Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

vitaminsizdeniz

Testosteronsuz sert diyet?

Önerilen İletiler

selamlar, yeni diyete girdim agresif diyet yapıcam 1 ayda %4-%5 yağ oranımı düşürmeyi hedefliyorum 1000 kalori alıyorum (500 tavuk 100 pirinç 2 scoop whey)

sabah aç karna yohimbe alıp cardioya gidiyorum 1 saat, akşam da clen alıp idmana gidiyorum idman sonrası 30dk cardio yapıyorum şimdi bu 1 aylık bir süreç olacak benim için fakat bu diyeti testosteronsuz yapmak mantıklı mı, elimde test var 250mg vursam daha mı mantıklı? zaten diyetten sonra küre giricektim ama kürde de mi kullansam diyorum şimdi. @galicik @Askabar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ArdaK2    53
vitaminsizdeniz, 24 dakika önce yazdı:

selamlar, yeni diyete girdim agresif diyet yapıcam 1 ayda %4-%5 yağ oranımı düşürmeyi hedefliyorum 1000 kalori alıyorum (500 tavuk 100 pirinç 2 scoop whey)

sabah aç karna yohimbe alıp cardioya gidiyorum 1 saat, akşam da clen alıp idmana gidiyorum idman sonrası 30dk cardio yapıyorum şimdi bu 1 aylık bir süreç olacak benim için fakat bu diyeti testosteronsuz yapmak mantıklı mı, elimde test var 250mg vursam daha mı mantıklı? zaten diyetten sonra küre giricektim ama kürde de mi kullansam diyorum şimdi. @galicik @Askabar

Bro clen ve yohimbine hangi marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
vitaminsizdeniz, 33 dakika önce yazdı:

Bence ilaçsız yapacaksan günlğk 60-70 gr sağlıklı yağ kesin al. Günlük 750 tavuk 4 yumurta ye 5 hafta devam ettirebilirsin ama 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2, 23 dakika önce yazdı:

Bro clen ve yohimbine hangi marka

kankam clen optımum nutrıtıon yarismaci sevdıgım bı abımden aldım kramplar falan hızlıca basladı urun saglam yanı, yohimbine de trde meshur  aldım turkiyeye getirmisti onu da hissettim sabahları ac karna alınca verimli oluyor 

Askabar, 14 dakika önce yazdı:

Bence ilaçsız yapacaksan günlğk 60-70 gr sağlıklı yağ kesin al. Günlük 750 tavuk 4 yumurta ye 5 hafta devam ettirebilirsin ama 

günde 40 gr badem ezmesi eklemeyi düsünüyorum simdi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

olur neden olmasın 

ama ben olsam pirinçi çıkartıp tavuk göğsünü 1 kilo yaparım hem tavuk göğsünden yağ da gelir 20-30 gram da badem yağı eklersin müthiş olur 

hem yüksek protein alımı diyette kas kaybını engellememize fayda sağlıyor 

testosteron değil de örneğin haftada 1 primo ekleyebilirsin bu da kas kaybını engellemene yardımcı olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Hafifzargana, 14 dakika önce yazdı:

olur neden olmasın 

ama ben olsam pirinçi çıkartıp tavuk göğsünü 1 kilo yaparım hem tavuk göğsünden yağ da gelir 20-30 gram da badem yağı eklersin müthiş olur 

testosteron değil de örneğin haftada 1 primo ekleyebilirsin bu da kas kaybını engellemene yardımcı olur 

+999 40 güne diyetimi uzatırım arada da carb yüklemesi yaparım, 40 gün ceset gibi olurum ama değecek bir forumda çıkarım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla rimo da var elimde ama testsiz almak mantıklı mı? haftada 200mg vursam mı rimo

Hafifzargana, 36 dakika önce yazdı:

olur neden olmasın 

pirinci çıkartmayı düşündüm 1 gün denedim ama antrenman asla çıkmıyor, zaten tek karbonhidratım idman öncesi alıyorum onu almayınca imkanı yok idman atamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
vitaminsizdeniz, Bir saat önce yazdı:

valla rimo da var elimde ama testsiz almak mantıklı mı? haftada 200mg vursam mı rimo

pirinci çıkartmayı düşündüm 1 gün denedim ama antrenman asla çıkmıyor, zaten tek karbonhidratım idman öncesi alıyorum onu almayınca imkanı yok idman atamam

testosuz primo kullanılır diğer ilaçlar gibi değil sistemini kapatmaz hem dht türevi sertlik kuruluk verir 

he kafam rahat etsin diyorsan sustanonu 0.2 ml şeklinde haftada 3 kez kullanırsın olur biter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Hafifzargana, 1 saat önce yazdı:

testosuz primo kullanılır diğer ilaçlar gibi değil sistemini kapatmaz hem dht türevi sertlik kuruluk verir 

he kafam rahat etsin diyorsan sustanonu 0.2 ml şeklinde haftada 3 kez kullanırsın olur biter 

100mg 4 hafta 150/200 mg 4 hafta, 8 hafta cut deneysel kullanılır 4. Hafta test 6. Hafta test finish test şeklinde kapatmaz ama üstü kapatır artık, denemedim deneysel diyorum ama kapatmaya başladığı gibi kesersin sıkıntı yaşamazsın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
discursive    2

Bahsettiğin diyeti ilk hafta 100 ikinci hafta 50 antrenman öncesi karb alarak yaptım sonraki iki hafta sıfır karb sabah aç karna clen idman sonu kardiyo öncesi clen idmandan önce efedrin deneyebilirsin yarım ampül yüksek kafeinle beraber . Pump vs çok olmuyor son haftalarda ama arada carb load yapabilirsin efedrinle güzel idman çıkıyor öneririm. Madem küre gireceksin bu şekilde vücudu güzelce boşaltıp hazır hale gelirsin .250 testo ile bu şekilde yaptım diyet bitince doz yükseltip yanına anabolik ekleyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

Bu verdiğin makrolarla bırak yağ yakmayı vücudunu yıkarsın metabolizman çooook hızlı bir süreçde yavaşlar 1ay diyorsun ama bildiğin inşaat yıkımı gibi yıkılır bak kas erimesi demedim o tabi ki olacak ilk haftalar belki olmaz ama testosteron belki kurtarır 1aylık bunu yapmaya hazırsan bırak testoyu cleni git al tiromel ve dnp 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Zaten bu beslenme non stop yapılamaz, önerimiz 30 bilemedin 40 gün, iyi bir carb cycle ile süreci 8 haftaya bile çıkarırsın çok rahat, zaten böyle ağır diyetlerde bazı günler, günlük aldığın 1500kcal 2000kcal ı bile canın istemez o günlerde ne yediğini önemsemeden belki fastfood ile bile ufak bir ateşleme yapman gerekir uzun lafın kısası ne yaptığını bilirsen ağır diyetleri metabolizmayı shut downlamadan çok güzel idare edebilirsin. Ben mesela düşük kalori beslendiğim diyetlerime yüksek cardio eklemiyorum tsh ım zaten çok dip vücudumda, fakat kolay insülin hassasiyeti yaratan bir vücudum var yüksek metabolizma, düşük taşınım ince bir buz üstünde yürümem gerekiyor beslenirken, ben kendimi tanıyorum cardio fazla yapmıyorum, yaparsam hasta olup çöküyorum birazda kişiden kişiye değişen durumlar diyelim. Efedrin düşük doz öneririm bitkin son dönemlerde cardio değil, idman öncesi öneririm ama clen, wins hani dip kuruduktan sonra podyum yapmayacaksanız gerek yok, aslına bakarsanız efedrine de gerek yok ama verdiği enerji ve uyarı son dönemlerde çok işe yarıyor, cut dönemlerinde kullanacağınız ilaçlara sadece şu gözle bakın, kendinize bir roadmap belirleyin mesela 8 hafta 3000kcal başlayıp 1500 0 carba kadar step step düşeceğinizi varsayalım, bu planlamada kullanacağınız uyarıcılar, steroidler sadece bu planlanmayı kusursuz uygulamanıza destek sağlayacak ürünler olsun daha fazla yağ yakayım kafasıyla değil de, planımı uygulamam gerekiyor artık kaldıramıyorum dediğiniz noktada bu ilaçları oyuna sokun, zaten ülkede ekonomi çökmüş durumda tavuğa veriyoruz 130tl para, podyum yapmayacaksan ne gerek var yağ yakmak için ilaçlara para harcamaya.. Fragment+yohimbine de gözümde para tuzağı şimdi sorarsanız kullandım, kullandırttım üstelik neyse nereden aldığımı söylemeyeyim de fragın dolusu zaten yok gibi bir şey.. Yohimbine de parasına değecek bir ürün değil, kaldı ki bu ilaçların ve sporun popülerleşmesiyle son dönemde pick yapan ilaçlar, çok mu yağ yakacaksınız illa mı kullanacaksınız, testo prop, masteron p, tren ace, wins bunların üstüne ilaç tanımam .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.