilaç olarak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Ilac sahte ise turanabol alip direk onunla da degisebilirsin zorlamaya gerek yok son 4-6 haftaya herhangi bir oral koyarsan danabolun arkasina karacigerine gereksiz yuklenirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Ilac sahte ise turanabol alip direk onunla da degisebilirsin zorlamaya gerek yok son 4-6 haftaya herhangi bir oral koyarsan danabolun arkasina karacigerine gereksiz yuklenirsin

Usta bu haplar miğdemi iyice mahv etdi bu kadar koruyucu almama gerek varmı sence ?

Günlük 1 prs. Animal Pak (11 tablet )

Zinco 220 50 mg ( 1 tablet )

Benexol B 12 ( 2 tablet )

Nac 600 ( 1 tablet )

Enginar özü ( 1 tablet )

Miğdede şişlik yarandı iştahsızlık falan oldu haplardan olduğunu düşünüyorum.

Sadece enginar ve çinko kullansam yeterlimi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

merhaba arkadaşlar . 1 ayı geçti artık değişiklik hissediliyor artık büyüme falan güzel ama büyümeyle beraber kuruyorum . kilom 80 de kaldı o biraz morelimi bozuyor .

animal pakda bitiyor onun yerine ne alabilirim uygun fiyatlı . beslenme falan cepte para kalmadı )) şu an sadece testo ile devam ediyorum danabolu 4 hafta olmadan kestim . 10 haftaya uzatmayı düşünüyorum bişeyler ekliyimi ?

bizim arkadaş sustanon ekle daaha etkili olur dedi . sizin düşünceniz nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

E normal sadece testo kurundesin 1-0 olsun bizim olsun olacak tikanman normal uzat istersen ama sustanon a degisiklik yapmani onermem.

True nature multivitamini ucuz 200 servis ve baya uygun fiyatli

Before after bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
E normal sadece testo kurundesin 1-0 olsun bizim olsun olacak tikanman normal uzat istersen ama sustanon a degisiklik yapmani onermem.

True nature multivitamini ucuz 200 servis ve baya uygun fiyatli

Before after bekliyorum

arkadaş sustanon kullanıyr daah 2. haftası benim 4 haftada aldığımdan daha fazla verim aldı . banada bunu önerdi haftalık 250 enantat 250 sustanon

after before efsane olacak hissediyorum ))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

sustanonun yapısı ile alakalı o birazda içinde kısa esterleri barındırdığı için birde su toplamıştır 10 hafta sonunda pek bir değişim olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
sustanonun yapısı ile alakalı o birazda içinde kısa esterleri barındırdığı için birde su toplamıştır 10 hafta sonunda pek bir değişim olmaz

ikinci kürümde denemek istiyorum bende . vücut su tutmaya meyilli değil herhalde danabol falanda kullandım yinede bi etki görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

zararı olmaz ama 1-1.5 ml enjeksiyon yapabilirsin ve kendine yapmanı önermem işi bilen sağlıkçının yapması gerekli en riskli bölge.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
zararı olmaz ama 1-1.5 ml enjeksiyon yapabilirsin ve kendine yapmanı önermem işi bilen sağlıkçının yapması gerekli en riskli bölge.

zaten arkadaş yapiyor sorun yok o konuda. bazıları ilacin etkisi azalıyor falan diyorda o yüzden tereddüt ediyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

kaç gündür hastayım beslenme yeterince olmuyor . antibiyotik alimi etki edermi ilaçlara? hastanede doktorlara bişey sorulmuyo ki protein tozuna bile zararlı diyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.