Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cikotala

Ilk kür nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Cikotala    6

İlk 5. Hafta

Pazartesi 
1 boldenon
1 enantat

Çarşamba 
1 primabolon

Cuma 
1 boldenon
1 enantat

Her gün
1.Öğün sonrası ve son öğün sonrası

2 tb dianabol(metan)
2 tb turinabol 
2 testo power
2 tribulus prime
2 cystone
2 sperman forte
2 liv52

Mutli vitamin 2tb
C vitamini 1000mg 1 
Omega 3(1000mg) 2 
D vit 1 tb 
Zinx1 tb antrenman sonrası

nasıl olur? Nasıl devam edilmeli teşekkür ederim @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    74

Merhaba 

Hem bolde Hem rimobolan ve dinabol ve turinabol. Rimoda bolde de 12 haftadan önce açılmaz. Rimo karaciğer toksitli danabol ve turinada öyle. Biraz yorucu geçecek gibi @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
ufukbelli.06, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba 

Hem bolde Hem rimobolan ve dinabol ve turinabol. Rimoda bolde de 12 haftadan önce açılmaz. Rimo karaciğer toksitli danabol ve turinada öyle. Biraz yorucu geçecek gibi @otopsicikedi

Primabolon bir kutudan sonra kesmeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Cikotala, 2 dakika önce yazdı:

Primabolon bir kutudan sonra kesmeyi düşünüyorum 

Eczane ürünü mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    929
ufukbelli.06, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba 

Rimo karaciğer toksikli değil. Ayrıca rimo bolde gibi uzun esterli değil 12 hafta değil 3-4 haftada açılır max. 

Cikotala, 48 dakika önce yazdı:

İlk 5. Hafta

Pazartesi 
1 boldenon
1 enantat

Çarşamba 
1 primabolon

Cuma 
1 boldenon
1 enantat

Her gün
1.Öğün sonrası ve son öğün sonrası

2 tb dianabol(metan)
2 tb turinabol 
2 testo power
2 tribulus prime
2 cystone
2 sperman forte
2 liv52

Mutli vitamin 2tb
C vitamini 1000mg 1 
Omega 3(1000mg) 2 
D vit 1 tb 
Zinx1 tb antrenman sonrası

nasıl olur? Nasıl devam edilmeli teşekkür ederim @rastlantisal

1 rimo kullanacağına hiç kullanma. Dışarıdan testo alıyorken testo power ve tiribulus a gerek yok bence. Birde hem danabol hem tbol a gerek yok ikisinden birini kullan. 5 hafta kür olmaz olacaksa da koşa ester olur. Uzun ester olmaz. Bu dediğim şekilde 15 hafta kullan en az yoksa çok verimsiz olur. Danabolu veya kullanacağın tablet steroidi 5 haftadan fazla kullanma. Birde kür içi spemanda çok gereksiz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
ufukbelli.06, 24 dakika önce yazdı:

Eczane ürünü mü?

Pharm tech hepsi 

Askabar, 13 dakika önce yazdı:

Rimo karaciğer toksikli değil. Ayrıca rimo bolde gibi uzun esterli değil 12 hafta değil 3-4 haftada açılır max. 

1 rimo kullanacağına hiç kullanma. Dışarıdan testo alıyorken testo power ve tiribulus a gerek yok bence. Birde hem danabol hem tbol a gerek yok ikisinden birini kullan. 5 hafta kür olmaz olacaksa da koşa ester olur. Uzun ester olmaz. Bu dediğim şekilde 15 hafta kullan en az yoksa çok verimsiz olur. Danabolu veya kullanacağın tablet steroidi 5 haftadan fazla kullanma. Birde kür içi spemanda çok gereksiz 

15 hafta yapacağım  boldenon testo devam etmeyi düşünüyorum sonrasında, danabol tbol neden bir arada olmuyor merak ettiğim için soruyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Cikotala, 6 dakika önce yazdı:

Pharm tech hepsi 

15 hafta yapacağım  boldenon testo devam etmeyi düşünüyorum sonrasında, danabol tbol neden bir arada olmuyor merak ettiğim için soruyorum 

Çünkü karaciğere çok toksit. Oral steroidleri kullancakken tek al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
Chitizenfour, 34 dakika önce yazdı:

Çünkü karaciğere çok toksit. Oral steroidleri kullancakken tek al

Danabolu sertlik tbolu testoya etkisi var diye düşünmüştüm gelişim olarak iyi bir şey istiyorum 

ufukbelli.06, 14 dakika önce yazdı:

Rimobolon fiyatı ne? 

pardon rimobolonu farklı marka kullandım ama fiyatı 800 falan testo e si 600 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Cikotala, Şimdi yazdı:

Danabolu sertlik tbolu testoya etkisi var diye düşünmüştüm gelişim olarak iyi bir şey istiyorum 

pardon rimobolonu farklı marka kullandım ama fiyatı 800 falan testo e si 600 

Dostum rimonun 1 ampulü ortalama 100₺ bunu eczaneden temin etmen daha mantıklı. İlaçlar şuan elinde mi peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
ufukbelli.06, 20 dakika önce yazdı:

Dostum rimonun 1 ampulü ortalama 100₺ bunu eczaneden temin etmen daha mantıklı. İlaçlar şuan elinde mi peki?

Evet elimde eczaneler yok çekiyor diye biliyorum benzin zaman falan derken aynı tutar diye düşündüm zaten bir kutu, pct rahat geçsin diye testo powera bile 700 lira verdim yohimbine var içinde ekstra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS    10

Yanlış anlama ama kaç yıllık bir spor & kür geçmişin var? tüm tuşlara basarak bölüm mü geçiyosun yoksa vücudu en hızlı nasıl çökertebilirim onu mu deniyosun anlayamadım. Testo bolde ve primoyu geçtim Dbol ve tbol zaten geçici şekilde su tutan kür bitiminde de aldığını fazlasıyla geri verdiğin karaciğerin içinden geçen gereksiz tabletler, ikisini aynı kürde kombinleyip karaciğere sağlamlık testi yapıyormuşsun gibi duruyor şu an

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
vitalikRS, 5 dakika önce yazdı:

Yanlış anlama ama kaç yıllık bir spor & kür geçmişin var? tüm tuşlara basarak bölüm mü geçiyosun yoksa vücudu en hızlı nasıl çökertebilirim onu mu deniyosun anlayamadım. Testo bolde ve primoyu geçtim Dbol ve tbol zaten geçici şekilde su tutan kür bitiminde de aldığını fazlasıyla geri verdiğin karaciğerin içinden geçen gereksiz tabletler, ikisini aynı kürde kombinleyip karaciğere sağlamlık testi yapıyormuşsun gibi duruyor şu an

Hayır sen olayı yanlış anlamışsın olay ne biliyor musun SATICI tarafından ne kadar düdüklenebilirim, o kadar düdüklenen adam gördüm dostum senin kadarıyla henüz karşılaşmadım, piyasaki tüm ürünleri itelemiş adam sana bununla ne yapılır biliyor musun ? At tüm ilaçları bir kazana biraz kırmızı gıda boyası çok az alkol tamam mı biraz su sonra şişele bunları 2 tane etiket sarms diye satarsın xD Adama, satıcı tüm portföyünü satmış vay arkadaş satıcımı olsam ya bende vergi yok, dükkan kirası yok, yol masrafı yok kargoda bize giriyor xD dolandırılacak adam çoook xD  POWER OF THE TESTOOOO BOOM xD yohimbine var kardeşim içinde vay a. Hocam birazda npp mi koysak ya testoya, az da efedrin dolduralım hatta biz bunu hem uzun hem kısalı tek ilaç yapalım ulan ya mxkslsödödmddkdl

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk kür için çok hafif buldum, bazı bilgisiz kişiler ilk kürünü KARI GİBİ 200-250 only testo ile yapıyor, bana çok bilgili bir abim (balkan şampiyonu) ilk kür en önemli en verimli kür olduğu için ilk kürün çorba gibi olmasını ve her türlü ürünün itelenme pardon kullanılmasını önerdi, bu kullandıklarınızın yanında ayrıyeten deca tren anapolon halotestin ve en önemlisi dnp eklenebilir, vücudunuz çok daha hızlı dolar öneririm.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
vitalikRS, 2 saat önce yazdı:

ne yapmam lazım danabolu atsam yeterli mi tbol bir kutu var zaten elimde 3 yıldır spor yapıyorum 

Bugracos, 1 saat önce yazdı:

Hayır sen olayı yanlış anlamışsın olay ne biliyor musun SATICI tarafından ne kadar düdüklenebilirim, o kadar düdüklenen adam gördüm dostum senin kadarıyla henüz karşılaşmadım, piyasaki tüm ürünleri itelemiş adam sana bununla ne yapılır biliyor musun ? At tüm ilaçları bir kazana biraz kırmızı gıda boyası çok az alkol tamam mı biraz su sonra şişele bunları 2 tane etiket sarms diye satarsın xD Adama, satıcı tüm portföyünü satmış vay arkadaş satıcımı olsam ya bende vergi yok, dükkan kirası yok, yol masrafı yok kargoda bize giriyor xD dolandırılacak adam çoook xD  POWER OF THE TESTOOOO BOOM xD yohimbine var kardeşim içinde vay a. Hocam birazda npp mi koysak ya testoya, az da efedrin dolduralım hatta biz bunu hem uzun hem kısalı tek ilaç yapalım ulan ya mxkslsödödmddkdl

koruyucuları falan hep piyasa fiyatından aldım zaten sadece buradan dediklerine göre primabolon ve tbol fazla gibi duruyor zaten elimde bir kutu var aşağılayıcı konuşmak yerine yardımcı olsanız daha iyi değil mi bunu yazarak ne amaçlıyorsun mesela onu da bir söylersen minnettar olurum psikolojik sorunların varsa tanıdığım bir doktor var bende sana yardımcı olurum

Anayurt Oteli, 30 dakika önce yazdı:

İlk kür için çok hafif buldum, bazı bilgisiz kişiler ilk kürünü KARI GİBİ 200-250 only testo ile yapıyor, bana çok bilgili bir abim (balkan şampiyonu) ilk kür en önemli en verimli kür olduğu için ilk kürün çorba gibi olmasını ve her türlü ürünün itelenme pardon kullanılmasını önerdi, bu kullandıklarınızın yanında ayrıyeten deca tren anapolon halotestin ve en önemlisi dnp eklenebilir, vücudunuz çok daha hızlı dolar öneririm.

dnp kafama yattı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Anayurt Oteli, 6 saat önce yazdı:

Balkanlardan geliiiyoorrr. 3 kişinin arasından 1. Olan sakallı üstadımiza selam olsun

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.